Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 19.02-25.02.2024

Data publikacji: 2024-02-19

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 19.02-25.02.2024

W nowy tydzień wchodzimy z nową energią - dziś Słońce zmienia znak zodiaku i z Wodnika przechodzi do znaku Ryb.

Słońce w Rybach nadaje znakowi wiele pozytywnych cech, takich jak empatia, wrażliwość, intuicja i duchowość. Osoby urodzone w znaku Ryb są głęboko związane z emocjami innych ludzi i mają silne poczucie intuicji. Słońce w Rybach daje również możliwość poszukiwania sensu życia i odkrywania swojego wewnętrznego ja. To znak, który kieruje się głęboką duchowością i intuicją.

Sprawdźmy jak, w szczegółach, wyglądać będzie nadchodzący tydzień.

19 luty - poniedziałek

Dzień o silnym potencjale kosmicznym, spowodowanym przejściem Słońca w znak Ryb a Księżyca w znak Raka. Istotne dziś okażą się także przyjazne trygony Księżyca ze Słońcem i Saturnem oraz sekstyl Księżyca z Jowiszem. Tranzyty te zapowiadają sukcesy i powodzenie w sprawach zawodowych. Podejmowane będą nowe przedsięwzięcia, dochodzić może do zawarcia znajomości z interesującymi i oryginalnymi ludźmi.

 

20 luty - wtorek

Sekstyl Księżyca do Urana znamionuje dziś sympatyczny dzień. Pojawią się nowe, oryginalne pomysły, dla wielu zaczyna się nowy etap życia..... To także najlepszy czas na rozpoczynanie nowych działań w sferze finansowej. Można liczyć na podwyżkę, darowiznę, pomoc sponsorów, mecenasów i społeczności.

 

21 luty - środa

Dzień o niezbyt sympatycznej aurze. Opozycja Księżyca do Plutona oraz przejście Księżyca do znaku Lwa, wniosą skłonność do narzucania woli, gniew, drażliwość i nadmierną, chaotyczną aktywność. Wszystko może drażnić, praca się nie kleić, wystąpi ryzyko chorób. Uważajmy na relacje z najbliższymi, unikajmy konfliktów, okazywania niecierpliwości i wybuchów gniewu.

 

22 luty - czwartek

Dzień upłynie pod silnym wpływem planet osobistych – Wenus, Marsa i Jowisza. Koniunkcja Wenus do Marsa wprowadzi sympatyczny nastrój. Udadzą się spotkania, koncerty, wzrośnie optymizm, pewność siebie. Ludzie będą życzliwi, przyjaźni, można liczyć na pomoc najbliższych. Wszystkie sprawy i zajęcia charakteryzować będzie dobra relacja damsko – męska a nawet chęć do flirtu i zabawy.

 

23 luty - piątek

Dzień o różnorodnej aurze. Kwadratura Księżyca do Urana oraz przejście Merkurego w znak Ryb mocno zaburzą harmonogram pracy. Towarzyszyć nam będą ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i duża impulsywność. Wzrośnie liczba spóźnień i absencji. Zamierzone sprawy nie będą szły zgodnie z planami, trudno będzie o koncentrację, wzrośnie ilość pomyłek i urazów. Lepiej nie zdawać dziś egzaminów i nie podejmować ważnych decyzji.

 

24 luty - sobota

Mimo soboty dzień nie okaże się bardzo relaksujący i spokojny. Pełnia Księżyca, czyli opozycja Księżyca do Słońca, w znaku Panny, a także opozycje Księżyca do Merkurego i Saturna, zapowiadają intensywny dzień pracy. Mogą towarzyszyć nam również wątpliwości, nieufność i podejrzliwość. Trudno przewidzieć reakcje na słowa i działania. Dzień okaże się niekorzystny dla nowych obowiązków czy spraw związanych z mieszkaniem lub domem. Łatwo o pomyłki i złe decyzje.

 

25 luty - niedziela

Dzień o zmiennej aurze. Poranna kwadratura Wenus do Jowisza rozkojarzy nas i rozleniwi. Trudno będzie o skupienie i koncentrację, łatwo, natomiast, o pomyłki, złe decyzje, przesadne korzystanie z wolności osobistej. Sytuację poprawi popołudniowy trygon Księżyca do Urana, wnosząc dobry nastrój, energię, aktywność, szybkość w działaniu.

 

Życzę wykorzystania pozytywnej energii kosmicznej.

Dobrego tygodnia.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.