Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca, finanse 16.01 - 22.01.23

Data publikacji: 2023-01-16

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca, finanse 16.01 - 22.01.23

Jesteśmy odwzorowaniem praw kosmicznych, częścią Wszechświata, a nasz jednostkowy żywot stanowi odbicie jego doskonałej struktury.  Planując różne przedsięwzięcia, warto uwzględnić aktualne aspekty planet, dostosowując do nich nasze działania...

16 styczeń - poniedziałek

Początek tygodnia, to, jak zawsze, dzień pełen wyzwań i konfrontacji. Dzisiejsze przejście Księżyca w znak Skorpiona oraz kilka złożonych tranzytów, przyczynić się mogą do zlekceważenia sygnałów i braku rozwagi. Opozycja Księżyca do Urana oraz kwadratura Księżyca do Wenus, spowodują opóźnienie reakcji, złe diagnozy, różnice zdań, zazdrość, mściwość, pamiętliwość. Wszystko pójdzie nie tak jak oczekiwaliśmy. Uważajmy na słowa.

 

17 styczeń - wtorek

Trudny dzień, pełen pracy i wyzwań. Kwadratura Księżyca do Saturna skoncentruje energię, zdyscyplinuje, doda powagi i stałości naszym codziennym zadaniom, wymusi podporządkowanie się przełożonym czy ideom. Zmianę nastroju wniesie popołudniowe przejście Księżyca w znak Strzelca, inspirujące do zmian. Aspekt ten wygeneruje wiele chęci do działania, rekreacji, ćwiczeń fizycznych. Pomoże w zwalczeniu słabej, zimowej formy. Zapragniemy aktywności, wprowadzenia nowych diet, zrzucenia poświątecznej nadwagi.

 

18 styczeń - środa

Środek miesiąca to dobry dzień na przyspieszenie wdrażania w życie nowych działań. Zmusi nas do tego opozycja Księżyca do Marsa oraz koniunkcja Słońca do Plutona. Aspekty te przełożą się na stres ale i, w pewnym sensie, podziałają inspirująco. - podkreślą naszą inicjatywę, wolę walki, odwagę, potrzebę realizacji zamierzeń. Do złych odczuć przyczyni się także Merkury, wkraczający, po południu, w ruch wsteczny, osłabiając naszą zdolność intelektualną, efektywność, trzeźwość myślenia. Na szczęście korzystny trygon Księżyca do Jowisza pobudzi nasz umysł, entuzjazm oraz pragnienie doświadczeń. Wielu osobom taka konstelacja może przynieść zawodowy sukces.

 

19 styczeń - czwartek

Dzień spokoju i koncentracji na pracy. Sekstyl Księżyca do Wenus, oraz sekstyl Księżyca do Saturna pobudzą intuicję, kreatywność, wyobraźnię, zdolności artystyczne. Niestety, kwadratura Księżyca z Neptunem odsłoni drugą stronę Księżyca – iluzję, niezdecydowanie, niepraktyczność, brak logicznego myślenia, nałogi. Wpływ tych negatywnych cech może utrudniać wcielenie w życie energicznych planów.

 

20 styczeń - piątek

Wyjście Słońca ze znaku Koziorożca i przejście w znak Wodnika zmieni ogólną aurę dnia, a także, miesiąca, na bardziej optymistyczną, komunikatywną, oryginalną, pełną ekspresji. Przedstawicielom znaku, czyli Wodnikom, a także Bliźniętom i Wagom, towarzyszyć będzie poprawa samopoczucia i przypływ sił witalnych. W ciągu dnia odczujemy dodatkową dawkę energii a to za sprawą koniunkcji Księżyca do Merkurego oraz trygonu Księżyca z Uranem. Wszystkie przedsięwzięcia i zamiary biznesowe będą udane.

 

21 styczeń - sobota

Dzień odpoczynku od wyzwań i pracy. Znakomita aura dnia, spowodowana korzystnymi aspektami Księżyca, szczególnie Nowiem w znaku Wodnika oraz sekstylem Księżyca do Neptuna, wniosą chęć do spotkań towarzyskich, rekreacji, pragnienie wolności i chęć do zabawy. Dziś także Uran przechodzi do ruchu postępowego, dodając nowego poziomu swobody, pomysłów i wsparcia. Pojawią się korzystne zmiany, nowe zainteresowania, nowe cele, dokona się przegląd życiowych przekonań i wartości.

 

22 styczeń - niedziela

Bardzo energiczny, przebojowy dzień. Sekstyl Księżyca do Jowisza oraz trygon Księżyca do Marsa wyzwoli ekspresję i nowe pomysły, zmotywuje do aktywności fizycznej. Po południu kwadratura Księżyca do Urana obniży naszą chęć do działania, ale świadomość końca tygodnia i weekendu, spowoduje zachętę do wieczornych spotkań, zabaw, kontaktów towarzyskich.

 

Życzę wszystkim dobrego tygodnia, w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.