Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 10.06-11.06.2023

Data publikacji: 2023-06-09

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 10.06-11.06.2023

Nadchodzący weekend będzie wyjątkowo sprzyjał sferze uczuciowej i wszelkim sprawom z nią związanym. Dzięki patronującej Wam w tym czasie energii możecie spodziewać się ogólnie pojętego bogactwa. Odczujecie nagły przypływ energii seksualnej Przywrócona zostanie równowaga i harmonia. Poprawi się działanie układu pokarmowego.

Oczekujcie darów od Losu. Będziecie mogli liczyć na odwzajemnione uczucia oraz udaną relację. Osoby samotne i poszukujące wielkiej miłości mogą poczuć się mile zaskoczone i nareszcie odnaleźć tą jedyną/tego jedynego. Część z Was przeżywać będzie swoją wielką i niewykluczone, że pierwszą miłość oraz związane z nią uniesienia. Niektórzy po raz pierwszy doznają feerii uczuć związanych z miłością macierzyńską do nowonarodzonego maleństwa. W stałych związkach zapanuje harmonia, miłość i pełne zrozumienie Oczekujcie również dobrego porozumienia w relacjach partnerskich i obfitości oraz błogosławieństw Siły Wyższej. Bardziej niż zwykle będziecie mogli liczyć na zrozumienie ze strony Waszych wybraków - wyjątkowy spokój w tworzonych już relacjach oraz poczucie bezpieczeństwa. Spodziewać możecie się również oświadczyn, zaręczyn, wesel oraz innych wydarzeń związanych z przeniesieniem relacji na wyższy poziom wzajemnych zobowiązań. Nastawcie się również na powodzenie Waszych planów, na autentyczne i wartościowe znajomości, dobrą współpracę, a także przyjemny nastrój w Waszym otoczeniu, pełne zrozumienia kontakty międzyludzkie oraz szczodrość, a w trudnych sytuacjach na pomoc ze strony innych ludzi. Wśród „darów od Losu”, możecie otrzymać prezenty również o wymiarze niematerialnym - i tak możecie zostać obdarowani szczególną troską, szacunkiem i zaufaniem lub całkiem po prostu uwagą. Niektórzy z Was mogą wziąć udział w zajęciach mających na celu podniesienie kwalifikacji, doskonalenie lub nabywanie nowych umiejętności. Bądźcie uważni i ostrożni. Pamiętajcie o zachowaniu równowagi pomiędzy dawaniem i braniem we wszystkich sferach swojego życia. Nie zatracajcie siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Szczególną uwagę zwróćcie na jakość funkcjonowania w związku oraz na jakość Waszych uczuć. Przyjrzyjcie się w jaki sposób okazujecie swoje uczucia i zacznijcie dbać o innych ludzi. Cokolwiek zadzieje się w Waszym życiu w tym czasie nie powinniście ślepo zatracać się w miłości i rezygnować z siebie. Najważniejsza rzeczą w tym czasie będzie zachowanie spokoju i rozwagi we wszystkim. Wyeliminujcie ze swojego zachowania chciwość i zaborczość. Nie bądźcie rozrzutni, a swoje pieniądze wydawajcie rozsądnie, gdyż z powodu braku uwagi i dyscypliny może pojawić się zastój w sprawach materialnych. Nie podejmujcie żadnych nieprzemyślanych działań i nie wprowadzajcie  nieodwracalnych zmian. Wszelkie podejmowane w tym czasie przedsięwzięcia powinny być dobrze zaplanowane. Wystrzegajcie się nieszczerych przyjaciół oraz wszelkich sytuacji, które wiązać się mogą. niezdrową  rywalizacją lub niebezpieczną konkurencją.

Kochani, życzę Wam pięknych i niezapomnianych chwil oraz samych romantycznych wydarzeń.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.