Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 14.01 - 15.01.2023

Data publikacji: 2023-01-13

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 14.01 - 15.01.2023

Dzięki energii panującej w nadchodzącym czasie utrzymacie harmonię w życiu. Znacząco wpłynie na rozwój i powstanie nowego porządku poprzez zakończenie jednych procesów i rozpoczęcie innych – korzystniejszych. Zabezpieczy ona również  trwałość Waszych relacji i zapewni Wam w nich szczęście. Umożliwi odniesienie sukcesu w długoterminowych projektach. Korzystnie wpłynie na cały organizm i sprawi, że będziecie cieszyć się pełnią zdrowia.

Zapowiadają się zmiany na lepsze. Przygotujcie się więc na pozytywne i szczere emocje oraz wielką miłość. Osoby samotne mogą wejść w relację opartą na dobrych uczuciach oraz stabilnym i harmonijnym partnerstwie. Przed małżeństwami zawartymi w tym czasie  rysuje się długie i szczęśliwe pożycie. To samo dotyczy nowych przyjaźni, które przetrwają wiele lat i burz. Nie podejmujcie jednakże pochopnych decyzji dotyczących szybkiego ślubu, gdyż małżeństwo to wprawdzie przetrwać lata lecz nie będzie należało do udanych.  Wystarczy Wam sił, aby wznieść się ponad konflikty, a Wasi partnerki/rzy z całą pewnością będą z Was dumni. W stałych związkach odnajdziecie miłość i równowagę, ale powinniście szczególnie zadbać o wspólnie spędzany czas. Zaplanujcie więc romantyczny wyjazd lub magiczną randkę. Niektórzy z Was zrealizują plany dotyczące zakupu domu (może to być dom na wsi) z dużym ogrodem. Możliwa przeprowadzka.  Nie rywalizujcie z bliskimi Wam osobami. Pamiętajcie o wzajemnym szacunku i dbaniu o swoje relacje, gdyż tylko wtedy zwiększycie szanse na sukces. Uzbrójcie się w cierpliwość i działajcie z wyczuciem, nie rezygnujcie w połowie realizacji jakiegoś przedsięwzięcia. Bądźcie konsekwentni, aby jak najlepiej wykorzystać dary, które ześle Wam Los. Zbierzecie owoce Waszych wcześniejszych planów i włożonych weń wysiłków. Niektórzy z Was mogą przypomnieć sobie o pomysłach, na jakie kiedyś wpadli, ale których nie udało im się wprowadzić w czyn. Możecie być pewni, że pojawi się okazja, aby teraz je dobrze wykorzystać i pomyślnie zrealizować. Dokładnie przemyślcie swoje plany i przeanalizujcie swoje zamiary. Dajcie sobie czas, zanim zaczniecie wprowadzać je czyn. Cieszcie się tym, co posiadacie oraz każdą chwilą życia. Bądźcie wytrwali w dążeniu do celu, bez względu na to, jaki to cel. Nie zapominajcie w swoich przedsięwzięciach, o uczciwości i sprawiedliwości, gdyż w zależności od „jakości” Waszych poczynań spotka Was w przyszłości nagroda lub kara. Spodziewajcie się dobrych efektów terapii oraz przypływu siły stymulującej płodność. Będzie to także czas sprzyjający ciężarnym. Panie oczekujące na narodziny dzieciątka cieszyć się będą dostatkiem energii zapewniającej donoszenie ciąży oraz sprawiającej, że dziecko urodzi się w odpowiednim czasie.  Zdrowo się odżywiajcie i zadbajcie o układ sercowo-naczyniowy, kostny, mięśnie i wątrobę. Nie lekceważcie drobnych symptomów oraz dolegliwości i w razie jakichkolwiek problemów korzystajcie z pomocy specjalistów. Pamiętajcie, że wszystko ma swoje miejsce i swój czas, a co zasiejecie to zbierzecie w postaci plonów.

Kochani, z całego serca życzę Wam spokojnego, pełnego radości, zabawy i odpoczynku.

 

 

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.