Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 11.12-17.12.2023

Data publikacji: 2023-12-11

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 11.12-17.12.2023

Grudzień to miesiąc pełen atrakcji, wrażeń, refleksji i, na końcu, zabawy. Ale zanim do tego dojdzie trzeba podomykać wszelkie działania zawodowe, biznesowe czy ekonomiczne, kończące bieżący rok.

Sprawdźmy jak w tym tygodniu planety oddziaływać będą na nasze ziemskie działania.

11 grudzień - poniedziałek

Raczej korzystna aura dnia, mimo pewnych zawirowań, za które odpowiada kwadratura Księżyc/Neptun i Księżyc/Saturn. Zwykle aspekty te niosą nierealny optymizm, oraz niechęć do jakiegokolwiek wysiłku. Sprzyjają uciekaniu od rzeczywistości w świat własnych marzeń, przynoszą rozleniwienie. Należy bardziej kontrolować swoje reakcje, wystrzegać się iluzji i zwodzenia samego siebie.

 

12 grudzień - wtorek

Pozostaniemy dziś pod wpływem jedynego aspektu, jakim jest koniunkcja Księżyca do Marsa. Można odnieść poważny sukces zawodowy a w konsekwencji finansowy. Energia ta wnosi także wzrost emocji – wzmaga się zazdrość, zaborczość, chęć manipulowania innymi. Trzymajmy nerwy na wodzy, aby nie zaprzepaścić tego, co być może, od rana, osiągnęliśmy.

 

13 grudzień - środa

Bardzo zróżnicowana aura dnia ! Przy wielości tranzytów trudno określić, który z tranzytów jest najważniejszy. Wszystko wskazuje, na to, iż dzisiejszy Nów, czyli koniunkcja Księżyca ze Słońcem, oraz sekstyl Księżyca do Saturna a także rozpoczęcie Retrogradacji Merkurego, pobudzą potrzebę zamknięcia pewnego etapu. Postanowimy wcielić w życie nowe pomysły czy marzenia.

 

14 grudzień - czwartek

Sympatyczna aura dnia.. Trygon Księżyca do Jowisza, koniunkcja Księżyca do Merkurego oraz sekstyl Księżyca do Wenus niosą uśmiech losu. W tym czasie błyskotliwość umysłu sprzyja realizacji oryginalnych planów, łatwo załatwić wiele zaległych spraw. Dobra pora na zawieranie ciekawych znajomości i przyjaźni.

 

15 grudzień - piątek

Aura dnia raczej przychylna wszelkim sprawom, jednakże z powodu trygonu Księżyca z Uranem może wystąpić efekt zbyt szybkich działań bez zastanowienia. Możliwe nerwowe zachowania tak w pracy jak i w domu. W kwestiach zawodowych możliwe nagłe zyski lub straty. Zachowajmy spokój i rozwagę. Niech każdy zajmie się tym co go aktualnie najbardziej zajmuje lub co uważa w tym momencie za najważniejsze, ale z właściwym dystansem.

 

16 grudzień - sobota

Sporo zamieszania, jak przystało na okres przedświąteczny. Kwadratury Księżyca do Jowisza i Wenus wniosą irytację, skłonność do zmian nastroju, poważne nieporozumienia i trudności, tak w rodzinie, jak i z osobami przeciwnej płci. Wszelkie występowanie z pozycji autorytetu jest z góry skazane na niepowodzenie. Jeśli chcemy zachować pogodę ducha, schodźmy sobie z drogi.

 

17 grudzień - niedziela

Zapowiada się dość trudna aura dnia. Kwadratura Księżyca do Urana, czyli tranzyt, podczas którego wzrasta impulsywność działania, a emocje są bardzo głębokie, przyczynić się mogą do całej serii konfliktów z otoczeniem. W wielu przypadkach brak opanowania może przynieść niemiłe konsekwencje. Nieprzyjemne i trudne godziny przedpołudniowe powinny jednakże szybko minąć, dzięki sekstylowi Księżyca do Słońca oraz przejściu Księżyca w znak Ryb, ustępując miejsca bardziej pogodnym, popołudniowym nastrojom.

 

Życzę dobrego tygodnia i wszelkiej pomyślności!

Pozdrawiam

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.