Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 01.04-07.04.2024

Data publikacji: 2024-04-01

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 01.04-07.04.2024

Kwiecień to miesiąc przynoszący uśmiech i radość z budzenia się na nowo życia. To czas silnej energii marsowej i panowania w Zodiaku, przez większość miesiąca, energicznego Barana.

Kwiecień to także najlepszy czas, w całym 2024 roku, na obserwację Nieba i robienie zdjęć.

Z nastaniem ciemności spójrzmy w kierunku południowym. Ileż tu piękna...

Póki co spójrzmy jak rozkładać się będzie energia kosmiczna i jaki będzie miała wpływ na nasze działania w nadchodzącym tygodniu.

1 kwiecień - PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Energia dnia zdominowana zostanie przejściem Księżyca do znaku Koziorożca oraz kwadraturą Księżyca do Neptuna. Zapowiada się dzień poszukiwania straconego czasu. Wszystko będzie się rwać i komplikować. Nieprzyjemne aspekty Księżyca wywołają emocjonalny chaos, napięcie, stres i frustrację. Przełoży się to również na sytuacje rodzinne. Nie obrażajmy się dziś na prima-aprilisowe żarty czy oblewanie wodą ale i żartując, nie przekraczajmy granic rozsądku.

 

2 kwiecień - wtorek

Po świątecznym weekendzie wracamy do codziennych obowiązków. Nastrój będzie nam sprzyjać, szybko uzyskamy właściwy rytm pracy. Trygon Księżyca do Urana, sekstyl Księżyca do Saturna, trygon Księżyca do Jowisza mogą przynieść dużą dawkę energii i sporo niezwykłych i zaskakujących zwrotów akcji. Także dzisiaj Merkury, na trzy tygodnie, wkracza w ruch wsteczny co osłabi nasze zdolności intelektualne, aktywność zawodową, kontakty, podróże. Trudniej będzie o porozumienie, spadnie szybkość odbioru informacji.

 

3 kwiecień - środa

Bardzo sympatyczny dzień. Księżyc w sekstylu do Wenus oraz Neptuna a także koniunkcja Wenus z Neptunem nie będą zachęcać do pracy i siedzenia w biurze. Zwycięży chęć przygody, komfortu i przyjemności. Z pewnością wybierzemy się na spacer, randkę czy spotkanie towarzyskie. Przyjemne także będą zakupy czy miła rozmowa z przyjaciółką. Wykorzystamy dzisiejszy dzień na zorganizowanie sobie dnia zgodnie z naszymi zamiłowaniami.

 

4 kwiecień - czwartek

Aspektami nadającymi ton całodziennej aurze będą kwadratury Księżyca do Jowisza oraz Księżyca do Urana. Tranzyty przyniosą roztargnienie, zagubienie, lęki, brak pewności siebie. Na szczęście koło południa wpływ sekstylu Księżyca do Słońca pomoże nam odzyskać rytm i psychiczną równowagę, co niewątpliwie wpłynie na nasze wyniki w pracy i chęć do działania.

 

5 kwiecień - piątek

Nie dla wszystkich będzie to dobry dzień. Wenus wkraczając do znaku Barana, pod władanie Marsa, znajdzie się na tzw. wygnaniu, gdzie nie czuje się najlepiej. Istnieje ryzyko impulsywnego, nierozważnego działania. Ludzie mogą być agresywni, kłótliwi, niezdolni do wypracowania zgodnych relacji. W zacietrzewieniu trudno będzie odróżnić kto ma rację a kto nie. Możliwe pogorszenie interesów i rodzinne kłótnie. Nie dajmy się sprowokować !

 

6 kwiecień - sobota

Układy planet w ciągu dnia podzielą dzień na dwie części. Poranek i południe będą ostrzejsze w swej energetyce. Koniunkcje Księżyca z Marsem oraz Saturnem spowodować mogą różnice zdań a nawet ostre kłótnie. Wieczór natomiast to wpływy sekstylu Księżyca do Jowisza oraz Wenus do Plutona co nastroi nas optymistycznie i łagodząco. Najlepiej przeczekać tę huśtawkę nastrojów i niepotrzebnie nie ryzykować jakichkolwiek kłopotów.

 

7 kwiecień - niedziela

Zapowiada się spokojny, miły i rodzinny dzień, na który wpływ będzie mieć koniunkcja Księżyca do Neptuna oraz sekstyl Księżyca do Plutona. Oddamy się relaksowi i życiu towarzyskiemu. Zniknie presja, wzmagać się natomiast będzie intuicja i chęć przewidywania. Dzięki przejściu Księżyca do znaku Barana wzrośnie realny optymizm, chęć oderwania się od codziennej rutyny i trudności. Wzrośnie potrzeba przygód i zajęć sportowych na świeżym powietrzu. Wykorzystajmy ten dzień na poprawę kondycji fizycznej, chociażby poprzez dłuższy spacer.

 

Życzę radosnego, wiosennego, kwietniowego odrodzenia w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.