Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

3851 Iwona 2014-10-09 53

Magiczna Moc Kamieni

Iwona
POLSKI 
Runy Tarot Wahadełko
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 430 POLSKA I ZAGRANICA 4.95 zł brutto
708 788 002 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Fluoryt - kamień zwany „Kamieniem Geniuszy” pomaga w rozwoju ukrytych zdolność oddala niepokój. Medytacja z fluorytem wzmacnia intuicję, przeczucia.


Wpływa na naszą podświadomość, świadomość oraz nadświadomość. Ułatwia zrozumienie samego siebie. Pomaga osiągnąć równowagę emocjonalną. Uporządkowuje chaos wokół nas, pomaga odróżnić iluzje od rzeczywistość, oczyszcza duchowo. Fluoryt odpędza smutki równoważy energię męską i żeńską. Medytując z fluorytem zapewniamy sobie powodzenie finansowe oraz zawodowe. Ze względu że wspomaga intuicję można go zaprogramować na zdanie egzaminu. Wspiera nas w lękach, stresach w walce z nałogami w nauce.

 

Wzmacnia – intuicje, uczucie wolności, koncentracje, przyjaźń oraz partnerstwo...

 

Zdrowie – łagodzi zapalenia pomaga w problemach serca, bólach głowy, gorączkach oraz nerki/pęcherz. Możemy nosić na sobie jako wisiorek, w kieszeni lub ustawić w miejscu pracy czy nauki. Można wykorzystać do energetyzowania wody a potem dodawać po łyżeczce do napoju. Fluoryt kamień urodzeniowy dla osób spod znaku Ryby i Wodnika. Każdy kamień trzeba pamiętać na początku oczyścić można w miseczce z wodą lub w ziemi nawet w doniczce, następnie ładować w promieniach słońca...


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Iwona
Iwona
708 788 002 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Iwona, odwiedzin: 3851
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.