NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Horoskop tygodniowy praca i finanse 08.04-14.04.2024

Data publikacji: 2024-04-08

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 08.04-14.04.2024

Od trzech tygodni Słońce znajduje się w znaku Barana, którym włada energiczny i impulsywny Mars. Sprzyja on wszystkim urodzonym w tym ognistym znaku jak i, pośrednio, pozostałym znakom z tego żywiołu – Lwom i Strzelcom. Obdarza wszystkich sporą dozą energii, ambicji i odwagi. To czas rozpoczynania, to karta Głupiec w Tarocie, Jedynka w Numerologii, to czas tworzenia nowej rzeczywistości i zapowiedź otwarcia się na przyszłość.

Sprawdźmy, jak w szczegółach, wyglądać będzie nadchodzący tydzień.

 

8 kwiecień - poniedziałek

Tydzień rozpoczynamy Nowiem Księżyca w znaku Barana oraz całkowitym zaćmieniem Słońca o godz. 18,20. Zjawiska te mogą mieć silny wpływ na nasze działania, uczucia, refleksje i emocje. Mogą wprowadzić chaos, osłabić zawodową efektywność i skuteczność. Wpłynąć także na brak komunikacji z otoczeniem, spowodować złe samopoczucie, spadek energii i niedostatek sił.

 

9 kwiecień - wtorek

Pozytywna aura dnia. Przyjazna koniunkcja Księżyca z Merkurym oraz przejście Księżyca w znak Byka wzmocnią naszą siłę przekonywania, pomysłowość i przenikliwość. Można zajmować się sprawami podatkowymi, zobowiązaniami kredytowymi, spadkiem. Mogą zostać ujawnione dodatkowe, ukrywane informacje, okoliczności, papiery, dokumenty. Dobra pora na pertraktacje, podpisywanie umów, dokonywanie transakcji, naukowe eksperymenty i badania. Tranzyty sprzyjają handlowi, publicznym wystąpieniom i podejmowaniu nowej pracy.

 

10 kwiecień - środa

Trudny dzień. Koniunkcja dwóch silnych planet – Marsa z Saturnem - może mieć negatywny wpływ na psychikę, kondycję i zdrowie. Nasze zachowanie będzie skrajne – można być przesadnie hojnym, ufnym i przyjaznym ale i podejrzliwym, niecierpliwym, zapalczywym. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości i nie docenić konkurenta. Nie zaleca się rozpoczynać spraw, zawierać transakcje finansowe, zaczynać społeczne, polityczne przedsięwzięcia, zwracać się do instytucji i organizacji państwowych, szukać protekcji, prowadzić pertraktacje.

 

11 kwiecień - czwartek

Zapowiada się miły dzień. Pozytywne aspekty Księżyca z Neptunem i Plutonem dodadzą energii, aktywności, inicjatywy. W tym czasie można zrobić więcej niż w inne dni i wykonywać swoje działania z radością. Także dzisiejsze przejście Księżyca do znaku Bliźniąt zintensyfikuje kontakty, częściej zadzwoni telefon, ludzie chętniej będą opowiadać o swoich problemach. Szybkość odbioru i przesyłania informacji wzrośnie. Im bliżej wieczoru tym więcej kontemplacji, wyciszenia i nastroju.

 

12 kwiecień - piątek

Dzień pełen nerwów i napięcia. Kwadratury Księżyca do Saturna i Marsa spowodują nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, ludzie pogrążą się we własne, wewnętrzne przeżycia i smutne wspomnienia. Może pojawić się poczucie braku wyjścia z sytuacji, zamierzone sprawy zawodowe nie będą szły zgodnie z planem. Łatwo o ostre zmiany nastroju, impulsywność, ryzyko urazów i wypadków.

 

13 kwiecień - sobota

Księżyc, przechodząc ze znaku Bliźniąt w znak Raka, zapowiada rodzinny, spokojny i miły dzień. Dodatkowo Sekstyle Księżyca do Merkurego oraz do Słońca wzniecą kontemplację i powagę, a kwadratura Księżyca do Neptuna wyciszy i doda refleksji. Aspekt ten może wskazywać także na wypadki czy znalezienie się w takim miejscu w jakim nie powinniśmy być. Uważajmy na siebie i najbliższych.

 

14 kwiecień - niedziela

Kosmos szykuje nam dziś spokojny, nostalgiczny dzień a to za przyczyną kwadratury Księżyca do Wenus oraz trygonu do Saturna. Taki układ nasili wrażliwość, zrozumienie, współczucie, wyciszy emocje. To dobry czas na sprawy domowe, stabilizację relacji w rodzinie, wzmacnianie tradycji. To także dobry dzień na odwiedziny, prace na działce, balkonie, spacer do lasu, na zajęcie się swoim hobby.

 

Życzę pozytywnej energii w kwietniowych działaniach.

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"