Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 13.03-19.03.2023

Data publikacji: 2023-03-13

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 13.03-19.03.2023

Przez większość marca, a co za tym idzie i w tym tygodniu, towarzyszyć nam będzie Słońce, Neptun, Merkury i Saturn w znaku Ryb.

Tak spektakularne położenie czterech planet w jednym, sensytywnym, znaku przyniesie bogatszą fantazję, żywą, kreatywną wyobraźnię, pamięć i zdolność do przystosowania się. Wzrośnie poczucie intuicji, wrażliwości i współczucia, chętniej nawiązywane będą miłe i serdeczne kontakty międzyludzkie.

Znakomity tydzień dla artystów.

13 marzec - poniedziałek

Dzień zdominuje Księżyc, tworzący kwadraturę do Saturna. Aspekt ten przyniesie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, przygnębienie, stłumienie emocji. Mogą powrócić stare obowiązki, konieczność zwrotu długu, czy zaistnieć nieoczekiwane wydatki. Poprawę przyniesie popołudniowe przejście Księżyca do znaku Strzelca, dodając optymizmu i aktywności. Nic nie będzie odkładane na później. Wzrośnie liczba telefonów, listów i wiadomości. To dobry czas dla handlowców, sprzedawców, ludzi reklamy.

 

14 marzec - wtorek

Sympatyczna aura dnia. Trygon Księżyca do Jowisza wniesie nieco chłodu i zdystansowania w relacjach ale przełoży się na zaangażowanie w pracę. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważanie budżetu.

 

15 marzec - środa

Trudny dzień spowodowany kwadraturą Księżyca do Neptuna, kwadratura Księżyca ze Słońcem, opozycja Księżyca do Marsa oraz przejściem Księżyca do znaku Koziorożca. Odczujemy presję, lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, żal za dawne czy niebyłe krzywdy. Szukać będziemy pretekstów do ataku. Możliwe zerwania stosunków i konflikty. Trudno w takim dniu działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje.

 

16 marzec - czwartek

Zróżnicowana aura dnia. Negatywne tranzyty Księżyca do Jowisza oraz Słońca do Marsa zostaną załagodzone przejściem Wenus do znaku Byka. Tak więc wczorajsze i dzisiejsze spory i żale zostaną zneutralizowane a nasz stan ducha i psychiki wieczorem ewidentnie się poprawi.

 

17 marzec - piątek

Znakomita aura dnia ! Sekstyl Księżyca do Słońca, koniunkcja Księżyca z Plutonem oraz koniunkcja Słońca z Merkurym przyniosą pozytywny nastrój, optymistyczne myśli i plany, gotowość do nowych znajomości i związków, życzliwość, otwartość. Pojawią się nowe pomysły biznesowe i perspektywy do ich realizacji lub rozszerzenie już prowadzonej działalności.. Udadzą się wszelkie negocjacje, zostaną zdane egzaminy. To jeden z najlepszych dni w roku.

 

18 marzec - sobota

Dobry wczorajszy nastrój zafunkcjonuje także w weekend. Sekstyl Księżyca do Jowisza przełoży się na fizyczną i mentalną aktywność, wzrośnie ilość informacji, kontaktów, wszelkich rozmów, częściej zadzwoni telefon. Trudno będzie usiedzieć na miejscu. To korzystny czas na krótkie narady biznesowe, spotkania, przekazywanie dokumentów a także spacery i aktywność fizyczną.

 

19 marzec - niedziela

Bardzo sympatyczna aura dnia. Sekstyl Merkurego do Plutona oraz Księżyca do Wenus wprowadzą wszystkich w miły nastrój, co pomoże z łatwością rozwiązywać wszelkie problemy i łagodzić konflikty drogą pokojową. Wzrośnie optymizm, pewność siebie, życzliwość. Dzień z gwarancją wzniosłych uczuć, twórczego wzrostu, dobroci i porozumienia.

 

Życzę wspaniałego tygodnia, zgodnego z aspektami kosmicznymi.

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.