Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Prognoza weekendowa 19.11 - 20.11.22

Data publikacji: 2022-11-18

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 19.11 - 20.11.22

Energia, która będzie patronować Wam w nadchodzącym czasie, będzie niosła ze sobą przesłanie wszechobecnej miłość do wszystkich stworzeń. Obdarzy Was także bardzo dużą energię seksualną. Ponadto przyniesie ze sobą zrozumienie, harmonię i poczucie bezpieczeństwa. Umożliwi Wam również gromadzenie bogactw fizycznych i duchowych. Wyrówna stany emocjonalne i przywróci równowagę oraz harmonię. W uczuciach pozwoli utrzymać równowagę pomiędzy dawaniem i braniem. Patronować ona będzie także pierwszej miłości, równocześnie będąc odzwierciedlaniem miłości rodzicielskiej „na nowo”.  Zlikwiduje zaburzenia w sferze intymnej. Usprawni działanie układu pokarmowego w obrębie żołądka i zakresie wydzielania żółci. Wyrówna Waszą energię. Skutecznie eliminować będzie wszelkie przejawy chciwości.

Niektórzy z Was mogą liczyć na realizację planów, na spektakularne sukcesy oraz korzystną współpracę i dobry nastrój w Waszym otoczeniu. Zapowiadają się nie tylko pełne zrozumienia relacje międzyludzkie, ale też sytuacje związane ze szczodrością, pomocą materialną i finansowym powodzeniem. W stałych, ugruntowanych relacjach  zapanuje zrozumienie i miłość. Możecie liczyć na odwzajemnioną miłość, udany związek, dobre porozumienie i obfitość darów losu. Otrzymywać będziecie prezenty. Wszechświat będzie sprzyjał parom starającym się bezskutecznie o potomstwo. Cześć z Was może otrzymać wsparcie finansowe lub powziąć informację o spadku. Wśród darów, możecie także otrzymać prezenty o wymiarze niematerialnym, czyli możecie zostać obdarzeni szacunkiem, zaufaniem oraz godnością. Samotne osoby mają mocną szansę na spotkanie miłości. Szykują się zaręczyny, a narzeczeni mogą czynić przygotowania się do ślubu. Pamiętajcie jednak, że cokolwiek będzie działo się w Waszym życiu nie powinniście bezrefleksyjnie zatracać się w miłości i rezygnować z siebie na rzecz innych osób. Zwróćcie szczególną uwagę na jakość funkcjonowania w związku, na równowagę, na to jak okazujecie swoje uczucia, na to jak staracie się o swojego partnera/kę, w jaki sposób o niego/nią dbacie, na jakich zasadach się to wszystko odbywa i sprawdzili to czy tak samo w stosunku do siebie się zachowujecie. Uważajcie również na nieszczerych ludzi oraz niebezpieczną konkurencję. Nie zatracajcie swej indywidualności w kontaktach służbowych i prywatnych. Nie bądźcie  także rozrzutni, a swoje pieniądze wydawajcie rozsądnie, gdyż z powodu lekkomyślności może pojawić się zastój w sprawach materialnych. Nie obdarowujcie w jakikolwiek sposób osób, które na to nie zasługują. Będzie to również czas dobrego zdrowia lub dobrej opieki i wsparcia w chorobie. Zachowajcie spokój i wyważenie we wszystkim, nie podejmujcie w tym czasie żadnych impulsywnych i nieprzemyślanych decyzji. Wszystko czego będziecie podejmowali się w tym czasie będzie wymagało dobrej strategii i powinno być jak najlepsze jakościowo, wówczas otrzymacie adekwatne do tego wynagrodzenie.  Jeśli w jakiejkolwiek sferze Waszego życia pojawi się kryzys, podejdźcie to tego w filozoficzny sposób. Zwróćcie też uwagę na to czy to co zamierzacie zrobić i czy będzie Wam w przyszłości przydatne i będzie Wam służyło.

 

Życzę Wam wspaniałego, słonecznego weekendu oraz ekscytujących wydarzeń: )

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"