NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Pełnia Szronowa 2022

Data publikacji: 2022-11-08

Kategoria: Wróżby ogólne

Pełnia Szronowa 2022

Pełnia Szronu 2022, czyli medytacja pełni Księżyca o zarządzaniu własnym majątkiem.

W tradycji szamańskiej i magicznej żyje kilka określeń listopadowej pełni. Mnie najbardziej podoba się Pełnia Szronowa. Słusznie kojarzy się z czasem pierwszego szronu, kiedy to w rocznym cyklu natura zbliża się do spoczynku na zewnątrz i regeneracji wewnętrznej.

W 2022 roku Pełnia Szronu przypada na 8. dzień miesiąca, osiągając punkt kulminacyjny o godzinie 12:02 czasu polskiego. Pamiętamy z poprzednich felietonów, że wpływ pełni rozpoczyna się 2 doby przed tą datą i trwa około 2 po niej. Zatem można przyjąć, że pełnia Księżyca silnie oddziałuje na wszystkie żywe stworzenia od południa 6 listopada aż do około południa 11 listopada.

Tak się składa, że tegorocznej Pełni Szronu towarzyszy kilka intrygujących i twórczych wibracji kosmicznych. To zatem czas niezwykle ważny i warto świadomie go przeżyć, traktując jak kontemplację czy medytację otwierającą drzwi w dziedzinie uczuć i materii. Możemy i powinniśmy wykorzystać tę szansę, aby zrobić porządki i dokonać korekty kursu w osobistej sferze życia. Pełnia Szronowa 2022 roku zachęca do tego, by zastanowić się nad wartością tego, co w życiu posiadamy, co uważamy za swoją własność.

Zacznijmy od przypomnienia, że Księżyc to przede wszystkim astrologiczny i magiczny „opiekun” emocji człowieka. W czasie pełni zawsze wzmacnia aurę oraz obdarza silnym pragnieniem kreatywności. Możemy uświadomić sobie, co nam w duszy gra i zapragnąć zmian zgodnych z naszymi potrzebami duchowymi. Możemy także z pełną mocą doświadczyć emocji do tej pory tłumionych.

W 2022 roku Księżyc Szronu pojawia się w astrologicznym znaku Byka. W sensie dobroczynnym uosabia on wdzięk, naturalność, tworzenie nowego w materii. Wiąże się z takimi obszarami doświadczeń jak nauka, służba, praca na rzecz innych, dbałość o zdrowie. Dla mnie najwyższym zadaniem astrologicznego Byka jest osiągnięcie mistrzostwa w dziedzinie mądrego zarządzania dobrami duchowymi (talentami i pasją) oraz materialnymi (ciało, finanse). Dla wtajemniczonych: astrologiczny znak Byka to także archetyp maga żywiołów...

Z duchowego punktu widzenia Księżyc Szronu 2022 roku stawia przed nami pytania o to, jakimi jesteśmy zarządcami własnego majątku.

Najpewniej listopadowa pełnia otworzy nam oczy na przyczyny niedostatków w dziedzinie troski o sprawy materialne i komfort życia. Teraz jest czas, by dokonać ewaluacji i jak najszybciej wdrożyć plan naprawczy. Niemniej działania powinny wynikać z rozwoju talentów i zaangażowania pełnego pasji, a nie czystej czy cynicznej kalkulacji. Te ostatnie skazane są na ostateczną klęskę, co w perspektywie 5-7 miesięcy da się dostrzec w otaczającym nas świecie...

Pełni Szronu zachęci nas także do większej troski o ciało. Zdrowie i uroda powinny teraz awansować na liście naszych priorytetów. Ciekawe, że wielu z nas, pomimo wcześniejszych oporów, chętnie skorzysta z dobrodziejstw cyfrowych. Moim zdaniem aplikacje fitnesowe powszechnie staną się naszymi cyfrowymi asystentami.

Kolejną kwestią, która stanie w centrum zainteresowania, okaże się zarządzanie finansami. Nadszedł doskonały czas, by renegocjować umowy i efektywniej zarządzać dobrami. Wiele osób zrozumie, że najlepszym sposobem zabezpieczenia finansowego jest dzielenie się z innymi…

Ostatnia ważna dziedzina życia to uczucia i relacje, które tworzymy. Dzięki wibracjom Wenus i Urana Pełnia Szronu 2022 roku da impuls, by ostatecznie rozprawić się z demonami przeszłości, pozbyć lęków i zakończyć relacje, które nie przynoszą satysfakcji. Wielu z nas otworzy się też na potrzeby własnej duszy i serca, ostatecznie porzucając więzienie stereotypów, lęków i fałszywie pojmowanej tradycji w dziedzinie relacji międzyludzkich. Nagle może się też zdarzyć i tak, że dla niektórych z nas miłość i połączenie z odpowiednim partnerem staną się najważniejszym życiowym priorytetem.

Cokolwiek by to nie było, warto teraz posłuchać swojej intuicji. Mentalna i racjonalna akceptacja przyjdą nieco później. Pamiętajmy też, że podczas ścisłej pełni (8.11.2022 roku) obowiązuje żelazna zasada: nie podejmujemy decyzji rozstrzygających ważne dla nas sprawy. Obserwujemy, zapisujemy, ufamy, że to, co czujemy, jest dla nas dobre i prowadzi do wewnętrznego wzrostu. Na analizowanie, planowanie i decydowanie przyjdzie czas od 15 do 22.11.2022 roku.

Pełnia Szronu w Byku ma też negatywne aspekty. Wzmacnia bowiem zaborczość, pożądanie (obsesyjne), kłótliwość, próżność, lenistwo. To czas, w którym możemy dostrzec w sobie cechy sybaryty, który nie mając celu w życiu, konsumuje i popada w odrętwienie, marazm i nudę… Optymalnie byłoby wykorzystać te wpływy, aby zrozumieć ich naturę i dotrzeć do sedna węzłów energetycznych, od których się rozpoczęły.

Przedstawiciele znaków Wodnika, Lwa i Skorpiona powinni zachować szczególną czujność. Dotyczy to zwłaszcza osób urodzonych w dniach 5 – 12 lutego, sierpnia, listopada. Nie dajcie się sprowokować, nie ulegajcie emocjom i nie podejmujcie działania pod wpływem kaprysu chwili, nie wywierajcie nacisku na otoczenie i na siebie. Postarajcie się zatrzymać, by uświadomić sobie i zrozumieć, że bieżąca pełnia Księżyca to dla Was przede wszystkim czas twórczego chaosu, z którego może narodzić się Wasz nowy duchowy i materialny kosmos...

Pamiętajmy także, że ogólnie każda pełnia Księżyca zaostrza wiele objawów psychosomatycznych. Według tradycji szamańskiej w tym czasie nie powinniśmy poddawać się operacjom chirurgicznym, o ile nie są nagłe, absolutnie konieczne.

Drodzy Czytelnicy, jeśli chcecie pełniej, bardziej świadomie doświadczyć tego, co oferuje niepowtarzalna energetyka Księżyca, zapraszam serdecznie! Wyjaśnię Wasze doświadczenia, wskażę źródło lęków i podpowiem, jak je okiełznać.

AUTOR ARTYKUŁU

Akia

Akia

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"