Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca, finanse, biznes

Data publikacji: 2022-11-21

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca, finanse, biznes

Końcówka panowania Plutona - władcy znaku Skorpiona, oraz przejście Słońca w znak Strzelca, którym rządzi Jowisz, zapowiada wiele wyzwań i moc spraw do załatwienia. Ale i pomyślnych dni i sympatycznych świąt w tym tygodniu nie zabraknie.....

21 listopad - poniedziałek

Dzisiejszy dzień został nazwany Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Dzięki pozytywnym tranzytom Księżyca z Marsem i Słońca z Jowiszem, zapowiada się, że tydzień rozpoczniemy pełni energii, optymizmu, życzliwości i chęci do serdecznego komunikowania się z bliźnimi. Wykorzystajmy ten dzień - przypomnijmy innym o sobie, o naszych odczuciach, emocjach, przyjaźni...

 

22 listopad - wtorek

Przejście Słońca do znaku Strzelca, pod władanie ekspansywnego Jowisza, wniesie, na miesiąc, stymulujący zastrzyk energii. Skorzystają z niej urodzeni w znaku Strzelca a także Lwy i Barany. Strzelce są przyjacielskie, otwarte, szczere, szlachetne, o szerokich horyzontach myślowych, optymistyczne i jowialne. Są ludźmi kochającymi wolność, przygodę, rywalizację i sport.

 

23 listopad - środa

Urozmaicona aura dnia. Nów Księzyca w znaku Strzelca utworzy koniunkcję ze Słońcem, wzmacniając optymizm, nastrajając na sukces, przyniesie wiele planów związanych z przyszłością. To dobry moment na to, by śmielej przemyśleć strategię i skonfrontować się z Losem. Wzrośnie także potrzeba ruchu, chęć zajmowania się sportem czy pracą fizyczną. Dodatkowo pozytywne aspekty Księżyca z Neptunem, Plutonem i Jowiszem zainspirują do działania, aktywności i kontaktów biznesowych, towarzyskich, spotkań rodzinnych.

 

24 listopad - czwartek

Zapowiada się dzień pełen optymizmu i dobrego nastroju. Po kilkunastu tygodniach retrogradacji Jowisz przechodzi do ruchu postepowego. Jowisz to piąta w kolejności od Słońca planeta Układu Słonecznego. Z racji swojej wielkości silnie oddziaływuje na nasze nastroje i działania.Uda się odblokować wszystkie zaległe sprawy, wzrośnie aktywność społeczna, wzmocni autorytet.

Ten dzień to również obchodzone i przypomniane KATARZYNKI, czyli wigilia imienin Katarzyny, dzień wróżb dla chłopców, zastępujący ANDRZEJKI dla dziewcząt. Wesołej zabawy !

 

25 listopad - piątek

Trudna aura dnia. Wiele problemów spowodowanych kwadraturą Księżyca do Neptuna i Jowisza. Odczuwać będziemy niższy poziom satysfakcji, stłumienie, dyskomfort, niezadowolenie.Należy wystrzegać się przesadnego optymizmu, gotowości przyjmowania na wiarę obietnic, które mogą doprowadzić do poważnych strat finansowych. Możliwe kontrole, problemy z ubezpieczeniami, dokumentami prawnym, wypadki. Należy zachować ostrożność.

25 listopada to także Dzień Pluszowego Misia, przyjaciela dzieci i nie tylko.....

 

26 listopad - sobota

Dzień huśtawki nastrojów. Księżyc w Skorpionie, w opozycji z Jowiszem oraz kwadratura Księżyca do Marsa przyniosą negatywne odczucia. Pojawi się obniżenie nastroju, niecierpliwość. Skoncentrujemy się na zaległych obowiązkach, porządkach, pracach w ogrodzie. Zachowajmy dystans i nie poddawajmy się złym myślom.

 

27 listopad - niedziela

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Wodnika, co zapowiada intelektualną otwartość, biegłość i sprawność w rozwiązywaniu problemów, skuteczność w negocjacjach. Dzień przyniesie pragnienie wolności, wspomoże działania społeczne, towarzyskie, umysłowe i rozwojowe. Sprzyjać będzie współpracy, rozwiązywaniu problemów, a także twórczym, nowoczesnym przedsięwzięciom. W tym kontekście, przyjazny sekstyl Księżyca z Jowiszem dodatkowo sprawi, iż czekać nas będzie miły wieczór.

Życzę udanego tygodnia, w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

 

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.