Aliss

Aliss

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
1763 Rozmów na chat
120 Zrelizowanych e-maili
10531 Odpowiedzi na SMS
189 Rozmów przez telefon
1173 Rozmów przez 708
7 Lat na portalu
Ostatnio
online
68895 Wyświetleń profilu
Aliss

Wróżką się nie urodziłam. Nie odziedziczyłam tych skłonności po matce, babce, czy prababce. Nie przesiąkałam tą wyjątkową atmosferą od kołyski. Nikt nie wprowadzał  mnie w arkana magii od dziecka. Przyszło samo kiedy miałam 15-16 lat, wzięło się znikąd - tak po prostu i  szczęśliwie trwa  do dziś. I mam nadzieję,że tak już zostanie na zawsze. Porozmawiamy? Zapraszam...:-)

Aliss

 

OSOBISTY PORTRET PSYCHOLOGICZNY

Szczerze polecam zamówienie swojego osobistego, indywidualnego portretu psychologicznego, który wykonuję na podstawie daty urodzenia, przy pomocy numerologii, astrologii, astrologii wedyjskiej, chińskiej oraz w razie potrzeby posiłkuję się kartami Tarota czy Runami. Dzięki tym wszystkim bardzo różnorodnym narzędziom, powstaje kompletny, unikalny obraz Ciebie, który pozwoli Ci zrozumieć Twoją prawdziwą osobowość, rozjaśnić przyszłość, wskazać drogę, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia i naturalna, bo zgodna z Tobą, a przy okazji ograniczy popełnianą ilość tzw.życiowych błędów.

Opis zawiera:

- cel życia, misja, karma

- aktualny moment w życiu

- zalety, dary, zasoby

- wady, lęki, kompleksy

- predyspozycje zawodowe, umiejętności

- słabe punkty w zdrowiu, skłonności do chorób

- regulatory zdrowia, brakujące minerały

- partner dla Ciebie idealny, kogo wybrać

- naturalny wróg, kogo unikać

- talizmany, runy, patroni, liczby, kolory itd.-przypisane dla Ciebie, wspierające, podnoszące wibrację, dodające odwagi, na powodzenie i szczęście      

 

Niektóre informacje będą dla Ciebie nowe, inne zaskakujące, a jeszcze inne dadzą Ci poważnie do myślenia, ale o to mi właśnie chodzi, aby się mocno skupić tylko na sobie :)

Ciekawe? Zapraszam do kontaktu :)

Aliss

 

Zamówienie oraz wycena portretu dokonywana jest poprzez usługę e-mail.

Podaj proszę swoje imię i datę urodzenia.

Czas realizacji określony w e-mailu, zwykle 2-3 dni.

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2022 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop biznesowy na 2022 rok, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse, Zdrowie, Powierzchowność w zodiaku, Przyjaźń i uczucia, Słabości, Przyjemności, Dar uwodzenia, Praca, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Jestem dostępna dla Państwa
Wtorek
codziennie,
Środa
w każdej wolnej chwili,
Czwartek
w ciągu dnia
Piątek
oraz wieczorem.
Sobota
Bywa też ,że w nocy.
Niedziela
Pozdrawiam :-)

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.