Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 26.11 - 27.11.22

Data publikacji: 2022-11-25

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 26.11 - 27.11.22

Energia bieżącego weekendu zachęci Was do działania i poruszy nawet najbardziej zastane struktury. Sprawi, ze wyrwiecie z bezruchu. Ułatwi „wędrówki między światami”. Przyniesie  pozytywne zmiany w sferze uczuciowej. Chronić będzie tych z Was, którzy wybiorą się w podróż i sprawi, że bezpieczne dotrzecie do celu. Pomoże osiągać cele i spełniać marzenia. Usunie wewnętrzne blokady i otworzy na nowe. Pobudzi do otwarcia się na nowe doświadczenia, nakłoni do zostawienia za sobą sztywnych ram i wyjścia do świata z otwartymi rękami. Ponadto pomoże wyjść ze stanów lękowych, smutków i rozczarowań. Ułatwi poznawanie świata i ludzi oraz  sprowadzi na Was sytuacje, dzięki którym skierujecie Wasze życie na inne tory – prawdopodobnie takie, które prowadzą do czegoś lepszego. Wspomoże w rozwoju i ekspansji. Przyciągać będzie sprzyjające sytuacje. Wpłynie na zmianę miejsca pobytu na korzystniejsze. Uchroni przed odkładaniem, odwlekaniem wszelkiego rodzaju aktywności na później,  nie pozwoli Wam usiedzieć w miejscu i nie będzie dopuszczać nudy.

W nadchodzącym czasie zmiany będą przychodzić  niczym powiew świeżego powietrza i sprawią, że na pewno nie będziecie się nudzić. Niektórzy z Was wręcz wydostaną się z sideł monotonii oraz rutyny. Zapowiadają się ogniste romanse, który w niezwykły sposób będą się rozwijały. W stałych relacjach również możecie liczyć na zmiany. Spodziewajcie się intensywnego rozwoju uczuć, a niektórzy nawet pierścionka zaręczynowego. Niczego jednak nie przyspieszajcie, poddajcie się czasowi, gdyż podążając w harmonii z cyklem ruchu całego życia to wszystko na Waszej drodze będzie się rozwijać szybko i sprawnie. Podejmując życiowe decyzje kierujcie się przede wszystkim intuicją oraz korzystajcie z mądrości swoich doświadczeń. Wsłuchajcie się w dobre rady bliskich. Zadbajcie o życie towarzyskie, gdyż trudno będzie Wam żyć bez przyjaciół, a akceptacja z ich strony będzie dodawać Wam siłę i wiarę we własne możliwości. Zapowiadają się wyjazdy i podróże. Dotyczyć to będzie zarówno podróży w sensie fizycznym, jak również tych duchowych, w głąb siebie. Zaczniecie zastanawiać się nad sensem podejmowanych przez Was działań. Ten czas będzie również wyjątkowo sprzyjać nauce, co finalnie zakończyć się może szybkim postępem i sukcesem. Część z Was znajdziecie odpowiedzi na dręczące Was pytania oraz dojrzeje w sensie duchowym. Zapowiadają się pomyślne zmiany w karierze, wyjazdy służbowe, nowe transakcje i dobre perspektywy. Możecie liczyć na łut szczęścia. Będziecie mieli szczęśliwą rękę do korzystnych interesów. Otworzą się drzwi, które pozwolą Wam na realizację projektów lub planów, a zaległe sprawy pójdą na przód. Skończcie z myśleniem o dawnych niepowodzeniach i skoncentrujcie się na swojej przyszłości. Bądźcie gotowi i otwarci na nowy kierunek, podróż czy przemianę. Unikajcie współpracy z osobami, które nie mają dobrych intencji. Będziecie cieszyć się dobrą kondycję. Nie obciążajcie się brakiem aktywności. W przypadku niedyspozycji zdrowotnej możecie spodziewać się szybkiego ich ustąpienia i powrotu dobrego samopoczucia. W przypadku pogorszenia samopoczucia pamiętajcie o konieczności wizyty u lekarza. Uważajcie na swoje kończyny, a szczególnie na urazy w obrębie nóg i stawów. Zadbajcie o swoją kondycję. Być może potrzebny będzie Wam ruch lub wyjazd do sanatorium. Weźcie także pod uwagę konieczność regeneracji organizmu, zadbajcie o dłuższy sen, wypoczynek lub rozważcie zmianę diety. Pamiętajcie, że tylko od Was zależeć będzie to, czy przepracujecie wszystkie lekcje i wyniesiecie więcej z tego życia czy też nie. Miejcie na uwadze, że jeśli lekcje nie zostaną odrobione, to wrócą ze wzmożoną siłą w najmniej odpowiednim momencie, z punktu widzenia komfortu. Zmiany zazwyczaj nie zawsze są wygodne i zazwyczaj towarzyszy im stres, ale w ostatecznym rezultacie będzie warto.

Kochani, życzę Wam ekscytującego weekendu oraz mnóstwa pozytywnych zdarzeń.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.