Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 04.12-10.12.2023

Data publikacji: 2023-12-04

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 04.12-10.12.2023

Przez większość miesiąca, a więc i w tym tygodniu, będziemy pod oddziaływaniem Słońca w znaku Strzelca, którym rządzi ekspansywny Jowisz, niosąc odkrywanie nowych możliwości, tolerancję, idealizm, aspiracje, prawo, etykę. Strzelec jest znakiem nauki, nadziei, wolności, przygody, sportu i dalekich podróży. Władająca nim planeta Jowisz sprzyja wykorzystywaniu życiowych szans i jest opiekunem osób, które działają dla dobra innych.

Sprawdźmy szczegóły tygodnia.

 

4 grudzień - poniedziałek

Dzień pełen różnorakich tranzytów a więc i różnorakich nastrojów. Trudno będzie pogodzić potrzeby duchowe z realiami dnia codziennego. Będziemy zmuszeni lawirować między świadomością a podświadomością. Przyczynią się do tego aspekty Księżyca - trygon Księżyca do Wenus, Jowisza i Merkurego, opozycja Księżyca do Saturna, kwadratura do Marsa oraz przejście Merkurego do znaku Panny. Mimo kłopotów, uda nam się stworzyć sympatyczne relacje z bliskimi i współpracownikami, osiągniemy wyznaczone cele a dzień zaliczymy do udanych.

 

5 grudzień - wtorek

Dobra aura dnia. Sprawy będą szły zgodnie z naszymi oczekiwaniami i planami a to za przyczyną trygonu Księżyca do Urana oraz trygonu Wenus do Saturna. Aspekty te pozwolą realizować ważne cele i przedsięwzięcia bez pospiechu, czy stresu. Nasze relacje z klientami czy współpracownikami będą sympatyczne, ciepłe i serdeczne.

 

6 grudzień - środa, Mikołajki

Miły dzień, pełen prezentów i życzeń od najbliższych. Trygon Księżyca do Plutona, Neptun wkraczający w ruch postępowy oraz Księżyc w znaku Wagi z pewnością przyczynią się do pomyślności i satysfakcji z mijającego dnia. Sprzyjać będą także przedsięwzięciom finansowym, planowaniu i organizacji pracy, a także działań umysłowych, naukowych, literackich, interesów, handlu, podpisywaniu umów, podróży.

 

7 grudzień - czwartek

Dzień zamieszania, bałaganu, chaosu. Kwadratura Księżyca z Merkurym przyniesie trudności z odbiorem rzeczywistości, kłopoty z porozumiewaniem się, krytyczny odbiór postępowania. Po południu atmosfera poprawi się, a to za przyczyną pomyślnego aspektu Księżyca do Marsa. Postawimy na konkretne działania i przedsięwzięcia. Marsowa energia pchnie nas do przodu.

 

8 grudzień - piątek

Dzień pełen pracy i odrabiania zaległości. Księżyc w sekstylu do Słońca oraz trygon Merkurego do Jowisza wprowadzą w aurę dnia dużo ekspresji i chęci do działania. Dobry dzień do pisania przemówień, prac naukowych, pism urzędowych, tworzenia biznesplanów, nadrabiania zaległych kontaktów telefonicznych, czy elektronicznych.

 

9 grudzień - sobota

Skomplikowana aura dnia. Księżyc wkraczający w znak Skorpiona oraz kwadratura Księżyca do Plutona sprowadzą niepomyślne i chaotyczne działania, natomiast harmonijne aspekty Księżyca z Wenus, Saturnem i Merkurym naładują nas pozytywną energią i optymizmem. Towarzyszyć nam mogą napięcie, zdenerwowanie, zamieszanie. Nie działajmy pochopnie.

 

10 grudzień - niedziela

Dzień pełen zmiennych nastrojów i niezbyt pomyślnych zdarzeń. Opozycja Wenus do Jowisza oraz opozycja Księżyca do Urana zapowiadają brak skupienia i racjonalnego myślenia, Możemy stać się krytyczni, niecierpliwi, zbuntowani. Odezwą się zaprzeszłe żale i pretensje, może wystąpić zazdrość czy mściwość. Nie prowokujmy dziś losu i skupmy się jedynie na codziennej rutynie.

 

Życzę udanego tygodnia, z uwzględnieniem aspektów kosmicznych.

Pozdrawiam

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.