Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Tranzyty Jowisza

Kategoria: Astrologia

Tranzyty  Jowisza

Jowisz to planeta rozwoju i ekspansji. Gdy aspektuje ważne punkty w horoskopie przynosi sukces, powodzenie, protekcję, dobry los, rozwój bogactwo. Odpowiada też za kontakty z zagranicą, sprawy prawne i religię.

Jowisz należy do planet wolno się poruszających i w jednym znaku przebywa około roku. Uważany jest za planetę dobroczynną jednak czasem skłania do pobłażania sobie, rozleniwienia, nadmiernej pewności siebie, zbyt obfitego jedzenia i lekkomyślności.


Tranzyty Jowisza


Jowisz koniunkcja, trygon, sekstyl słońce
Tranzyt wzmacnia siły witalne, dodaje optymizmu, sprzyja zdrowiu. Jest to czas na inicjowanie nowych projektów, rozwijania kariery, podjęcia nauki. Dobry czas na sprawy społeczne i korzystny finansowo. Sprawy partnerskie powinny przebiegać harmonijnie. Wzrasta prestiż, wiarygodność i ławo awansować. Dobry czas na zaręczyny, śluby, do poczęcia dziecka. Korzyści mogą przynieść podróże zagraniczne i sprawy związane z kościołem.


Jowisz kwadratura, opozycja słońce
Wiele wyzwań, możliwa ekstrawagancja, pycha, lekceważenie innych i kłopoty tym spowodowane. Folgowanie zachciankom, brak opanowania i rozsądku, bufonada, arogancja. Ławo o wpakowanie się w tarapaty czy to w pracy czy w życiu osobistym. Możliwe problemy prawne.


Jowisz koniunkcja, seksyl, trygon księżyc
Okres większego uduchowienia, entuzjazmu, szczerości i otwartości, Człowiek staje się milszy i uczynny. Sprawy związane z domem i rodziną stają się ważne. Możliwa poprawa w finansach i wzrost poczucia bezpieczeństwa. Dobry czas na zakup domu i przeprowadzkę. Pomoc ze strony kobiet.


Jowisz kwadratura, opozycja księżyc
Tranzyt niesie rozchwianie emocjonalne, nadmierny optymizm, sentymentalizm, słabość psychiczna, ucieczka od rzeczywistości, Możliwe kłopoty finansowe przez nadmierne wydatki.


Jowisz koniunkcja, sekstyl, trygon merkury
Optymizm i pozytywne, twórcze myślenie, miły sposób bycia, wiele sprzyjających okazji. Tranzyt sprzyja przede wszystkim nauczycielom, pisarzom, dziennikarzom, prawnikom. Dobry czas dla spraw finansowych i kontaktów z zagranicą.


Jowisz kwadratura, opozycja merkury
Zbytnia pewność siebie i swoich racji przynosi problemy w kontaktach z innymi. Skłonność do niepraktycznego i nierealistycznego myślenia. Możliwa nerwowość, nieuczciwość, plotki, kłamstwa i problemy z tym związane.


Jowisz koniunkcja, sekstyl, trygon wenus
Miłość, radość życia, wygrane procesy sądowe, śluby, awanse w pracy, zyski finansowe, wygrane w grach losowych, dziedziczenie, dobre samopoczucie.


Jowisz kwadratura, opozycja wenus
Tranzyt przynosi rozleniwienie, lekkomyślność, brak umiaru w korzystaniu z uroków życia, nieuczciwość, zdrady, bufonadę. Możliwość skandalu i rozwodu, a także strat finansowych.

 

Jowisz koniunkcja, sekstyl, trygon mars
Dobry czas dla operacji finansowych i wiele korzyści z działań własnych. Dobre wyniki w sporcie. Czas na podnoszenie kwalifikacji. Możliwy awans i dobre kontakty z innymi w tym z przełożonymi.

 

Jowisz kwadratura, opozycja mars
Zbytnia pewność siebie i brak umiaru sprzyjają marnotrawieniu energii. Wiele kłopotów w tym prawne, w pracy i w związkach.

 

Jowisz koniunkcja trygon, sekstyl jowisz
Tranzyt uszlachetnia, przynosi optymizm, moralność, etykę. Można oczekiwać powodzenia i sukcesów w wielu dziedzinach życia. Sprzyja nauce, karierze i sprawom prywatnym. Możliwość zawarcia małżeństwa także z obcokrajowcami.

 

Jowisz kwadratura, opozycja Jowisz
Możliwy egoizm, pycha, próżność, zachłanność, ekstrawagancja. Człowiek sam szuka kłopotów w różnych dziedzinach życia. Pojawiają się trudności w interesach, problemy prawne, małżeńskie. Możliwe niekorzystne dalekie podróże i kontakty z zagranicą.

 

Jowisz seksyl, trygon saturn
Dobry czas dla interesów, realna ocena rzeczywistości, potrzeba uczciwości, łatwo o poparcie ludzi z autorytetem, wyraźny postęp w wielu dziedzinach.


Jowisz koniunkcja, kwadratura, opozycja saturn
Możliwy chaos emocjonalny i mentalny, wahanie między pesymizmem a optymizmem, działanie zrywami, omijanie przepisów, nietaktowne zachowanie, straty finansowe, możliwość bezrobocia. Zła reputacja i problemy rodzinne.


Jowisz seksyl, trygon uran
Dążenie do zmian, niezależności, nowości. Mogą się trafić jakieś niespodziewane korzystne wydarzenia.


Jowisz koniunkcja, kwadratura, opozycja uran
Wiele stresów, niekorzystnych zmian w wielu dziedzinach życia. Możliwa niecierpliwość, brak taktu, ekstrawagancja, chęć do zerwania wszelkich więzów, dążenie do wolności. Możliwość porzucenia pracy, rozwodów. Czasem koniunkcja jest pozytywna.

 

Jowisz koniunkcja, seksyl, trygon neptun
Wzrost wrażliwości, otwarcie na duchowość, religijność, chęć niesienia pomocy, działalność humanitarna i społeczna, nawrócenia religijne. Dobry czas dla aktorów, pisarzy, muzyków i zajmujących się ezoteryką.


Jowisz kwadratura, opozycja neptun
Nierealne oczekiwania i nadzieje, nadmierny optymizm, iluzje, roztargnienie, kłamstwa, brak samodyscypliny. Możliwe nadmierne ryzyko i pchanie się w kłopoty. Wiele problemów i w pracy i w życiu osobistym.


Jowisz koniunkcja, sekstyl, trygon pluton
Dobry czas na zmiany i transformacje. Siła przebicia, możliwy awans i postęp w karierze. Czasem koniunkcja jest negatywna jak kwadratura.


Jowisz kwadratura, opozycja pluton
Skłonność do dominacji, tyrania, stosowanie przemocy, fanatyzm i destrukcja zwłaszcza przy kwadraturze.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.