Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca, biznes i finanse 28.11 - 04.12.2022

Data publikacji: 2022-11-27

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca, biznes i finanse 28.11 - 04.12.2022

Kończy się przedostatni i zaczyna ostatni miesiąc 2022 roku. Coraz bliżej też do kalendarzowej zimy. Słońce już nie wędruje tak szybko na południe i tempo zmniejszania się długości dnia znacznie osłabło. W kolejnych tygodniach będzie ono słabło jeszcze bardziej, aż do całkowitego wyhamowania w dniu przesilenia zimowego (21 grudnia), zaś po nim dzień zacznie się wydłużać.

28 listopad - poniedziałek

Znakomita aura dnia. Sekstyl Księżyca do Słońca oraz trygon Marsa do Saturna sprzyjać będą rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć i kończeniu starych spraw. Upór, wytrwałość, konsekwencja, przemyślane działania pomogą osiągnąć cel i otrzymać wysokiej jakości rezultat.

 

29 listopad - wtorek

Dziś energia nie pozwoli na marazm. Sporo mieszanych tranzytów wprowadzi napięcie, brak cierpliwości i nerwowość. Księżyc w kwadraturze do Urana i koniunkcji do Saturna oraz opozycja Merkurego do Marsa sprowadzą konflikty związane z finansami. Możliwa kradzież, próby fałszerstwa. Niesprzyjający dzień dla wszelkich spraw związanych z kapitałem, ubezpieczeniami, podatkami. Raczej nie prowadźmy teraz pertraktacji, nie podpisujmy umów. Łatwo także o uraz w pracy lub wypadek komunikacyjny.

 

30 listopad- środa, Andrzejki

Zapowiada się miły i pozytywny dzień a to za przyczyną sekstylu Merkurego do Saturna oraz przejściu Księżyca do znaku Ryb. Wykażemy się znakomitą sprawnością intelektualną i skutecznością. Uporamy się z każdą sprawą i każdym problemem. Wieczór zwieńczy dzieło na różnego rodzaju imprezach andrzejkowych, zabawach, przyjacielskich spotkaniach. Zabawy te mogły mieć miejsce również wczoraj, w zgodzie z dawniejszymi tradycjami urządzania zabawy w przeddzień imienin Andrzeja.

 

01 grudzień - czwartek

Aura planetarna dzisiejszego dnia będzie wynikiem kilku kwadratur – Księżyca do Marsa, do Wenus i do Merkurego oraz opozycji Wenus do Marsa. W tym czasie ludzie mogą zachowywać się zbyt impulsywnie. Należy uważać ażeby nie dać się sprowokować, a już na pewno nie wolno wchodzić w konflikty z szefami czy władzami. Ta nagromadzona energia, bez możliwości ujścia, może prowadzić do chorób czy nieszczęśliwych wypadków. Nie jest to czas do załatwiania jakichkolwiek spraw, nawet tych najłatwiejszych.

 

02 grudzień - piątek

Dzień upłynie pod silnym wpływem przejścia Księżyca do znaku Barana. Zwiększy się aktywność fizyczna i psychiczna, ludzie będą przedsiębiorczy i energiczni., pojawi się chęć dążenia do przywództwa, wzrośnie skłonność do hazardu. To czas spontanicznych działań, dążenie do natychmiastowej realizacji wszelkich pojawiających się pomysłów i idei. To dzień na sprawy, które powinny być załatwione w krótkim czasie, na wcielenie nowych pomysłów i tych, które potrzebują natchnienia, inspiracji, szybkiego rozumienia i podejmowania decyzji.

 

03 grudzień - sobota

Zapowiada się bardzo sympatyczny dzień. Przyjazne wpływy trygonów Księżyca ze Słońcem i Wenus oraz sekstyle do Marsa i Saturna dopomogą w realizacji planów na cały dzień. Będziemy mieć znakomite samopoczucie, dobrą sprawność intelektualną, poczucie humoru i wspaniałe relacje ze współpracownikami i rodziną.

 

04 grudzień - niedziela

Bardzo pozytywna aura dnia. Trygon Księżyca do Merkurego i jednoczesne przejście Księżyca do znaku atrakcyjnego Byka, przyniosą zwiększone oznaki miłości, czułość i delikatność. Wzrośnie wrażliwość, dążenie do radości życiowych i podatność na piękno otaczającego świata -  na wszystko co wiąże się ze sztuką, modą, ozdobami, imprezami kulturalnymi i rozrywkowymi, wykwintnym jedzeniem.

Kosmiczna aura sprzyjać będzie także wszelkim uroczystościom związanym z górniczym świętem – Barbórką, jak i wszystkim Barbarom, obchodzącym dziś imieniny.

 

Życzę wszystkim miłego tygodnia zgodnego z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.