Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop tygodniowy astrologiczny praca i finanse 22.05-28.05.2023

Data publikacji: 2023-05-22

Kategoria: Astrologia

Horoskop tygodniowy astrologiczny praca i finanse 22.05-28.05.2023

21 maja Słonce wkroczyło do znaku Bliźniąt, pod władanie Merkurego. Przez miesiąc pozostaniemy pod wpływem intelektualnej, towarzyskiej energii znaku Bliźniąt. Nasze zachowania i reakcje będą płynne, przekonywujące i sugestywne a poglądy nowatorskie i postępowe. Trudno będzie skupić się na jednym problemie. Podwyższy się aktywność umysłowa, poziom inteligencji, zdolność logicznego myślenia, dowcip i spryt życiowy. Znakomity czas dla urodzonych w znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika.

22 maj - poniedziałek

Mimo poniedziałkowego stresu, dzień upłynie w miłej atmosferze. Wpływ na to będzie mieć sekstyl Słońca do Marsa, trygon Księżyca do Saturna oraz sekstyl Księżyca do Merkurego. Będziemy pełni nowych pomysłów, chętni do zgłębiania wiedzy, łatwiej będzie rozwiązywać zawodowe problemy. Atmosferę podkręci przejście Księżyca do znaku Raka, nasilając uczucia rodzinne, aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy.

 

23 maj - wtorek

Bardzo miły dzień. Koniunkcja Księżyca do Wenus, oraz sekstyl Księżyca do Urana przyniosą dobry klimat - wzrośnie wrażliwość na piękno, pojawi się gotowość do partnerstwa i dyplomatycznych rozmów. Nie przeszkodzi nam w tym nawet poranna kwadratura Marsa do Jowisza, niosąca lekkie rozleniwienie i brak pewności podczas rutynowych działań.

 

24 maj - środa

Trudna aura dnia. Dzień zdominuje kwadratura Księżyca do Jowisza oraz opozycja Księżyca do Plutona. Aspekty te pobudzą emocjonalnie, wniosą nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Można uznać swoje pragnienia za rzeczywistość, przecenić możliwości i nie docenić konkurenta, popełnić błąd, który doprowadzi do rozczarowań i strat materialnych. Lepiej dzisiaj nie rozpoczynać nowych spraw i nie zawierać transakcji handlowych.

 

25 maj - czwartek

Trudny i pracowity dzień. Kwadratura Księżyca do Merkurego nie sprzyjać będzie fizycznej i mentalnej aktywności. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. Możliwe kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu. Zachowajmy spokój i rozwagę.

 

26 maj - piątek

Dzień zdominują dwa kontrujące się wzajemnie aspekty - kwadratura Księżyca do Urana oraz sekstyl Wenus do Urana. Kwadratura przyniesie nieprzyjemny, nerwowy i niespokojny poranek, co może rozregulować nasz system nerwowy. Drugi aspekt wniesie przyjemność, zmysłową rozkosz i komfort życia. Zwiększy się ilość kontaktów, wykonanych telefonów, wysłanych e-maili. Generalnie uda się rozwiązać napięte problemy zawodowe i załagodzić konflikty drogą pokojową.

 

27 maj - sobota

Kolejny dzień o różnorodnych aspektach. Trygon Księżyca do Jowisza nastroi nas o poranku dobrym humorem ale popołudniowe, ciężkie aspekty Księżyca ze Słońcem i Saturnem spowodują zamieszanie, trudności w kontaktach, groźbę spóźnień, kłopotów komunikacyjnych. Ewentualna praca słabo posuwać będzie się do przodu. Papiery, dokumenty klucze mogą się zagubić. Wszyscy będą zmęczeni, znudzeni i bez chęci do zabawy. Nie ulegajmy złym nastrojom, utrzymajmy dystans i skupmy się tylko na szczególnie ważnych obowiązkach.

 

28 maj - niedziela, Święto Zesłania Ducha Świętego, Zielone Świątki

Dzień upłynie pod wpływem opozycji Księżyca z Wenus i Merkurym, kwadratury Księżyca z Neptunem a także kwadratury Wenus z Neptunem. Tranzyty te wniosą zamieszanie. Pojawią się trudności w kontaktach, można zauważyć drobiazgi a przeoczyć coś ważnego. Wszystko drażni, ludzie stają się wybuchowi, wzrasta prawdopodobieństwo błędów. Możliwe konflikty z rodziną, dziećmi, przyjaciółmi, sąsiadami. Można otrzymać nieprawdziwą informację, dokonać bezsensownych wydatków. Nie podejmujmy dziś ważnych decyzji, sprowadźmy nasze działania do najpotrzebniejszych spraw.

 

Życzę wszystkim miłego tygodnia w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.