Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 27.05-28.05.2023

Data publikacji: 2023-05-26

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 27.05-28.05.2023

Energia patronująca Wam w nadchodzącym czasie usunie z Waszego życia to, co wymagać będzie zniszczenia abyście mogli ruszyć do przodu. Sprawi, że Wasze marzenia i cele staną się realne. Uwidoczni to, co Wam szkodzi, a Wszelkie zmiany jakie pojawią się w tym czasie w Waszym  życiu zaprowadzą Was tam, gdzie chce Wasza dusza. Ponadto umożliwi  Wam ona koncentrowanie się na zmianach koniecznych i takich, które pomogą Wam się rozwijać. Dzięki niej w uczuciach nie będziecie obawiać się sytuacji, które wydawać się będą niekorzystne. Okaże się niezwykle pomocna w walce z depresją. Przyniesie wam ze sobą wyzwania, które pozornie mogą wydawać się trudne do realizacji. Pokaże Wam życie z innej, wyższej perspektywy. Pod jej wpływem możecie podjąć decyzję o rozpoczęciu nowego życia, poprzez definitywną zmianę jego stylu.

Część z Was bardziej niż zwykle będzie skłonna do refleksji nad tym, czy to czego trzymacie się kurczowo i za wszelką cenę jest na pewno tym, co zawsze chcieliście zawsze w życiu robić. Przyjdą do Was nowe pomysły, myśli oraz idee, a także sytuacje i ludzie, którzy pomogą Wam je zrozumieć. Niestety nie będzie to też łatwy czas i część z Was może przeżywać trudne chwile. Niektórzy z Was mogą doświadczyć zdarzeń lub zmian, którym czasami może towarzyszyć niedowierzanie, a nawet szok. W relacjach uczuciowych części z Was może zagościć wypalająca zazdrość lub nieprzyjemne wydarzenia związane ze zdradą, wszelkiego rodzaju konfliktami i sprzeczkami. Prawdopodobnie też niektórzy z Was ostatecznie zrozumieją, że znajdują się w relacjach toksycznych, również takich w których mogą odgrywać istotną rolę uzależnienia oraz zależności innego rodzaju. W związku z tym zapowiadają się niestety bezpowrotne rozstania. Zaufajcie samym sobie i postarajcie się podążać za intuicją.

Posłuchajcie siebie nawet wtedy, gdy na pierwszy rzut oka będzie Wam się to wydawać irracjonalne. Miejcie też w tym czasie na uwadze to, że czasami nie warto sprzeciwiać się zachodzącym zmianom w tej sferze, ponieważ poprzez swój upór możecie wywrócić swój świat do góry nogami. Pozwólcie na to, aby zmiany w Waszym życiu oczyściły przestrzeń i przyniosły nowe. W procesie zdrowienia zapowiadają się pozytywne zmiany, zwrot ku lepszemu oraz powrót do zdrowia. Łatwiej też będzie Wam przepracować żal i smutek Bądźcie ostrożni i uważni w podejmowanych w tym czasie wszelkiego rodzaju decyzjach. Dla bliskich Wam osób bądźcie dobrzy, wyrozumiali oraz cierpliwi. Zachowajcie ostrożność w zarządzaniu pieniędzmi oraz ruchu drogowym – nie szarżujcie. Uważajcie na podstępy i oszustwo, które będzie trudno naprawić. Pozbądźcie się tego co Wam przeszkadza, w tym wszelkiego rodzaju żalu i zadawnionych uraz. Nie bójcie się wybaczenia i pojednania, miejcie odwagę wyciągnąć rękę do zgody. Pamiętajcie też o tym, że bardzo często zmiany, które na pierwszy rzut oka są dla nas czymś złym i nieprzyjemnym, z czasem jednak okazują się czymś, co może nas uratować i w ostatecznym rozrachunku jesteśmy za nie wdzięczni.

Kochani, życzę Wam samych dobrych i przemyślanych decyzji oraz pogody ducha.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.