Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 09.12-10.12.2023

Data publikacji: 2023-12-08

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 09.12-10.12.2023

Energia bieżącego weekendu pomoże Wam usunąć ze swej drogi wszelkie przeszkody. Odkryjecie w sobie niesamowitą siłę wewnętrzną. Dzięki niej będziecie mogli liczyć na pomoc od losu. Będzie ona również sprzyjała rozwojowi duchowemu i nauce. W miłości zapewni zrealizowanie planów i marzeń. Sprawi, że będziecie podejmować trafne decyzje. Ochroni Was przed negatywnym wpływem sił magicznych oraz wesprze stan ducha.

Staniecie przed koniecznością dokonania zmian. Prawdopodobnie niektórzy z Was podejmą ważne życiowe decyzje, obiorą nową drogę lub postanowią realizować swoje marzenia.  Przekonacie się, że posiadacie potrzebne wsparcie i zabezpieczenie, które może szybko doprowadzić Was do celu, ale powinniście być lojalni, wspierający i oddani tym, którzy są wokół. Wasze życie uczuciowe stanie się bardziej świadome. Energia niektórych z Was może wpłynąć na pozytywne zmiany w  obrębie rodziny, a także na to, że ukochane osoby zmienią się na lepsze. W swoich relacjach będziecie mogli rozwinąć skrzydła a partnerki/rzy będą z Was dumni.

Zapewnijcie bliskim Wam osobom poczucie bezpieczeństwa i pomóżcie im jeśli popadną w tarapaty. Możecie też odnaleźć coś co dawno uznaliście za utracone na zawsze. Niestety w związkach części z Was mogą pojawić się nieporozumienia oraz mogą paść wzajemne oskarżenia. Możecie też oddalić się od siebie i żyć obok siebie lub wyłącznie dla siebie. Jeżeli opanujecie instynkty i zaczniecie pracować nad swoją relacją to szybko dostrzeżecie postępy przez przywrócenie harmonii w partnerstwie. W przypadku wystąpienia nieporozumień w partnerstwie, spróbujcie znaleźć “złoty środek”.

Pomyślcie nad atrakcyjnym wspólnym wyjazdem, być może udany weekend z ukochaną/ym wpłyną na odrodzenie się uczuć. Samotne osoby podchodzić będą do miłości w racjonalny sposób. Określą to  czego szukają i kto może je uszczęśliwić. Część z Was w zupełnie nowym środowisku i nieznanym sobie wcześniej miejscu spotka swoje przeznaczenie. Inni zaś odnajdą swoją miłość w trakcie pobierania nauki.

Przyjazne nastawienie, otwartość, pogoda ducha i poczucie własnej wartości niewątpliwie przysporzy Wam przyjaciół. Skoncentrujcie się i odnajdźcie spokój, a to pozwoli Wam rozjaśnić umysł i sprzyjać będzie podejmowaniu racjonalnych decyzji.  Wykażcie się cierpliwością. Jeżeli pozostaniecie w zgodzie ze sobą osiągniecie swój cel. Unikajcie pośpiechu, postępujcie mądrze i rozważnie Zaakceptujcie zmiany, jako jedyną pewną rzecz w Waszym życiu. Śmiało podążajcie przed siebie, nie poddawajcie się stagnacji, nie obawiajcie się ryzyka, lecz kierujcie się w stronę swojego celu. Ponadto bądźcie uważni, gdyż możecie być podatni na urazy w obrębie kończyn - złamania czy zwichnięcia.

Zadbajcie o siebie, gdyż może dochodzić do gwałtownego obniżenia odporności organizmu lub mogą pojawić się problemy z ciśnieniem. Zacznijcie żyć w zgodzie z naturą. Nie zadręczajcie się przeszłością. Racjonalnie gospodarujcie swoim czasem i nie zapominajcie o pełnym relaksie i wypoczynku.

Życzę Wam spokojnego weekendu

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.