Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Tygodniowy horoskop dla kobiet 12.06 -18.06.2023

Data publikacji: 2023-06-10

Kategoria: Astrologia

Tygodniowy horoskop dla kobiet 12.06 -18.06.2023

Kobiety rządzą światem! Jaki będzie najbliższy tydzień? Nowa fryzura? Wizyta u kosmetyczki? A może odpoczynek w SPA albo romantyczna podróż! Sprawdźw naszym horoskopie kobiet  jakie niespodzianki czekają Cię w przyszłym tygodniu!

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Witaj, piękna Baranko. tydzień, który rozpoczyna się, niesie ze sobą burzę emocji, przesiąkniętą nutą pasji. Mars, Twoja główna planeta, przynosi ogień i determinację, więc nie lękaj się wyrazić swoich najskrytszych pragnień.

 

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Słodka Byczko, Wenus - Twoja opiekuńcza planeta – obdarowuje Cię swym blaskiem. Ten tydzień będzie pełen namiętności, a Twoje zmysły zostaną rozpalone do czerwoności. Skorzystaj z tego i doświadcz świata na nowo.

 

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Urocze Bliźniaczko, Merkury napełni Cię kreatywnością i błyskotliwością. Wykorzystaj tę energię do wyrażania siebie, niech każdy zna Twój unikalny głos. Daj się ponieść szeptom wiatru i odnajdź nowe drogi do odkrycia siebie.

 

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Czuła Raczko, Księżyc - Twoja dominująca planeta – jest pełen tajemnic i uczuć. W tym tygodniu znajdziesz w sobie głębię, której nie podejrzewałaś. Twoje emocje będą przypływać jak fale, a ty, odważna żeglarko, musisz je pokonać.

 

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Zjawiskowa Lewico, Słońce, które Cię rządzi, obdarzy Cię blaskiem i pewnością siebie. Nie bój się zająć centrum uwagi. Wyraź siebie w pełnym świetle, niech świat podziwia Twój blask.

 

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Elegancka Panno, Merkury prowadzi Cię ku doskonałości i porządkowi. W tym tygodniu znajdziesz w sobie harmonię, która pozwoli Ci kwitnąć. Nie zapomnij jednak o spontaniczności i urokliwej nieprzewidywalności.

 

Waga (23 września - 22 października)

Piękna Wago, Wenus przynosi Ci harmonię i równowagę. W tym tygodniu skup się na pielęgnacji siebie, na odnalezieniu radości w najdrobniejszych chwilach. Waga jest symbolem równowagi - nie zapominaj o tym, szukając równowagi między swoimi pragnieniami a potrzebami innych.

 

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Tajemnicza Skorpionko, Pluton jest pełen tajemnic i głębokich prądów. W tym tygodniu poczujesz silne przypływy energii, które mogą Ciebie zaskoczyć. Pozwól, aby ten czas był odkrywaniem siebie na nowo.

 

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pani Strzelec, Jowisz przynosi Ci mądrość i optymizm. W tym tygodniu zobaczysz, jak szeroki jest świat, i doświadczysz radości z małych rzeczy. Zaufaj swojej intuicji, a ona poprowadzi Cię do niesamowitych odkryć.

 

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Niezłomna Pani Koziorożec, Saturn nadaje Ci strukturę i dyscyplinę. Ten tydzień będzie wymagał od Ciebie ciężkiej pracy, ale pamiętaj, że ty masz siłę, by pokonać każde wyzwanie.

 

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wolnościowa Wodniczko, Uran wprowadza innowacje i zmiany. W tym tygodniu odkryjesz nowe możliwości, które mogą zmienić Twój światopogląd. Bądź otwarta na nowe doświadczenia i nie bój się podejmować ryzyka.

 

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Marzycielska Rybko, Neptun napełnia Cię marzeniami i intuicją. W tym tygodniu Twoje wewnętrzne światy stają się intensywniejsze. Zanurz się w nich, a odkryjesz piękno i tajemnicę swojej duszy.

AUTOR ARTYKUŁU

Miron

Miron

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"