Heart_5
Miranda

Miranda

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 22330

Średnia ocen: 5

0 Rozmów na chat
248 Zrelizowanych e-maili
3369 Odpowiedzi na SMS
93 Rozmów przez telefon
1057 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Rozmowa telefoniczna

Bezpośredni numer do Eksperta:

224 452 428

Opłata za minutę połączenia 3.68 zł zostanie pobrana z konta klienta. Z usługi można skorzystać z sieci telefonii stacjonarnej i komórkowej na całym świecie.

Do kosztu rozmowy należy doliczyć koszt połączenia według taryfy Twojego operatora telefonicznego. Koszt ten jest równy kosztowi połączenia na zwykły, polski numer stacjonarny.

Możesz skorzystać z usługi Telefon bez zakładania konta w serwisie. Doładuj jednorazowe konto i wpłać na nie środki, aby otrzymać unikalny, tymczasowy NUMER KLIENTA oraz PIN.

Tymczasowy NUMER KLIENTA oraz PIN działają u wszystkich Ekspertów i są wielkrotnego użytku. Będą aktywne do czasu wyzerowania konta tymczasowego.

Doładowanie konta tymczasowego

Krok 1. Podaj swój e-mail

Twój e-mail zostanie użyty tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji usługi. Po doładowaniu konta tymczasowego otrzymasz na swój e-mail NUMER KLIENTA oraz PIN.

Administratorem Danych Osobowych zebranych w związku z funkcjonowaniem Serwisu Internetowego jest w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 – Usługodawca, spółka 4C Sp. z o.o., która czuwa nad bezpieczeństwem Danych Osobowych Użytkowników. Użytkownicy Serwisu Internetowego mają prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych. Jeżeli Użytkownik żąda zmiany swoich Danych Osobowych, zakresu ich przetwarzania, wykreślenia, bądź udostępnienia informacji związanych z ich przetwarzaniem przez Usługodawcę, może to uczynić za pomocą e-maila zawierającego w swej treści żądanie wraz z numerem telefonu, które przesyła na adres: dane@ebill.pl.
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.