Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 30.01 - 05.02.2023

Data publikacji: 2023-01-30

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 30.01 - 05.02.2023

Jesteśmy częścią Kosmosu i podlegamy jego prawom. To, jaką będziemy indywidualnością, zależne jest od układów planet, które oddziaływują na nasze życie w sposób niewidoczny ale bardzo skuteczny! Kolejny tydzień to kolejne szanse. Odczujemy pionierskiego ducha, odwagę, niewymuszony sposób bycia. Nie zniesiemy żadnych ograniczeń. Otworzymy się na nowe pomysły.

30 styczeń - poniedziałek

Miły dzień, pełen dobrych, pozytywnych, odczuć. Trygon Słońca z Marsem, Merkurego z Uranem oraz Księżyca z Plutonem zainspiruje nas do otwartości, wniesie siłę przebicia, doda autorytetu, zdolności twórczych, ambicji i zdecydowania.

 

31 styczeń - wtorek

Bardzo energiczny, przebojowy dzień. Trygon Księżyca do Słońca wyzwoli ekspresję i nowe pomysły, zmotywuje do aktywności.

Także przejście Księżyca w znak Bliźniąt uczyni ludzi kontaktowymi, swobodnymi i ruchliwymi. Wzrośnie potrzeba wymienienia się informacjami, ideami i myślami.

Pobyt Księżyca w tym znaku wzbogaca wyobraźnię i fantazję, umysł staje się sprawniejszy a ludzie bardziej rozmowni. To znakomity dzień na zdawanie egzaminów czy udział w negocjacjach.

 

1 luty - środa

Pierwszy dzień lutego to poranna melancholijna kwadratura Księżyca do Neptuna, która wniesie energię łagodności, delikatności, miłości, wywołując jednakże nierealny obraz rzeczywistości. Możliwe są nagłe zmiany nastroju, większa wrażliwość i podatność na zranienie.

W południe trygon Księżyca do Saturna doda energii, chęci do działania, optymizmu, potrzeby pomocy najbliższym, poprawnych relacji z otoczeniem.

 

2 luty - czwartek

W dniu dzisiejszym Księżyc przebywając w znaku Raka zintensyfikuje uczucia macierzyńskie i cechy kobiece. Wzmocni romantyczne nastroje, uczyni ludzi bardziej wrażliwymi, sentymentalnymi, skłonnymi do marzeń i wspomnień. Będziemy pragnąc by traktowano nas delikatnie i współczująco, będziemy skłonni wierzyć obietnicom. Niestety, kwadratura Księżyca do Jowisza może łatwo spowodować uznanie pragnienia za realność, przecenienie własnych możliwości i nie docenienie konkurencji.

 

3 luty - piątek

Dzień upłynie pod wpływem różnorodnych aspektów. Opozycja Księżyca do Merkurego nie będzie sprzyjać zawodowym czynnościom. Wieczorem sytuacja ulegnie zmianie a to za sprawą korzystnych tranzytów Księżyca do Urana i Neptuna. Aspekty te wniosą optymizm, chęć pomocy najbliższym, poprawne relacje z otoczeniem. To dobra pora na rodzinne uroczystości, przyjmowanie gości czy składanie wizyt.

 

4 luty - sobota

Końcówka tygodnia przyniesie skomplikowaną aurę dnia a to z powodu kwadratury Słońca do Urana oraz opozycji Księżyca do Plutona. Aspekty te dadzą dzień pełen napięcia emocjonalnego, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, brak zaufania do współpracowników. Trudno będzie działać konstruktywnie lub podejmować rozsądne decyzje. Uważajmy na reakcje i nie oczekujmy zbyt wiele.

 

5 luty- niedziela

Słońce w Wodniku oraz Księżyc w Lwie w kwadraturze do Urana to zapowiedź podwyższonej pobudliwości emocjonalnej, ostrych zmian nastroju, nieopanowanych reakcji i dużej impulsywności, co może pociągnąć za sobą ryzyko urazów i wypadków. Porządek dnia może zostać naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności. Możliwe kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu, większe niż dotąd korki na drodze. Na szczęście jest niedziela i po przejściu aspektu sytuacja ulegnie poprawie.

 

Życzę wszystkim dobrego tygodnia, w zgodzie a aktualnymi aspektami kosmicznymi.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.