Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop tygodniowy praca i finanse 18.09-24.09.2023

Data publikacji: 2023-09-18

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 18.09-24.09.2023

Kluczowym tematem obecnego tygodnia będą kończące się rządy planety Merkury, władcy znaku Panny, oraz rozpoczynająca się astronomiczna jesień czyli przejście Słońca w znak Wagi, pod rządy planety Wenus. Aspekty te wniosą element smutku za przemijaniem, nostalgię, melancholię...

No, cóż, ruchy planet wpływają na życie i los człowieka a zmienna jakość czasu należy do naszego codziennego doświadczania...

Sprawdźmy prognozy na ten tydzień.

 

18 wrzesień - poniedziałek

W nowy tydzień wejdziemy z impetem. Dzięki pozytywnemu trygonowi Księżyca do Saturna oraz sekstylowi Księżyca do Merkurego wzrośnie ilość kontaktów i rozmów. Otrzymamy odpowiedź z urzędu, cenną radę od przyjaciela, częściej zadzwoni telefon. Trudno będzie usiedzieć na miejscu. To korzystny dzień na zawieranie umów, załatwianie zaległej korespondencji, przyjmowanie interesantów, składanie biznesowych wizyt, wyruszanie w delegacje.

 

19 wrzesień - wtorek

Dzień zdominuje wczorajsze przejście Księżyca do znaku Skorpiona oraz opozycje Księżyca do Jowisza i Słońca do Neptun a także kwadratura Księżyca do Wenus. Aspekty te przełożą się na nasz brak energii. Reakcje będą naturalnie hamowane, trudniejsze, ogarnie nas marazm i brak chęci do aktywności, tak umysłowej jak i fizycznej.

 

20 wrzesień - środa

Sympatyczny, korzystny dzień. Sprzyjać temu będą przyjazne tranzyty Księżyca z Neptunem, Słońcem i Plutonem oraz popołudniowe wejście Księżyca w znak Strzelca. Uda nam się rozwiązać najtrudniejsze zadania, nasilą się możliwości pracy umysłowej. Dobry czas na działalność komercyjną, procesy sądowe, owocną prace twórczą, na handel, na zakup domu lub działki budowlanej.

 

21 wrzesień - czwartek

Poranny trygon Słońca do Plutona sprawi, że odczujemy silny wpływ ziemskiej energii. Aspekt ten wielokrotnie wzmocni naszą wolę i aktywność, ujawnią się możliwości psychiczne. Można odkryć w sobie nowe zdolności i pomysły, co podniesie naszą pewność siebie i siłę przebicia. Koniecznie należy ten dzień wykorzystać na rozwiązanie trudnych zadań. Doskonale zrealizujemy wszystkie kwestie zawodowe czy finansowe.

 

22 wrzesień - piątek

Ostatni dzień lata przynieść może myśli i żal za oddalającymi się wakacjami, radością, wolnością i zabawą. Także wieczorne przejście Księżyca w znak Koziorożca nie zmieni nostalgii a jeszcze ją rozbudzi. Koniec wakacji i zabaw to początek wchodzenia w energię materii, koncentracji na pracy, zadaniach do wykonania, celach.... Dzień zdominuje codzienna żmudna praca.

 

23 wrzesień - sobota, początek astronomicznej jesieni

Przejście Słońca do znaku Wagi definitywnie odcina nas od lata i przesuwa w kierunku jesieni. Pod wpływem tego tranzytu pozostaniemy do 23 października. Dobry okres dla wszystkich urodzonych ze Słońcem w znaku Wagi, Bliźniąt oraz Wodnika. Na aurę dnia wpływać też będzie trygon Księżyca z Merkurym, wnosząc poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw intelektualnych. Charakterystyczna będzie rzeczowość i lakoniczność, wiarygodność i porządek.

 

24 wrzesień - niedziela

Dzień o mieszanych tranzytach sugeruje również mieszane odczucia. Poranna kwadratura Księżyca do Marsa wniesie poddenerwowanie i brak chęci do jakichkolwiek działań o charakterze sportowym. Sekstyl Księżyca do Neptuna wywoła nierealny obraz świata. Możemy przyjmować pragnienia za rzeczywistość, wrogów odbierać jak przyjaciół, nasza operatywność prygaśnie. Dobry dzień dla artystów, filmowców, fotografików.

 

 

Życzę wszystkim udanego tygodnia, spędzonego w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

 

Pozdrawiam

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.