Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 20.11-26.11.2023

Data publikacji: 2023-11-20

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 20.11-26.11.2023

W połowie tygodnia aurą zawładnie energia przechodzącego Słońca ze znaku Skorpiona do znaku Strzelca. Dojdą do głosu pozytywne cechy charakteru – szlachetność, wielkoduszność, optymizm, entuzjazm, dobroczynność, życzliwość, zainteresowanie kwestiami filozoficznymi i religijnymi. Nasili się skłonność do przestrzegania prawa i sprawiedliwości oraz do zdobywania wiedzy. Wzrośnie zainteresowanie nauką oraz chęć pomagania innym a także obcymi krajami i innymi kulturami.

20 listopad - poniedziałek

Ciężki dzień na rozpoczynanie kolejnego tygodnia pracy. Kwadratura Księżyca do Słońca, opozycja Księżyca do Saturna oraz siła sekstylu Słońca z Plutonem nie pozwolą na efektywne działanie. W ciągu dnia trudno będzie o koncentrację, wkradnie się nerwowość i napięcie. Wzrośnie ilość pomyłek, a reakcje będą opóźnione. Lepiej odłożyć podróż, zrezygnować ze spraw wymagających wytężonej uwagi, uważać na nieporozumienia i kłótnie.

 

21 listopad - wtorek

Mimo, iż dzisiejszy dzień został nazwany Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień, trudno będzie dostrzec w aurze dnia szczególnie miłe akcenty. Kwadratura Księżyca do Merkurego spowoduje napięcia, uczucie wrogości i zagrożenia. Mogą mieć miejsce kłopoty w biznesie, finansach, bankach, korporacjach. Może zostać naruszony rytm produkcji. Łatwo o nieporozumienia a nawet kłótnie. Uważajmy na relacje z bliskimi.

 

22 listopad - środa

Przejście Słońca do znaku Strzelca, pod władanie ekspansywnego Jowisza, wniesie stymulujący zastrzyk energii. Skorzystają z niej urodzeni w znaku Strzelca a także Lwy i Barany. Strzelce są przyjacielskie, otwarte, szczere, szlachetne, o szerokich horyzontach myślowych, optymistyczne i jowialne. Są ludźmi kochającymi wolność, przygodę, rywalizację i sport. Także Księżyc wkraczając w znak Barana zachęci dziś do aktywności i kontaktów biznesowych, towarzyskich, spotkań. Dzień na pewno pełen optymizmu i dobrego nastroju.

 

23 listopad - czwartek

Trudna aura dnia. Wiele problemów spowodowanych kwadraturą Słońca do Saturna i opozycją Księżyca do Wenus.. Odczuwać będziemy brak satysfakcji, stłumienie, dyskomfort, niezadowolenie. Pojawi się poczucie samotności, obniżenie nastroju, kłótnie, niecierpliwość. Zachowajmy dystans i nie ulegajmy chandrze..

 

24 listopad - piątek

Dzień pełen energii i chęci do działania. Trygon Księżyca z Merkurym, przejście Marsa do znaku Strzelca oraz przejście Księżyca do znaku Byka znamionują siłę, chęć do zajęć fizycznych, ruchu na świeżym powietrzu. Ten dzień to również obchodzone i przypomniane KATARZYNKI, czyli dzień wróżb dla chłopców, zastępujący ANDRZEJKI dla dziewcząt. Miłej zabawy!

 

25 listopad - sobota

Dzień huśtawki nastrojów. Księżyc w Byku, w koniunkcji z Jowiszem oraz popołudniowa kwadratura Marsa do Saturna zapowiadają intelektualną otwartość, biegłość i sprawność w rozwiązywaniu problemów, skuteczność w negocjacjach ale także brak energii i powściągliwość w działaniu. Trudno będzie zharmonizować te przeciwstawne energie.

 

26 listopad - niedziela

Zapowiada się bardzo dobra niedziela. Przyjazne tranzyty Księżyca do Urana, Neptuna i Plutona zmotywują do działania, a efekty przyjdą niebawem. To dobry moment na to by przemyśleć obraną strategię, by śmielej spojrzeć w przyszłość. Dzień powinien minąć w sympatycznej atmosferze. Korzystajmy z przychylności gwiazd.

 

Życzę udanego tygodnia, w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"