Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 14.11 - 20.11.2022

Data publikacji: 2022-11-14

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 14.11 - 20.11.2022

Ostatni tydzień podróży Słońca przez znak Skorpiona będzie, mimo słoty i chłodu, sympatyczny i pełen nadziei. Władcy Skorpiona - Pluton i Mars nie dadzą nam zbyt długo tkwić w bezczynności. Również inne planety i ich aspekty podkreślą znaczenie i ważność jesiennej Konstelacji.

14 listopad - poniedziałek

Dzień pełen zmieniających się nastrojów – poranna opozycja Księżyca do Plutona spowoduje trudności w komunikowaniu się, zamykanie na argumenty, nieliczenie się z uczuciami i emocjami innych. Około południa Księżyc, wchodząc do znaku Lwa oraz tworząc trygon z Wenus i Jowiszem, poprawi nastroje i dobre relacje międzyludzkie. To znakomity dzień na interesy, rozmowy biznesowe, kwalifikacyjne, egzaminy, negocjacje czy handlowe transakcje.

 

15 listopad - wtorek

Znakomita aura dnia. Sekstyl Merkurego z Plutonem dopomoże w komunikowaniu się a doskonałe aspekty Słońca z Neptunem a także Wenus z Jowiszem, zadziałają na nas pobudzająco. To znakomity dzień na interesy, rozmowy biznesowe, kwalifikacyjne, egzaminy, negocjacje czy handlowe transakcje.

 

16 listopad - środa

Zapowiada się kolejny, udany dzień. Wenus opuszcza znak Skorpiona i przechodzi do Strzelca a Merkury tworzy trygon z Jowiszem. Tranzyty te dodadzą energii wszelkim działaniom intelektualnym, wniosą dobry humor i chęć romantycznych spotkań. Również w pracy powieje optymizmem i chęcią pozytywnych działań. Dobra pora na rodzinne i jubileuszowe uroczystości, składanie wizyt, egzaminy, obrony prac.

 

17 listopad - czwartek

Dzień pełen napięć. Kwadratura Księżyca do Wenus oraz przejście Merkurego w znak Strzelca, spowodują sprzeczki, uczucie wrogości i zagrożenia. Mogą mieć miejsce kłopoty w biznesie, finansach, bankach, korporacjach. Może zostać naruszony rytm produkcji. Jednocześnie Księżyc przechodzi w znak Panny, przynosząc chęć do systematycznej, uporządkowanej pracy i racjonalnego sposobu działania.

 

18 listopad - piątek

Zapowiada się dobry koniec tygodnia. Sekstyl Księżyca do Urana przyniesie pragnienie wolności, wspomoże działania społeczne, towarzyskie, umysłowe i rozwojowe. Sprzyjać będzie współpracy, rozwiązywaniu problemów, twórczym, nowoczesnym przedsięwzięciom.

 

19 listopad - sobota

Dzień upłynie pod silnym wpływem przejścia Księżyca w znak Wagi. Tranzyt ten spowoduje rozleniwienie a efektywność w pracy będzie znikoma. Zachęci to jednakże do aktywności i kontaktów towarzyskich, spotkań czy randek. Dodatkowo wieczorne sekstyle Księżyca do Merkurego i Wenus spowodują, że dzień z pewnością upłynie w optymistycznym i miłym nastroju.

 

20 listopad - niedziela

Znakomita aura dnia. Trygon Księżyca do Saturna to energia, która nie pozwoli na marazm. Będziemy mieć chęć do pracy, znakomite samopoczucie, dobrą sprawność intelektualną, poczucie humoru i wspaniałe relacje ze przyjaciółmi i rodziną. Wykażemy się znakomitą sprawnością intelektualną i skutecznością. Uporamy się z każdą sprawą i każdym problemem.

 

Życzę udanego tygodnia, w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

 

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.