Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Prognoza weekendowa 21.01 - 22.01.2023

Data publikacji: 2023-01-20

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 21.01 - 22.01.2023

Dzięki energii patronującej w przeciągu tego weekendu nikt nie zarzuci Wam braku fantazji i chęci realizacji nawet tych najskrytszych marzeń. Obdarzy Was ona niezwykłą odwagą oraz siłą i ogromną werwą, która pomoże Wam pokonać pojawiające się przeszkody. Okaże się ona również bardzo pomocna przy podejmowaniu decyzji, i dopilnuje aby były one przemyślane i trafne. Chronić będzie Waszą psychikę i ciało. Zapewni rozwój miłosny i seksualny. Pozytywnie wpływać będzie na inspirację oraz wenę twórczą. Pod jej wpływem odkryjecie w sobie wewnętrzną pasję i pragnienia, które czekają na wyjście na światło dzienne i zrealizowanie się. Wzmocni pozytywne wpływy, zwalczając równocześnie negatywne oddziaływania, a także wesprze koncentrację, zapewniając Wam tym samym ochronę przed oszustami i jawnymi wrogami oraz utratą kontroli.

Może być dość intensywnie i chaotycznie co będzie w Was powodowało potrzebę podejmowania natychmiastowych decyzji lub określonych zachowań. Będziecie zarażać innych swoją energią i obudzicie w nich wielkie pokłady nadziei. W uczuciach jednak zapowiada się zamęt, gwałtowność i burze. Samotne osoby  mogą poznać partnerkę/ra namiętnego, ale też, nieobliczalnego i zazdrosnego, a także dominującego i lubiącego mieć wszystko pod kontrolą. W stałych relacjach może mieć miejsce wzajemna walka oraz ścieranie się. Powinniście więc pracować i mocno się starać, by w efekcie osiągnąć harmonię. Bądźcie otwarci na swoich partnerów/ki i nie stresujcie się ich pomysłami, ponieważ mogą okazać się trafione i w rezultacie wyjdą Wam na dobre. Dodawajcie odwagi bliskim osobom i wspierajcie je, bo Wasze doświadczenie okażą się bardzo przydatne i z łatwością ustalicie wspólne cele. Pamiętajcie też o tym, że zawsze możecie się wycofać i poobserwować jak rozwinie się sytuacja, dać sobie tym samym czas na podjęcie decyzji, które powinny być przejrzyste i zgodne z Wami. Chrońcie swoją indywidualność, lecz nie odrzucajcie pomocy czy dobrej rady bliskich Wam osób. Bierzcie pod uwagę wszelkie możliwości i dobrze zastanówcie się przed podjęciem jakichkolwiek działań. Nie podejmujcie się realizacji zbyt wielu spraw na raz i wybierajcie zawsze najprostsze rozwiązania. Dzięki wewnętrznej mocy pokonacie wszelkie problemy zdrowotne, ale postarajcie się nie ulegać impulsom, nie poddawać się stresowi, gdyż system nerwowy poprzez wzmożoną aktywność może okazać się zbyt słaby. Niektórych z Was może dopadać strach lub ślepa furia oraz możecie mieć skłonności do popadania w depresję, melancholię lub wręcz przeciwnie, do pobudzenia, prowadzącego do kłótni i przemocy Zacznijcie więc zmieniać swoje życie na lepsze, bezpieczniejsze oraz szczęśliwsze poprzez zmianę swoich przyzwyczajeń. Ograniczcie w nachodzącym czasie, a najlepiej trzymajcie się z daleka od wszelkich używek i substancji zmieniających świadomość. Pozostańcie wierni swojej naturze i postarajcie się nad nią zapanować, a wtedy będziecie mogli w pełni wykorzystać moc energii wspierającej Was w nadchodzącym czasie.

Życzę Wam spokojnego weekedu, niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz twórczych pomysłów: )

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"