Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 12.02- 18.02.2024

Data publikacji: 2024-02-12

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 12.02- 18.02.2024

Większość lutego nadal upływać będzie pod wpływem Słońca w znaku Wodnika, będącego pod władaniem wybuchowego i wolnościowego Urana. W tym tygodniu, zapewnie silniej, zaczną zachodzić zmiany w sytuacji geopolitycznej na świecie - 5 planet: Słońce, Merkury, Wenus, Mars i Pluton znajdzie się w znaku Wodniku. Z powodu silnej ekspresji planet stary układ zacznie się zmieniać, modele, według których krojono i budowano świat, zostaną odrzucone. Nadchodzi czas ekonomicznych i społecznych reform, nowych wynalazków, zmian w warunkach pracy, wywyższenia człowieka.

Oczywiście, nie nastąpi to od razu ale symptomy już są widoczne...

Sprawdźmy szczegóły tygodnia.

 

12 luty - poniedziałek

Nowy tydzień to nowa mobilizacja. Dopomogą nam w tym pozytywne aspekty Księżyca – sekstyl do Wenus, Marsa i Plutona. Aspekty te wniosą optymizm, chęć pomocy najbliższym, poprawne relacje z otoczeniem. To dobra pora na rodzinne uroczystości, przyjmowanie gości czy składanie wizyt. Dla kobiet to dobry moment na poczęcie dziecka.

 

13 luty - wtorek, Ostatki

Bardzo sympatyczna aura dnia, a to za sprawą korzystnych tranzytów Księżyca do Merkurego, Wenus do Neptuna oraz przejściu Marsa w znak Wodnika. Znakomity dzień na sprawy biznesowe ! Aspekty przyspieszą elastyczność myślenia i oryginalność pomysłów. Możliwe nadejście radosnych informacji, niezwykłe spotkania. Jest szansa na uporanie się z zaległymi sprawami, podpisywanie umów, innych ważnych dokumentów czy finalizowanie ustaleń. Bardzo dobry dzień dla artystów, nowatorów czy osób kreatywnych.

 

14 luty - Środa Popielcowa, Walentynki

Połączenie Wielkiego Postu z Walentynkami może okazać się sprawą arcytrudną. Szczególnie koniunkcja Marsa z Plutonem oraz kwadratury Księżyca z Wenus, Plutonem i Marsem wniosą w aurę dnia nerwowość i zasadniczość. Ludzie staną się nadaktywni, pojawi się agresja, niecierpliwość, kaprysy, podwyższona reakcja na przeciwności losu, zazdrość. Częściej wypowiadane będą ostre, sarkastyczne uwagi i gotowość do kłótni. Nasili się nieufność, wątpliwości i podejrzliwość. Trudno będzie dziś skupić się na pracy. Nie oczekujmy od tego dnia zbyt wiele. Spróbujmy przeżyć go w miarę łagodnie i sympatycznie.

 

15 luty - czwartek

Cały dzień pracy upłynie w atmosferze bardzo korzystnych tranzytów, które powinniśmy wykorzystać. Sestyl Księżyca do Saturna, koniunkcja Księżyca z Jowiszem oraz Księżyc w znaku Byka, zwiększą energię i chęć działania w dziedzinie materii. Wszelkie sprawy pójdą pomyślnie, pojawią się nowe możliwości, łatwo będzie porozumieć się z ludźmi. To korzystny czas dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia, zdawania egzaminów, podróży. Sprzyja wszelkim początkom, rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu transakcji.

 

16 luty - piątek

Zapowiada się dzień uwalniający od długiego napięcia, swoiste katharsis, oczyszczenie stłumionych emocji, skrępowanych myśli i wyobrażeń.! Koniunkcja Księżyca z Uranem, sekstyl Księżyca do Neptuna, trygon Księżyca do Wenus i Plutona, przejście Wenus do znaku Wodnika oraz przejście Księżyca w znak Bliźniąt, uczynią ludzi kontaktowymi, swobodnymi i ruchliwymi. Wzrośnie potrzeba wymieniania się informacjami, nastąpi otwarcie na nowe prądy, idee, marzenia. Stellum pięciu planet w znaku Wodnika wzbogaci wyobraźnię i fantazję, umysł stanie się sprawniejszy a ludzie bardziej rozmowni. To znakomity dzień na zdawanie egzaminów czy udział w negocjacjach a korzystne tranzyty Księżyca pozwolą domknąć przeciągające się sprawy czy wyjaśnić nieporozumienia.

 

17 luty - sobota

Po wczorajszym uwolnieniu emocji dzisiejsze kwadratury Merkurego z Uranem, Księżyca z Saturnem oraz koniunkcja Wenus z Plutonem dadzą dzień pełen napięcia emocjonalnego, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, brak zaufania do współpracowników. Trudno będzie działać konstruktywnie lub podejmować rozsądne decyzje. Uważajmy na reakcje i nie oczekujmy zbyt wiele.

 

18 luty - niedziela

Bardzo interesujący koniec tygodnia. Korzystny trygon Księżyca do Merkurego przyniesie pozytywny nastrój, optymizm, dobrą komunikację, łatwość nawiązywania znajomości. To dobry czas na intelektualne zajęcia, przyjmowanie gości, wyruszanie w podróż. Dzień sprzyja wyróżnieniu się i ukazaniu swoich indywidualnych zdolności.

 

Życzę wszystkim dobrego tygodnia, w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"