Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Przesłanie na Nowy Rok 2023

Data publikacji: 2022-12-28

Kategoria: Wróżby ogólne

Przesłanie na Nowy Rok 2023

Tradycyjnie przed zakończeniem bieżącego roku oddaję Państwa uwadze przesłanie na nowy rok 2023, pochodzące z odczytu wybranych dla każdego znaku zodiaku magicznych kart Nicoletty Ceccoli.

Każda z kart została opatrzona przesłaniem, które może posłużyć jako drogowskaz w nadchodzącym Nowym Roku. Ja ze swojej strony dodałam interpretację.

Miłego czytania i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

BARAN

KSIĘŻYC

“W głębinie świadomości kryje się wiele tajemnic zwróć uwagę na swoje sny i obszary swojej wyobraźni.”

Wydaje się, że Barany mają przed sobą doskonały rok rozwoju na płaszczyznach materialnych i emocjonalnych. Korzystając z własnych zasobów i dążąc do realizacji pragnień możecie stworzyć nowe jakości zgodne z Waszą naturą. Szans będzie wiele, ale to wy sami będziecie źródłem inspiracji i natchnienia dla swoich działań. Intuicja będzie Was prowadzić. Pamiętajcie jednak, że granica pomiędzy imaginacją, a realiami bywa bardzo płynna. Realizujcie plany, pozwalające się ukorzeniać  w realiach. W relacjach miłosnych stawiajcie na szczerość i egzekwujcie ją od drugiej strony. Unikajcie plotek i trzymajcie się faktów, a wasz rozwój będzie niezakłócony.

 

BYK

WIEŻA

“Struktury które zbudowałeś mogą nie być tak stabilne jak myślisz, przygotuj się na zmianę oczekuj nieoczekiwanego.”

Nie obawiajcie się nagłych zmian, one czasem zwyczajnie muszą nadejść. Nie da się uniknąć procesów i sytuacji wiodących do przemian. Co jakiś czas przychodzi nam dojrzeć o kolejny etap, zrewidować spojrzenie na siebie i życie, poskładać od początku korzystając z nowego potencjału i doświadczeń. Przed Wami taki właśnie czas, zmian, wychodzenia z zasiedzenia i skostnienia. Świat wymusi na Was działanie i zmiany planów, co otworzy zupełnie nowe przestrzenie do realizacji pragnień. Najważniejsze to nie bać się, wystarczy z pełnym zaufaniem do siebie powstać, strzepnąć kurz z szat, poprawić koronę???? i wyruszyć w dalszą drogę...

 

BLIŹNIETA

GWIAZDA

“Wszechświat niesie swoją odwieczną pieśń a z nią nadzieję i piękno. Posłuchaj i znajdź swoje właściwe miejsce.“

Jak pogodzić przeciwieństwa i paradoks własnej natury? Bywa, że nie potrzeba szczególnych starań, wystarczy wsłuchać się w siebie i dostosować do rytmu otaczającego świata. Przed Wami czas odkrywania najdelikatniejszych pokładów waszych emocji i uczuć. Będziecie wzmacniać i tworzyć głębokie więzi, przyjaźnie, miłość. Wasza empatia sprzyjać będzie odkrywaniu nowych talentów związanych z komunikacją. W tych przestrzeniach, oraz dziedzinach artystycznych będziecie realizować pasje i zarabiać pieniądze. Los wskaże Wam kierunek...

 

RAK

GŁUPIEC

“Podążaj w swoim własnym rytmie... Nikt nie poprowadzi Cię lepiej niż twoje własne ja.”

Doświadczanie kreuje naszą naturę. Musicie jednak pamiętać, że nie wszystkie doświadczenia są do rozwoju niezbędne. Ufając sobie i omijając złych doradców możecie sięgnąć po zupełnie nowe cele. Nie chodzi o to ile razy się po drodze potkniecie, najważniejsze jest, że realizujecie swoje pragnienia. Unikajcie jednak chaosu, nadmiernego ryzyka i braku zabezpieczeń, a planując przyszłość i kolejne działania spoglądajcie daleko. Dotkniecie zupełnie nowych doświadczeń, wielu wyjedzie w podróż życia lub przeżyje niezapomnianą przygodę. Pasja będzie was prowadzić ku nowym horyzontom.

 

LEW

SĄD OSTATECZNY

“Ścieżka, którą wybrałeś doprowadziła cię do  obecnego miejsca. Kluczem do wyzwolenia jest zaakceptowanie i zrozumienie tego.”

Nadchodzi czas na wyciągnięcie wniosków. Wiele Waszych doświadczeń i przebytych dróg składa się teraz w obraz pożądanych celów na przyszłość. Odrzucicie niepotrzebny już ciężar nieudanych relacji, błędnych decyzji i porażek. Poweźmiecie też wnioski, dzięki, którym dokładnie zrozumiecie gdzie jesteście obecnie i dokąd pragniecie zmierzać. Stawiajcie na rozsądek, szukajcie zabezpieczeń dla swoich aktywów i wykorzystujcie potencjał, jaki będą nieść w sobie nowe propozycje zawodowe. Okoliczności tego roku sprzyjać będą działaniom prawnym, oraz legalizowaniu związków - zarówno uczuciowych jak i biznesowych.

 

PANNA

MAG

“Cała moc, której potrzebujesz jest w Tobie. Wykorzystaj własną magię i użyj swojej woli, aby wprowadzić zmiany w swoim świecie.”

Możesz tworzyć świat jakiego pragniesz i choć nie jest wykluczone, że odbierzesz w najbliższych miesiącach kilka trudnych lekcji, to z cała pewnością Twoja zdolność kreacji i dalekosiężna wyobraźnia pozwolą dotknąć celu. Zapragniesz wolności, spontanicznie będziesz wybierać ścieżki prowadzące do niezależności zarówno zawodowej jak i osobistej. Poznasz lepiej siebie i swoje możliwości, oraz wpływ jaki jesteś w stanie wywierać na otoczenie. W miłości unikaj jednak manipulacji i pustosłowia. Możesz poprzez transparentną komunikację uzyskać od partnera to czego oczekujesz. Możliwe, że zmienisz stan cywilny lub zmieni się Twój status zawodowy.

 

WAGA

UMIARKOWANIE

 “Znajdź sobie mieszankę tego co ziemskie i duchowe. Nie jesteś związany żadnymi sprawami chyba, że tak postanowisz.”

Centrum Twojego świata będzie lokować się w Twoim domu lub domu, który postanowisz stworzyć. Przed Tobą czas budowania balansu pomiędzy pracą a życiem rodzinnym. Zdecydujesz się zmienić swoje życie w taki sposób, aby bliscy nie byli poszkodowani Twoją absencją. Czas najbliższych miesięcy udowodni Ci, że nikt nie może przymusić Cię do niczego, że nie musisz pozostawać w trudnych relacjach jeśli nie umiesz ich uzdrowić. Nie musisz także trwać w niekomfortowych sytuacjach zawodowych – los będzie sprzyjał zmianom zgodnym z Twoja wolą i potrzebami. Zapragniesz harmonii i równowagi, chętnie powrócisz do dawnych znajomości. Możliwy jest powrót dawnej miłości. 

 

SKORPION

KOCHANKOWIE

“Masz do wyboru może zmienić wszystko lub pozostać gdzie jesteś. Słuchaj swojego serca i podążaj drogą miłości.”

Wybór pomiędzy pożądanym, a możliwym bywa niezwykle trudny, czasem niemożliwy, zaś droga do znalezienia prawdziwej miłości jest niejednokrotnie bardzo wyboista. Przeznaczenie będzie szczególnie wpływać na Wasze miłosne sprawy w nadchodzącym roku i choć nie obejdzie się bez perturbacji odnajdziecie tą właściwą osobę. Decyzje podejmujcie kierując się sercem i prawdziwymi uczuciami, niczego już nie uda się zakamuflować, a fakty będą przeczyć koloryzowanym wizjom. W pracy stawiajcie na partnerstwa, spółki i ugody wszelkiego rodzaju to dla was gwarancja sukcesu w nadchodzącym czasie.

 

STRZELEC

PUSTELNIK

“Zachowaj ciszę przez jakiś czas i odetnij się od wszelkich zewnętrznych wpływów. Samotność pozwala wyraźnie widzieć swoją drogę.”

Naturalnie nie trzeba z tą samotnością przesadzać zwłaszcza, że Wasza natura odbiega znacznie od potrzeb Eremity. Rozważcie jednak moment odpoczynku, odcięcia się od bodźców i skupienia na własnych potrzebach. Wyłączenie się z chaosu będzie wspierać wasze wybory i decyzje, a nie jest wykluczone, że przyjdzie Wam czynić poważne plany na długi okres czasu. Wiele spraw będzie wymagało przemyślenia od początku. Potrzeba zatem rozwagi, strategii, znalezienia właściwych dróg do osiągnięcia celu. Decyzje będą słuszne, obrane drogi właściwe. Dzięki nim zbudujecie nowe dla siebie przestrzenie  w pracy i w miłości. Pamiętajcie, że zaufanie do siebie samego pozwala budować dobre relacje.

 

KOZIOROŻEC

PAPIEŻ

“Upewnij się, że twoi duchowi nauczyciele są autentyczni i godni zaufania spójrz poza schematy aby znaleźć swoja prawdę”

Wasz świat jest dobry i bezpieczny kiedy wszystko jest poprawne, właściwe i poukładane. Nie da się jednak czasem zachować takich struktur. Rozejrzyjcie się wokół, wszystko pędzi, rozwija się. Nie musicie się wprawdzie temu poddawać, ale bądźcie na bieżąco i nie starajcie się na siłę utrzymywać niektórych aspektów swojego życia. Trzeba będzie sięgać po nowe rozwiązania, nowe technologie, eksplorować i rozwijać się, aby zachować dobre tempo w karierze, awansować, uruchamiać działalność i spółki. Bezpiecznie zaś będzie w miłości i w domu. Możliwe są szczęśliwe zaślubiny, poważne deklaracje i decyzje o wspólnym życiu. Zawarte w tym roku związki będą długotrwałe.

 

WODNIK

ŚWIAT

“Wszystko wydaje się kompletne i doskonałe takie jakie jest, nie bój się zmian -  będą wyłącznie dobre.”

Jak to jest doświadczyć pełni? Przekonacie się w tym roku. Wszystko będzie układać się wedle Waszych pragnień. Jeśli jakieś sprawy nurtowały Was czy układały się źle, właśnie zaczyna się okres ich wygaszania i pojawiania się dobrych rozwiązań. Wszystko będzie proste, nagle okaże się, że prozaiczne rozwiązania odmienią Wasze życie we właściwy sposób. Będą się otwierać nowe możliwości, a relacje uczuciowe poukładają się w oczekiwany sposób. Spotkanie osoby, którą pokochacie odmieni wszystko. Nie musicie niczego poświęcać, aby żyć pełnią życia. Stawiajcie na kontakty z zagranicą, nie unikajcie podróży. Dla planujących emigrację sprzyjające okoliczności.

 

RYBY

RYDWAN

“Czas ruszyć przed siebie wziąwszy swoje życie w swoje ręce.”

Najważniejsze to określić sobie cel. Wszystko co będzie się działo w najbliższych miesiącach będzie prowadzić Was do sukcesu. Może się okazać, że tempo życia jak na Was będzie dość zawrotne. Trzeba nadążać, wykazać się refleksem ponieważ takie szanse jakie staną teraz przed Wami nie przytrafiają się często. Nie unikajcie podróży, nawet tych bardzo odległych. Stawiajcie na siebie i nie obawiajcie się sięgać po awanse. Warto czerpać z niewykorzystywanych dotąd zasobów i korzystać z nowych rozwiązań. W miłości czekają Was rewolucje. Poważne decyzje podejmiecie bez typowego dla Was sentymentu.

AUTOR ARTYKUŁU

Lilii Auri

Lilii Auri

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.