Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Najbardziej złośliwe znaki według horoskopu

Data publikacji: 2023-05-19

Kategoria: Astrologia

Najbardziej złośliwe znaki według horoskopu

W mrocznym cieniu ludzkiej natury kryje się złośliwość – połączenie zazdrości, nienawiści, a czasem nawet pogardy. Kąśliwość, która ma sprawić komuś przykrość. Jest to emocjonalna broń, która potrafi wprowadzić chaos, nieopatrznie prowadząc do ruiny. Złośliwość jest czarną magią słów i czynów, która karmi się negatywnymi emocjami. Które ze znaków zodiaku są najbardziej złośliwe?

Sztukę złośliwości najlepiej opanowały zodiakalne Skorpiony. Są niezwykle inteligentne i elokwentne, dzięki czemu ich cięte riposty potrafią bardzo zranić. Skorpion wie gdzie i jak dotknąć, by bolało. Zdarza mu się być złośliwym ot tak – dla przyjemności. Jednak kiedy nadepniesz mu na odcisk, możesz spodziewać się z jego strony wyrzutu naprawdę ciężkich dział.

Złośliwości często możemy zauważyć w zachowaniu zodiakalnych Lwów. Lew pragnie być zawsze zauważony i doceniony. Musi błyszczeć. Kiedy brakuje mu atencji ze strony otoczenia, staje się sfrustrowany i nerwowy. Jego kąśliwe komentarze mogą być szczególnie bolesne, ze względu na fakt, że wypowiada je bez wcześniejszego przemyślenia.

Wyjątkowo cięty język posiadają również zodiakalne Barany. Z natury nie są one złośliwe, ale kiedy poczują, że ich pozycja jest zagrożona, budzi się w nich demon. Lepiej nie podważać autorytetu i osiągnięć Barana, bo to z pewnością skończy się ostrą jak brzytwa potyczką słowną.

 

Więcej o znakach zodaku dowiesz się z naszych horoskpów.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"