Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Prognoza weekendowa 25.03-26.03.2023

Data publikacji: 2023-03-24

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 25.03-26.03.2023

Energia przewodnia bieżącego weekendu sprawi, że Wasze marzenia staną się realne. Unaoczni to, co Wam szkodzi, a wszelkie zmiany jakie pojawią się w tym czasie w Waszym  życiu zaprowadzą Was w miejsce, do którego podąża  Wasza dusza. Również usunie z Waszego życia to, co wymagać będzie tego wymagało tylko po to, abyście mogli ruszyć do przodu. Sprawi, że koncentrować będziecie się na zmianach niezbędnych i takich, które pomogą Wam rozwinąć skrzydła. Przyniesie Wam ze sobą wyzwania, które pozornie mogą wydawać się trudne do realizacji. Pokaże Wam życie z innej, wyższej perspektywy. Pod jej wpływem możecie podjąć decyzję o rozpoczęciu nowego życia. Będzie Was również wspierała w walce z depresją.

Przygotujcie się emocjonalnie, gdyż dla niektórych z Was może to nie być łatwy czas i prawdopodobnie będziecie przeżywać trudne chwile. Niektórzy mogą doświadczyć zdarzeń lub zmian, którym czasami może towarzyszyć szok, niedowierzanie i bardzo gwałtowne emocje. W związkach części z Was może zagościć wypalająca zazdrość lub nieprzyjemne wydarzenia związane ze zdradą, wszelkiego rodzaju konfliktami i sprzeczkami. Prawdopodobnie też niektórzy z Was ostatecznie zrozumieją, że znajdują się w relacjach toksycznych, również takich w których wiodącą rolę będą odgrywać  uzależnienia oraz zależności innego rodzaju. Zapowiadają bezpowrotne rozstania. Nie obawiajcie się sytuacji, które z pozoru mogą Wam się wydawać niekorzystne. Zaufajcie samym sobie i postarajcie się podążać za intuicją. Posłuchajcie siebie nawet wtedy, gdy na pierwszy rzut oka będzie Wam się to wydawać irracjonalne. Pozwólcie na to, aby zmiany w Waszym życiu oczyściły przestrzeń i przyniosły nowe. Pamiętajcie, że czasami nie warto sprzeciwiać się zachodzącym zmianom w sferze uczuciowej, ponieważ poprzez swój upór możecie wywrócić całe swoje życie do góry nogami.

Część z Was bardziej niż zwykle będzie skłonna do refleksji nad tym, czy to czego trzymacie się uporczywie i za wszelką cenę jest na pewno tym, co chcieliście na pewno w życiu robić. Mogą również wykiełkować nowe pomysły, myśli oraz powstać idee, a także zaistnieć sytuacje i pomocni ludzie, którzy pomogą Wam je zrozumieć. W obszarze zdrowia i zdrowienia zapowiadają się pozytywne zmiany, zwrot ku lepszemu oraz powrót do zdrowia. O wiele łatwiej też będzie Wam przepracować smutek i żal. Bądźcie ostrożni i uważni w podejmowanych w tym czasie wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach i dobrze zastanówcie się nim podejmiecie wiążącą decyzję. Nie bądźcie rozrzutni i zachowajcie ostrożność w ruchu drogowym – nie szarżujcie. Chrońcie się przed ludźmi podstępnymi, bądźcie wyczuleni na oszustwo, nie dajcie się wciągnąć w tego typu machinacje. Odrzućcie to co Wam przeszkadza, w tym zadawnionych uraz oraz wszelkiego rodzaju żalu. Nie obawiajcie się wybaczenia i pojednania. Miejcie odwagę i odnajdźcie w sobie siłęsiłę do tego by wyciągnąć rękę do zgody. Pamiętajcie też o tym, że bardzo często zmiany, które a pozoru mogą wydawać się czymś złym i nieprzyjemnym, z czasem mogą okazać się czymś co może Was wybawić z opresji i ostatecznie sprawić, ze w przyszłości będziecie za nie dziękować. Dla rodziny, partnerów/ek, przyjaciół bądźcie dobrzy, wyrozumiali oraz cierpliwi.

 

Życzę Wam spokoju i pogody ducha.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"