Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 23.01 - 29.01.2023

Data publikacji: 2023-01-23

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 23.01 - 29.01.2023

Człowiek kroczy własnym, niepowtarzalnym rytmem, uwidocznionym w jego Horoskopie urodzeniowym. Nie możemy zmienić ani daty ani miejsca naszego urodzenia. Zależność ta powoduje określone sytuacje i zdarzenia, które modyfikują osobowość, wpływają na poglądy, sposób bycia czy zdrowie.

23 styczeń - poniedziałek

Bardzo korzystna aura dnia. Przejście Księżyca w znak Ryb oraz pozytywne koniunkcje Księżyca do Saturna i Wenus przyniosą dobry nastrój, optymizm, chęć do działania a w rezultacie – sukces. Warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

 

24 styczeń - wtorek

Dzień, pełen pracy i wyzwań. Poranna kwadratura Księżyca do Marsa wniesie ciężki rozruch, zniechęci i odbierze chęć do działania, ale popołudniowy sekstyl Księżyca do Merkurego i Urana skoncentrują energię, zdyscyplinują, pobudzą nasz umysł i przyniosą oryginalne rozwiązania. Wykażemy się inwencją, pomysłowością oraz niezależnością w działaniu.

 

25 styczeń - środa

Bardzo dobra aura dnia. Koniunkcja Słońca do Jowisza oraz sekstyl Księżyca do Plutona ułatwią wszelkie posunięcia, zainspirują, zwrócą uwagę na detale, dodadzą entuzjazmu. Wykażemy chęć do współpracy, komunikacji i porozumienia. Nie zaszkodzi nam nawet koniunkcja Księżyca do Neptuna, która może burzyć stary porządek, wnieść natłok myśli, smutek czy negatywne emocje. Wieczorem Księżyc wkroczy w znak Barana, niosąc poprawę samopoczucia i przypływ sił witalnych.

 

26 styczeń - czwartek

Różnorodna kosmicznie aura dnia. Pozytywne aspekty Księżyca z Wenus, Marsem i Słońcem przeplatać się będą z niepokojem wywoływanym przez kwadraturę Księżyca do Merkurego. Możemy mieć wrażenie huśtawki uczuciowej, rozedrgania, braku konceptu. Skoncentrujmy się na pracy i porządku dnia. Nie ulegajmy nastrojom.

 

27 styczeń - piątek

Piątek, dzień przed weekendem, przyniesie emocjonalną huśtawkę. Z jednej strony sekstyl Księżyca do Saturna wprowadzi potrzebę żmudnej pracy i nauki i spowoduje, że wszystkie przedsięwzięcia i zamiary biznesowe będą udane, z drugiej strony, przejście Wenus ze znaku Wodnika do znaku Ryb, poprawi humory i przestawi myślenie na inne tory. Udadzą się spotkania z przyjaciółmi, karnawałowe zabawy, randki. Odpoczniemy od problemów dnia codziennego.

 

28 styczeń - sobota

Jak przystało na sobotę - bardzo miła aura dnia. Wszystkie aspekty kosmiczne oddziaływać będą na nas korzystnie i wpłyną na relacje w związkach, rodzinach, wśród znajomych. Sekstyl Księżyca do Wenus oraz przejście Księżyca w znak Byka, podziałają ożywczo i pozwolą odzyskać równowagę a także przyczynią się do relaksu i odpoczynku.

 

29 styczeń - niedziela

Znakomita aura dnia spowodowana korzystnymi aspektami Księżyca. Trygon Księżyca do Merkurego oraz koniunkcja Księżyca do Urana spowodują, że dzień obfitować będzie w spotkania towarzyskie, zabawy, rekreację. Sekstyl Księżyca do Neptuna wyzwoli w nas większe potrzeby serca, wspomnienia, refleksje, intuicyjność, wrażliwość.

 

 

Życzę wszystkim dobrego tygodnia, w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie

 

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.