Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Mila

Mila

teraz dostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Kariera i praca, Finanse, Rodzina i przyjaciele

Metody : Tarot, Rytuały, Czytanie ze zdjęcia, Wahadełko, Astrologia, Oczyszczanie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
17582 Ilość
porad
Ostatnio
online
10 Lat na
portalu
78039 Wyświetleń
profilu

Rozmowa telefoniczna z Ekspertem

Kliknij w numer i zadzwoń:

+48 224 452 458

4.00 brutto / minuta

Opłata za rozmowę zostanie pobrana z Twojego konta na portalu. Usługa dostępna na całym świecie z sieci telefonii komórkowej i stacjonarnej.

Do kosztu rozmowy należy doliczyć koszt połączenia według taryfy Twojego operatora telefonicznego. Koszt ten jest równy kosztowi połączenia na polski numer stacjonarny.

Zaloguj się aby poznać swój NR KLIENTA i PIN jeśli dzwonisz z zastrzeżonego lub innego numeru niż wpisany w Twoim profilu.

Opis usługi

Aby skorzystać z usługi Telefon nie musisz mieć aktywnych usług Premium u Operatora (usługi telekomunikacyjne o podwyższonej opłacie). Usługa Telefon jest dostępna zarówno dla klientów z Polski jak i z zagranicy!

Korzystasz z nowej usługi Telefon po raz pierwszy?

  •  Krok 1. Zaloguj się na swoje konto w portalu. Jeśli nie masz jeszcze konta załóż je lub zaloguj się przez Facebook.
  •  Krok 2. Przejdź do usługi Telefon w profilu Eksperta i wygeneruj swój unikalny Numer Klienta oraz kod PIN, który będzie potrzebny do identyfikacji Twojego konta. Zapisz lub zapamiętaj swój Numer Klienta oraz PIN.
  •  Krok 3. Jeśli nie chcesz zapamiętywać Numeru Klienta uzupełnij swój numer telefonu w zakładce Moje Konto.

Jak to działa?

  •  Krok 1. Upewnij się, że Twoje konto Klienta jest doładowane. Wybierz usługę Telefon i sprawdź dostępny czasowy limit połączenia.
  •  Krok 2. Zadzwoń pod numer Telefonu Eksperta,z którym chcesz się połączyć.
  •  Krok 3. Podaj swój kod PIN, aby potwierdzić pobranie opłaty z Twojego konta w serwisie wrozbyonline.pl. Jeśli Twój numer telefonu nie zostanie rozpoznany przez system podaj unikalny Numer Klienta.
  •  Krok 4. Aby zakończyć rozmowę po prostu rozłącz się. Połączenie zostanie przerwane automatycznie po skończonym limicie czasowym, który obliczany jest na podstawie zgromadzonych punktów na koncie. Jeśli połączenie zostanie zakończone przed upływem limitu czasowego, niewykorzystane punkty zostaną na koncie klienta wrozbyonline.pl.