NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Kwiatowe sny

Data publikacji: 2024-05-16

Kategoria: Przeznaczenie

Kwiatowe sny

Czy wiesz, że Twoje sny mogą skrywać wiele tajemnic i wskazówek dotyczących Twojego życia?

W mojej pracy Klienci często pytają o znaczenie snów. Sen nie tylko odzwierciedla wydarzenia minionego dnia, ale także ukazuje nasze skrywane pragnienia. Czasami doświadczamy również tak zwanych proroczych snów.

Co oznacza, gdy przyśnią nam się kwiaty?

ŚWIEŻE

Gdy śnisz o pięknych świeżych kwiatach kwitnących na łące lub jakimś pięknym bukiecie w wazonie, albo gdy śnisz o kwiatach wśród jedzenia - możesz się spodziewać szczęścia. Spotkają Cię miłe, szczęśliwe wydarzenia, które sprawią Ci wiele radości. W miłości możesz oczekiwać rozkwitu uczuć, czyjegoś zainteresowania.

 

Gdy śnie KWIATY BĘDĄ ZWIĘDŁE LUB SUCHE, to niestety, nie mam dobrych wiadomości, bo ten sen zwiastuje chorobę, albo zmartwienie.

Jeśli we śnie najpierw śnisz o kwiatach pięknych, a potem nagle stają się one zwiędłe albo suche, to może to oznaczać, że ktoś np. w miłości - nagle się odezwie, a potem znowu zamilknie, bądź okaże zainteresowanie i zniknie.

 

Gdy we śnie ktoś wręczy Ci BUKIET ŚWIEŻYCH KWIATÓW, wkrótce możesz spodziewać się jakiegoś prezentu, nagrody, wygranej, dobrych finansów.

A co, jeśli we śnie Ty zrywasz kwiaty? Nie ważne czy na łące, czy w ogrodzie, możesz spodziewać się, że los chce Ci ofiarować szczęśliwą miłość.

 

Jeśli we śnie widzisz kwiaty w PĄKACH, to zapowiedź zbliżania się radosnych wydarzeń towarzyskich.

 

Gdy śnisz o kwiatach SZTUCZNYCH, to takie kwiaty mają dla Ciebie ważny przekaz. Twój sen chce Cię poinformować, że budujesz swój wizerunek na pozorach, a otoczenie oczekuje od Ciebie otwartości i szczerości.

 

A może we śnie widzisz KWIATY DONICZKOWE i właśnie szukasz miłości? Twój sen, chce Ci przekazać, że wkrótce spotkasz kogoś wyjątkowego, tak wyjątkowego, jak Twój doniczkowy kwiat. A jeśli jesteś w związku, który właśnie przeżywa kryzys to wiedz, że dostajesz przekaz, że kryzys wkrótce zostanie zażegnany, a Twoja relacja się umocni.

 

Czasem miewamy sny koszmarne i śnimy na przykład o KWIATACH POGRZEBOWYCH, czyli wieńcach. I choć taki sen budzi w nas przerażenie, to wcale nie oznacza niczego złego, bo przekaz takiego snu wskazuje na to, że na dnie serca skrywasz marzenia, które wkrótce się spełnią.

 

KOLORY KWIATÓW

Czy one mają znaczenie? Tak - jeśli śnisz o kwiatach w jednym kolorze, to przekaz snu jest już głębszy.

Wyobraź sobie, że w swoim śnie ktoś wręcza Ci bukiet BIAŁYCH kwiatów. Wróżba takiego snu mówi o tym, że wkrótce poznasz swego męża, a jeśli jesteś już w związku to możesz liczyć na oświadczyny lub czeka Cię rychłe zawarcie związku małżeńskiego.

Jeśli w swoim śnie widzisz na stole porozrzucane FIOLETOWE kwiaty, to w tym śnie Twoja dusza mówi, że tęsknisz za kimś lub za czymś.

Gdy we śnie widzisz łąkę CZERWONYCH maków lub innych czerwonych kwiatów otaczających całą przestrzeń, to takie czerwone kwiaty w zależności od miejsca, w którym się znajdują mogą oznaczać płomienne uczucie, albo problemy ze zdrowiem.

Gdy we śnie widzisz tylko NIEBIESKIE kwiaty, spodziewaj się wizyty nieoczekiwanego gościa lub spotkania kogoś przypadkiem.

ŻÓŁTE kwiaty we śnie, nawet świeże, nie są dobrym zwiastunem, bo przekazują nam, że nadchodzą kłopoty z pieniędzmi, lepiej więc zacząć jak najszybciej oszczędzać. W miłości przepowiadają, że ktoś nas zawiedzie, oszuka, a najgorszym wypadku zdradzi.

Jeśli śnisz o pięknych RÓŻOWYCH kwiatach to, zwłaszcza jeśli jesteś w związku, uważaj, bo przepowiadają one płomienny romans.

POMARAŃCZOWE kwiaty wyróżniające się we śnie, przepowiadają radosne wydarzenia rodzinne.

Jeśli przyśniły się CZARNE kwiaty to spodziewaj się złych wiadomości.

 

W swojej pracy od lat tłumaczę sny nie tylko za pomocą znaczeń, ale posiłkuje się kartami Tarota. Jako tarocistka, mogę Ci pomóc zinterpretować te znaki i odnaleźć odpowiedzi na pytania, które drzemią głęboko w Twojej podświadomości.

Zrób ten pierwszy krok i skorzystaj z usługi tłumaczenia snów już teraz! Odkryj magię, która kryje się w Twoich snach i pozwól mi być Twoim przewodnikiem w tej podróży!

Z mocą anielskich pozdrowień

AUTOR ARTYKUŁU

Tarocistka Anna Bell

Tarocistka Anna Bell

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"