Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3191 Tarocista Leszek 2017-02-14 7

Rytuały miłosne na Walentynki

Tarot Numerologia Reiki
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 413 POLSKA I ZAGRANICA 4.50 zł brutto
708 788 014 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Walentynki to święto miłości, ale to również doskonały czas dla osób samotnych aby wykonać odpowiednie rytuały miłosne na przywołanie miłości do naszego życia.


Jeżeli ktokolwiek z Państwa pragnie związku to może zastosować wybrany przez siebie magiczny rytuał:

 

Miłosne zaklęcie ze sznurkami: do tego zaklęcia proszę przygotować trzy kawałki sznurka lub kordonka najlepiej w kolorze różowym lub czerwonym. 3 sznurki splatamy w warkocz i na jednym końcu zawiązujemy węzeł myśląc jednocześnie o miłości, która pojawia się w naszym życiu. Na całej długości warkocza wykonujemy w sumie 7 węzłów, przy każdym wizualizując jak miłość wkracza do naszego życia. Tak przygotowany amulet nosimy przy sobie do momentu, kiedy nie spotkamy na naszej drodze właściwej osoby. Gdy już będziemy w związku amulet należy spalić a jego popiół rozsypać w bieżącej wodzie. Aby wzmocnić działanie talizmanu możemy go nasączyć olejkiem przyciągającym miłość.

Olejek przyciągający miłość przygotowujemy mieszając po 2 krople olejku ylang ylang, olejku sandałowego i olejku z szałwii. Tak przygotowanym olejkiem możemy również nacierać różową świecę wizualizując, jak przyciąga do nas miłość. Następnie taką świeczkę wypalamy w dzień Świętego Walentego medytując przy niej.

Zaklęcie miłosne Santerii: do wykonania tego zaklęcia potrzebujemy 2 różowych świec, własnego zdjęcia oraz serca wykonanego z kartonu. Na początek odmawiamy modlitwę do aniołów i wzywamy jednego z nich:

Hahaiah, który obdarza pozytywnymi i pełnymi miłości myślami

Anael zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z miłością

Hael inspiruje artystów oraz obdarza miłością, litością i pięknem

Muir naprawia zerwane przyjaźnie i obdarza lojalnymi przyjaciółmi

z tyłu kartonowego serca wypisujemy swoje życzenie, przywołujemy energie miłosne, przyjaźni czy miłe towarzystwo. Życzenie powinno być sformułowane jasno i konkretnie, bez imion, nie działamy na konkretną osobę, aby nie działać wbrew czyjejś woli. Prosimy o to, na czym najbardziej nam zależy aby być w harmonii z kosmosem. Świece stawiamy w wybranym miejscu przygotowanym do rytuału w odległości 60 cm jedna od drugiej, a pomiędzy nimi kładziemy swoje zdjęcie, na którym umieszczamy serce z wypisanym życzeniem. Zapalmy świece i przez kilka minut wizualizujemy swoje marzenie wypisane na sercu. Świece palimy przez kolejne 6 nocy wizualizując nasze życzenie, po czym przesuwamy świece bliżej zdjęcia, aby 7 nocy świeczki znalazły się na naszym kartonowym sercu, wtedy pozwalamy świecom wypalić się do końca. Następnie serce chowamy w bezpiecznym miejscu, aż do pojawianie się w naszym życiu miłości, przyjaźni, czyli spełnieniu naszego marzenia.

Miłosne zaklęcie z kamieniem: do tego zaklęcia szukamy kamienia z rzeki, otoczka, dobrze oszlifowanego przez wodę. Szukając idealnego dla siebie kamienia wizualizujemy siebie w szczęśliwym, idealnym związku. Na wybranym kamieniu rysujemy dwa czerwone serca, splecione ze sobą. Cały czas wizualizujemy siebie w idealnej relacji. Następnie zakopujemy kamień w ziemi, tak, aby nikt go nie znalazł wypowiadając zaklęcie: „Samotność swoją oddaję tobie Ziemio, w zamian otrzymuję od ciebie idealną miłość i związek”.

Życzę Państwu każdego dnia wypełnionego miłością


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocista Leszek
Tarocista Leszek
708 788 014 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocista Leszek, odwiedzin: 3191
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.