Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Prognoza weekendowa 28.01 - 29.01.2023

Data publikacji: 2023-01-27

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 28.01 - 29.01.2023

Energia nadchodzącego weekendu wspierać będzie komunikację w szerokim tego pojęcia znaczeniu. Niewątpliwie będzie też obligowała Was do myślenia. Zadziała ona na wszystkie możliwe sposoby w taki sposób, aby Wasze myśli stały się kreatywne. W miłości wyeliminuje strach oraz nakieruje Was na podejmowanie trafnych decyzji. Może sprawić, że w Waszym życiu nastąpi przełom, który należy zaakceptować. Dzięki niej wszystko co to było ukryte, to co było zasłonięte, a stanowi dla Was jakiegoś rodzaju narzędzie lub wartość, zostanie odsłonięte i pokazane Światu. Sprawi, ze odnowicie kontakty z osobami z przeszłości lub przyjaciółmi, partnerami, z którymi popadliście w konflikt. Zapewni Wam również ochronę przed tymi, którzy chcieliby Was wykorzystać dla swoich celów.

W nadchodzącym czasie możecie być bardziej niż zwykle wylewni, empatyczni oraz pomocni, dzięki czemu, pogłębicie przyjaźnie oraz nawiążecie nowe znajomości. Spodziewajcie się wizyt i spotkań, także starszych spokrewnionych osób. Mogą powrócić do Was ludzie z przeszłości, z którymi wcześniej coś się nie udało. Nie wykluczone, że nieoczekiwanie zmienią oni swoje zdanie i reprezentowane wcześniej wobec Was postawy. Oczekujcie na wiadomości, które zmienią Wasze spojrzenie oraz związków, które wprowadzą Was na całkiem nową drogę życia. Dla części z Was może być to moment, w którym dokonacie weryfikacji swoich partnerów i tworzonych związków. Uwolnicie się od lęków, które tkwią w Was głęboko, poprzez spokojne, wyjaśniające rozmowy. Przyciągać będziecie do siebie ludzi, którzy mają otwarte serca oraz będą zainteresowani wspieraniem rozwoju Waszych możliwości. W swoim myśleniu bądźcie analityczni i dalekosiężni. Odetnijcie się od schematycznego myślenia i rutyny. Będziecie się mogli w tym czasie wielu rzeczy nauczyć, douczyć. Poprawić, naprawić, osiągnąć, zweryfikować na nowo coś co wcześniej zakończyło się niepowodzeniem. Skupcie się na komunikacji i otwórzcie się na wszelkie możliwości, na to co wcześniej gdzieś Wam umknęło. Zachowajcie w tym czasie szczególną uwagę, aby nie zignorować ważnych informacji. Zasięgajcie wiedzy, słuchajcie rad, pytajcie. Szukajcie znaków, nadstawcie uszu, gdyż odpowiedzi na Wasze pytania, znajdować się będą w zasięgu ręki. Bądźcie twórczy oraz skoncentrowani i uczcie się wyciągając wnioski na przyszłość. Bądźcie uczciwi w tym co mówicie i niech to wszystko wypływa z Waszego serca., a zjednacie sobie innych. Wasze intencje i wszystko to co mówicie (piszecie) ma być uczciwe i ma być prawdą, nie Waszą prywatną, ale taką która nie szkodzi nikomu dookoła. Szczerze i tak od początku do końca połączcie to z intuicją. Pamiętajcie, że kłamstwo oraz obłuda może sprowadzić kłopotliwe wydarzenia, które będą służyć ukazaniu prawdy. Wszelkie problemy rozwiązujcie przy pomocy słowa i dyplomacji.  Ubierajcie się stosownie do pogody, zadbajcie o górne drogi oddechowe - nie przesadzajcie z zimnymi napojami,

 

Życzę Wam spokojnego weekendu oraz cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych: )

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.