NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Horoskop tygodniowy praca i finanse 20.05-26.05.2024

Data publikacji: 2024-05-20

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 20.05-26.05.2024

Kończą się rządy Słońca, przebywającego przez miesiąc w znaku Byka. Przychodzi pora na rezydencję Słońca w znaku Bliźniąt, pod władaniem Merkurego. Merkury, zwany przez starożytnych „posłańcem bogów”, sprzyja wszystkim urodzonym w tym znaku jak i w pozostałych znakach powietrznych: Wagom i Wodnikom. Przychylny wszelkim kontaktom międzyludzkim, nauce, zapowiada liczne zmiany i podróże, wnosi optymizm i nastraja bardzo obiecująco.

20 maj - poniedziałek

W miarę pozytywna aura dnia, aczkolwiek mało energetyczna i leniwa. Powolne rozkręcanie się i chęć do działania będzie wynikiem sekstylu Słońca z Neptunem. Może nam brakować energii, zdecydowania, szybkości w działaniu i ripostach. W wykonywaniu codziennych obowiązków przeszkodzą nam niekontrolowane wyobrażenia czy chęć ucieczki od wszelkich zobowiązań. Po południu Słońce przechodzi, na miesiąc, do znaku Bliźniąt, wnosząc dużą energię i łatwość komunikacji. Będziemy logiczni, dociekliwi, spontaniczni i elokwentni.

 

21 maj- wtorek

Trudny, męczący, nerwowy, niespokojny dzień. Kwadratura Księżyca do Plutona, opozycja Księżyca do Merkurego a także przejście Księżyca do znaku Skorpiona, spowodują brak realnej możliwości wpływania na sprawy zawodowe. Nie uda nam się zrealizować wszystkich planów. Marzenia przeplatać się będą z rzeczywistością, kontakty międzyludzkie będą utrudnione, może zaznaczyć się rozchwianie psychiczne. Bezwzględnie należy zachować ostrożność i nie podejmować żadnych ważnych działań.

 

22 maj - środa

Dzień obfity w różnorodne aspekty, niosący satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Błyskotliwą sprawność umysłu, szybkość i dynamikę zapewnią nam przyjazne aspekty Księżyca z Saturnem, oraz Słońca z Plutonem. Działania zawodowe będą przebiegać znakomicie a każda transakcja zrealizuje się wyśmienicie. Dobry czas dla stabilizacji układów partnerskich.

 

23 maj - czwartek

Trudny dzień. Wielość różnorodnych tranzytów przyniesie chaos i rozdrażnienie. Trudno będzie się skupić na celowym działaniu. Wyzwoli się w nas poczucie presji, frustracji i stresu. Opozycja Księżyca do Wenus i Jowisza a także Pełnia Księżyca w znaku Strzelca zniechęcą do działań, zniekształcą odbiór rzeczywistości. Pozytywne aspekty, natomiast, w postaci koniunkcji Wenus do Jowisza, sekstylu Wenus do Neptuna i do Plutona oraz sekstylu Jowisza do Neptuna, uruchomią pęd do działania, pionierskiego ducha, odwagę, niewymuszony sposób bycia. Jednakże pod koniec dnia możemy mieć przeświadczenie, że mimo zabiegania nie dokonaliśmy niczego konstruktywnego. Zatem, nie przeciążajmy naszej psychiki i załatwiajmy wszystko powoli, dokładnie i beż większego spinania nerwów.

 

24 maj - piątek

Końcówka tygodnia przyniesie zróżnicowane tranzyty. Z jednej strony trygon Księżyca do Marsa wyzwoli w nas kreatywność i zmobilizuje do myślenia, z drugiej, natomiast, kwadratura Księżyca do Saturna spowolni, a może nawet wykluczy, realne wykonanie i wdrożenie w życie nowych koncepcji czy planów. Finalnie, skoncentrujemy się na planach weekendowych a w pracy realizować będziemy tylko rutynowe czynności.

 

25 maj - sobota

Emocjonalny dzień. Przejście Księżyca do znaku Koziorożca oraz kwadratura Księżyca do Neptuna przyniosą negatywne emocje, ekscytację, zazdrość, niezdrowe namiętności, iluzje. Dodatkowo Wenus w trygonie do Plutona wprowadzi w nasze weekendowe działania potrzebę ekscytującej i szalonej zabawy. Tak więc, z upływem dnia, czekają nas niespodzianki. Unikajmy alkoholu, towarzyskich nieporozumień, zwady z byle powodu.

 

26 maj - niedziela

Najważniejszym aspektem na dzisiejszym Nieboskłonie będzie ingres (przejście) Jowisza ze znaku Byka do znaku Bliźniąt, w którym pozostanie on przez 12 miesięcy. Zapowiada się rok rozszerzania kontaktów, informacyjnego boomu, zwiększenia zainteresowania nauką, wdrażania nowych technologii i rozwiązań komunikacyjnych. To również czas nerwowości, skłonności do brawury i hazardu, lekkomyślności. W ciągu dnia wpływać na nas będzie także dobroczynny trygon Księżyca do Merkurego, pomagający w miłym spędzaniu czasu w sympatycznym gronie znajomych, przyjaciół, rodziny. Wszelkie, nawet najtrudniejsze sprawy, uda się załatwić z uśmiechem i bezboleśnie. Nadrobimy wszystkie zaległe obowiązki związane z biznesem, nauką, egzaminami, pisaniem prac.

 

Życzę dobrego tygodnia

Pamiętajmy, że siła nie pochodzi z hałasu grzmotów ale z ciszy światła, które oświetla ścieżkę...

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"