NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Znaki zodiaku , które najczęściej zdradzają

Data publikacji: 2023-05-26

Kategoria: Horoskop

Znaki zodiaku , które najczęściej zdradzają

W sferze uczuć istnieje mroczne zjawisko, które nazywamy zdradą. To ciemna ścieżka, która prowadzi przez labirynt kłamstw i skrywanych tajemnic. Często wynika z rozterek, niezaspokojonych pragnień i słabości ludzkiej natury. Innym razem jest to chęć eksplorowania swojej seksualności, potrzeba eksperymentowania i poszukiwanie nowych bodźców. Które ze znaków zodiaku horoskopu mają tendencję do zdrady?

Jednym ze znaków zodiaku, który przejawia skłonność do niewierności jest Waga. Zodiakalne Wagi lubią rozbudzać w sobie wciąż nowe, świeże uczucia. Uwielbiają poznawać nowych ludzi. To, co nowe i nieznane, zawsze jest dla nich bardzo intrygujące i przyciągające. Z tego powodu zdarza im się wplątać w zakazany romans.

Zdrady zdarzają się także zodiakalnym Lwom. To osoby, które zwykle działają pod wpływem impulsu. Nie analizują, tylko biegną za swoimi żądzami. Choć uważane za silne, w obliczu pokus stają się słabe. Uwielbiają seks, uwielbiają zdobywać, a jeszcze bardziej uwielbiają być zdobywane.

Strzelec jest znakiem zodiaku, który cechuje się uwielbieniem do przygód seksualnych. To niespokojny duch, który pragnie wciąż dostarczać sobie nowych bodźców i poszerzać swoje horyzonty. Zdarza mu się zdradzać, choć zwykle się do tego przyznaje. Strzelce dążą do otwartych związków, w których bliskość i uniesienia z innymi osobami są akceptowane przez obie strony relacji.

 

Przeczytaj Swój horoskop dzienny i tygodniowy i zobacz jakie znaki omijać z daleka!

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"