NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Horoskop astrologiczny praca, finanse 09.01 - 15.01.23

Data publikacji: 2023-01-09

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca, finanse 09.01 - 15.01.23

Według chaldejskiego porządku kosmicznego rokiem 2023 zarządzać będzie Mars, ustępując panowaniu planety Jowisz, mającej władztwo nad Kosmosem w 2022 r. Patron roku, Mars, zapowiada dynamiczny i pełen wrażeń rok, wywołując napięcie, ruch, nerwowe i emocjonalne poruszenie.

Planety wchodząc między sobą w aspekty, nadadzą jakość i energię wydarzeniom, niosąc konsekwencje dla naszych decyzji i wyborów.

 

9 styczeń - poniedziałek

Zapowiada się znakomity dzień. Po długim świętowaniu trygon Merkurego do Urana oraz trygon Wenus do Marsa spowodują wyzwolenie się energii i chęć do działania, przede wszystkim intelektualnego. Na pewno będą wsparciem dla ambitnych planów i przedsięwzięć biznesowych.

 

10 styczeń - wtorek

Dzień mieszanych tranzytów. Opozycja Księżyca do Saturna uporządkuje plany i zamierzenia. Saturn nas zdyscyplinuje, natomiast przejście Księżyca do znaku Panny może spowodować pewne napięcia i wzmóc wymagania wobec najbliższych. Należy wstrzymać się przed wydawaniem ostatecznych ocen ażeby nie być zmuszonym do prostowania wypowiedzi.

 

11 styczeń - środa

Duża część dnia upłynie pod wpływem kwadratury Księżyca do Marsa. W pracy jak i w kontaktach towarzyskich, dużo komplikacji i zdenerwowania. Bardzo łatwo o nieporozumienia, spory, rywalizację. Osłabieniu ulegnie sprawność fizyczna. Dopiero pod wieczór trygon Księżyca do Merkurego i Urana przyniosą relaks, wyciszenie złych emocji i odprężenie.

 

12 styczeń - czwartek

Urozmaicona aura dnia. Opozycja Księżyca do Neptuna przyniesie huśtawkę nastroju, dylematy uczuciowe i tęsknotę za czymś nieuchwytnym. Jednakże trygon Księżyca do Słońca złagodzi napięcia, doda uroku i wdzięku każdemu spotkaniu. Dobry czas do rozpoczęcia nowych projektów lub dokonania jakiejś zmiany w swoim życiu.

 

13 styczeń - piątek

Przed nami mnóstwo ważnych spraw i ogrom pracy, którą odkładaliśmy od kilku dni. Przejście Księżyca w znak Wagi, trygon Księżyca do Plutona oraz trygon Księżyca do Marsa spowodują łatwość nawiązywania kontaktów i chęć do działania. Uda się załatwić większość spraw. Wieczorem oddamy się przyjemnościom, zabawie, pomyślimy o wyjazdach na ferie czy zimowy urlop.

 

14 styczeń - sobota

Dzień upłynie pod wpływem jedynego dziś aspektu – trygonu Księżyca do Wenus. Zapowiada się wspaniały dzień. Ludzie nastawieni będą życzliwie i tolerancyjnie, co pomoże rozwiązać problemy zawodowe i załagodzić konflikty drogą pokojową.

 

15 styczeń - niedziela

Dziś należy się liczyć z negatywnymi wpływami tranzytów na działania człowieka. Rodzinne spotkania przy stole mogą zakończyć się swarami a nawet kłótnią. Przejście Księżyca w znak Skorpiona ujawni ciemną stronę naszego charakteru. Możemy czuć się przybici, przygnębieni, rozdrażnieni. Uważajmy na to co robimy i mówimy. Lepiej pilne i istotne sprawy pozostawić na inny termin a dziś zająć się czymś co nie zagraża naszym relacjom rodzinnym i towarzyskim..

 

Życzę wszystkim dobrego startu w Nowy Rok, w zgodzie z planem Kosmosu.

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.