Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 18.03-19.03.2023

Data publikacji: 2023-03-17

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 18.03-19.03.2023

Energia bieżącego tygodnia będzie Was sprowadzała na drogę planu duszy, czyli tego co tak naprawdę macie do zrealizowania, a nie tego co Wam się wydaje, że macie zrealizować. Wzmocni kreatywność i wprowadzi do Waszego życia element twórczości. Ochroni Was również przed pochopnymi decyzjami bez przyszłości oraz ślepym uporem i słabościami. Wyeliminuje wszystko to co nie pozwala dojść do uzdrowienia i postawi na nogi nawet po ciężkich chorobach. Pomoże Wam także zwalczyć wszelkiego rodzaju lęki i deficyty. Wyjątkowo będzie wspierać indywidualistów czyli tych z Was, którzy nie podążają utartym szlakiem i  przeważnie wybierają drogę trudniejszą oraz  pełną zakrętów i cennych doświadczeń. Napełni Was odwagą, dzięki której będziecie mogli pokonać przeciwności.

Zapowiada się pomyślny i spokojny weekend, czas przynoszący spełnienie i zadowolenie. Znajdźcie zatem w sobie prawdziwą siłę, gdyż nadchodzący czas przyniesie Wam autentyczne szczęście, powodzenie oraz pomyślność we wszystkich aspektach życia. Wykorzystajcie ją by nie zbaczać ze swojej ścieżki. W partnerstwie możecie liczyć na stałe i stabilne uczucia. Będziecie mogli polegać na swoim wybranku/ce i w każdej sytuacji otrzymacie wsparcie.  Część z Was zapragnie poprawić swoje zdrowie, wykorzystać urok osobisty, zadbać o kondycję oraz o wszystko co jest związane z byciem atrakcyjną kobietą lub mężczyzną. Przyciągać będziecie do siebie ludzi, którzy mogą przynieść Wam oryginalne pomysły, zasoby lub wsparcie w realizacji Waszych planów. Ten weekend będzie również pełen szczęśliwych okazji, “zbiegów okoliczności” i sprzyjające zdarzenia. Niespodziewanie mogą otworzyć się przed Wami nowe możliwości oraz ciekawe perspektywy, które będą stanowić nowy początek.  Niektórzy z Was być może w końcu staną w prawdzie oraz  zaczną działać w zgodzie sami ze sobą -  zauważą i dopuszczą do siebie fakty o przyczynach własnych porażek.

 

Odpowiedzialnie kroczcie obraną przez siebie drogą. Śmiało stawcie czoło wszelkim przeszkodom obawom i lękom. Bądźcie też uważni i czujni a pokonacie wszelkie słabości na drodze poznania i zrozumienia. Nie bądźcie zarozumiali, bo nawet drobna niedoskonałość, w konfrontacji z innymi, może okazać się słabością. Zaufajcie swojej intuicji i obserwujcie uważnie to co się dzieje wokół Was, a uświadomicie sobie, które procesy są tak naprawdę do uzdrowienia, a które procesy wydające się zdrowymi w ogóle nie powinny istnieć. Nie pozwólcie się wytrącać z równowagi innym ludziom, a w nagrodę cieszyć się będziecie dobrą formą psychiczną, zdrowiem, szczęściem oraz zmianami na lepsze. Zadbajcie również o swoje ciało i sprawność fizyczną. Postarajcie się przełamać rutynę i uszczęśliwiajcie bliskie Wam osoby. Pamiętajcie o tym, że cała energia, która będzie od Was wypływać w tym czasie powróci do Was pomnożona przez efekt w związku z tym postarajcie się  zapanować nad swoimi emocjami. Przestańcie mówić o działaniu, zacznijcie działać.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę słonecznego weekendu pełnego szczęścia i miłości.

 

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.