Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 25.09-01.10.2023

Data publikacji: 2023-09-25

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 25.09-01.10.2023

Koniec września to czas, w którym dni skracają się bardzo szybko a Słońce zachodzi za horyzont coraz wcześniej. Od ubiegłotygodniowej równonocy jesiennej półkula północna jest już słabiej oświetlana niż południowa.

Przez pół roku będziemy spragnieni Słońca!

Sprawdźmy szczegóły tygodnia:

25 wrzesień - poniedziałek

Zapowiada się miły początek tygodnia. Przyczynią się do tego korzystne trygony Księżyca ze Słońcem oraz Merkurego z Jowiszem. Pozytywna aura dnia pozwoli nam spędzić dzień w atmosferze sprzyjającej intelektualnej pracy w sposób, który nam najbardziej odpowiada.

 

26 wrzesień - wtorek

Niestety, musimy się dziś liczyć z trudnym dniem. Kwadratury Księżyca do Jowisza i Urana a także opozycja Księżyca do Wenus oraz trygon do Marsa wywołają nadmierną aktywność, drażliwość, skłonność do gniewu, burzliwe reakcje. Trudno będzie opanować naturalne instynkty. Zwiększy się ryzyko nieszczęśliwych wypadków, łatwiej się zranić, zaostrzą się choroby chroniczne. Unikajmy dziś konfliktów, okazywania niecierpliwości, zachowajmy zasady bezpieczeństwa w pracy i w domu. Nie rozpoczynajmy nowych spraw i przedsięwzięć, zachowajmy daleko idący spokój w każdej dziedzinie życia.

 

27 wrzesień - środa

Trudno dziś będzie o wigor, zapał i temperament. Nasza operatywność przygaśnie. Wpływ na to mieć będzie przejście Księżyca do znaku Ryb, oraz opozycja Księżyca do Saturna. Możemy przyjmować pragnienia za rzeczywistość, wrogów odbierać jak przyjaciół. Wzrośnie ilość spóźnień, pomyłek, kradzieży, zagubienia pieniędzy. Nie podejmujmy dziś ważnych decyzji, nie podpisujmy niczego, co byłoby szczególnie ryzykowne.

 

28 wrzesień - czwartek

Dzień o mieszanych tranzytach sugeruje również mieszane odczucia. Poranna opozycja Księżyca do Merkurego zniszczy zapał, stłumi emocje, wniesie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, posępny nastrój. Kontakty będą utrudnione, każdy pogrąży się w swoich wewnętrznych przeżyciach. Mogą powrócić stare obowiązki, pojawić się konieczność zwrotu długu lub zaistnieć nieoczekiwane wydatki. Na szczęście, popołudniowe, pozytywne aspekty Księżyca z Uranem, Neptunem i Plutonem poprawią humor i dodadzą chęci do działania.

 

29 wrzesień - piątek

Fani astronomicznych zjawisk na Niebie będą zachwyceni.! Przed nami wyjątkowy spektakl, jakim będzie Pełnia Księżyca Plonów w znaku Barana. Szykuje się niesamowite widowisko, od którego ciężko będzie oderwać wzrok. To jednocześnie trudny dzień. Pełnia oraz kwadratura Wenus do Urana wniosą napięcie emocjonalne, irracjonalne lęki, niepokój, brak poczucia bezpieczeństwa. Trudno w takim napięciu działać konstruktywnie. Nasze relacje z rodziną, podwładnymi czy zwierzchnikami mogą przynieść przykre niespodzianki. Łatwo doprowadzić do konfliktów czy wręcz zerwać stosunki. Wystrzegajmy się publicznych wystąpień i skupisk ludzkich a także urazów, wypadków, katastrof, pożaru.

 

30 wrzesień - sobota

Kolejny dzień o różnorodnych aspektach kosmicznych. Opozycja Księżyca do Marsa i kwadratura do Plutona skonfrontują się z pozytywnymi aspektami Księżyca do Wenus oraz Merkurego do Urana. Tak więc mimo soboty, będzie to czas na działanie i rozwiązywanie spraw planowo i konsekwentnie. Dobry dzień na rozpoczynanie długofalowych projektów, zawieranie umów, początek nowego biznesu, podjęcie pracy.

 

1 październik - niedziela

Jak przystało na niedzielę bardzo sympatyczna aura dnia. Przejście Księżyca w znak Byka przyniesie życzliwość i tolerancję oraz skupienie na wszystkim co związane ze sztuką, dobrym jedzeniem, wypoczynkiem i miłymi kontaktami. Aspekt wniesie wiele miłych chwil i pozwoli naładować baterie na nowy tydzień.

 

Życzę wszystkim udanego tygodnia, spędzonego w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

 

Pozdrawiam

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.