Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 20.03-26.03.2023

Data publikacji: 2023-03-20

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 20.03-26.03.2023

Przed nami intensywny w wrażenia kosmiczne tydzień. Słońce powoli, ale systematycznie, wznosi się po ekliptyce coraz wyżej, aby przeciąć równik niebieski 20 marca o godz. 22.24, w punkcie równonocy wiosennej – zwanym punktem Barana.
Słońce „przechodzi”z półkuli południowej nieba na północną i świeci dokładnie w zenicie na równiku. Rozpoczyna się astronomiczna wiosna. Oznacza to także wejście Słońca w nowy rok astrologiczny i rządy planety Mars, w okresie trwania roku, czyli od 20 marca 2023 r. do 20 marca 2024 r. Na ten szczególny moment czekaliśmy z nieukrywaną tęsknotą...

20 marzec - poniedziałek

Początek astronomicznej wiosny !

Dzień upłynie pod wpływem sekstylu Księżyca do Urana oraz sekstylu Słońca do Plutona. Aspekty te obdarzą nas mocą, odpornością i chęcią do działania a wieczorne przejście Słońca w znak Barana zachęci do wykonania jakiegoś odważnego gestu, który pozwoli zacząć nowy etap życia. Przez miesiąc pełną piersią odetchną znaki ogniste – Barany, Lwy i Strzelce.

 

21 marzec - wtorek

Dzisiejszy dzień zapowiada się nerwowo i znojnie, gdyż kwadratura Księżyca z Marsem nie zapowiada taryfy ulgowej. Wszyscy będą impulsywni, nieopanowani, uparci i pełni obaw. Sytuację poprawi nów Księżyca czyli koniunkcja Księżyca ze Słońcem w znaku Barana, dodając optymizmu i pozytywnej energii.

 

22 marzec - środa

Po trudnym wtorku, środa to szansa na to by nasze plany poukładały się. Pomoże nam w tym koniunkcja Księżyca do Jowisza i Merkurego, powodując działania oparte na spokoju, rozważnych decyzjach i wyborach. Wspaniały dzień w każdej dziedzinie życia. Nasze cele i zamiary układać się będą wg założonej strategii. Dobre wyniki w negocjacjach, sprzedaży, nauce, pracy umysłowej.

 

23 marzec - czwartek

Dziś jest dzień, na który wszyscy astrolodzy czekali z niecierpliwością. To pewnego rodzaju przełom. Po 15 latach wędrówki przez znak Koziorożca – Pluton wkracza w znak Wodnika. Powoli nadciągną zmiany, które zmienią rzeczywistość. Także dziś Księżyc wkraczając w znak Byka zachęci nas do refleksji nad naszą rzeczywistością zawodową i stanem posiadania. Być może podejmiemy decyzję o działaniach wokół nowej pracy czy samodzielnej działalności ekonomicznej.

 

24 marzec - piątek

Znakomity dzień, i to nie tylko dla kobiet.! Dobrą aurę dnia spowoduje koniunkcja dwóch kobiecych planet – Księżyca i Wenus. Nasze nastawienie do otoczenia będzie pełne akceptacji, zrozumienia, serdeczności i ciepła. Dzięki takiej postawie uda nam się załatwić wiele ważnych spraw. To także dobrze wróży przed randkami, spotkaniami towarzyskimi, wypadem do kina czy teatru. Szczególnie że rozpoczyna się weekend......

 

25 marzec - sobota

Szykuje się trudny dzień. Księżyc w koniunkcji z Uranem wyzwoli duże napięcie, co przełoży się na silne pobudzenie w relacjach z pretensjami, żalem, frustracją, złością. Uran objawi nam buntownicze, niepokorne, nieco szalone oblicze. Na plan pierwszy wysuną się uczucia i poczucie wolności w związkach. Trudno będzie się skoncentrować na pracy. Dopiero wieczorny sekstyl Księżyca do Neptuna zakończy swary i kłótnie, przyniesie pogodzenie, uspokojenie i poprawę samopoczucia, budząc w nas ukryte zasoby pomysłów, wizji, intuicji, odczuć.

 

26 marzec - niedziela

Zmiana czasu z zimowego na letni.

Niedziela wynagrodzi niezbyt korzystną sobotę. Harmonijne i przyjazne aspekty Księżyca z Plutonem i Słońcem pomogą ogarnąć wszystkie sprawy, pogodzić rodzinne wyzwania, potrzeby bliskich z naszymi oczekiwaniami i pragnieniami. Dodatkowo nasz intelekt zyska dzięki wejściu Księżyca w znak Bliźniąt, dodając wiedzy, łatwości zdobywania informacji czy zdawania egzaminów.

 

Życzę miłego tygodnia w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie,

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.