Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 07.11 - 13.11.2022

Data publikacji: 2022-11-07

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 07.11 - 13.11.2022

Kolejny tydzień listopada to czas wpisujący się w ważne wydarzenia astrologiczne czasu niepewności, emocji i lęków. Niepokoje i obawy dotyczyć będą zdrowia, świata finansów, ekonomii, przemysłu, pracy, uczuć...

Obecnie Słońce przechodzące przez znak Skorpiona niezwykle mocno pobudza ambicje, a więc, mimo obaw, możemy spodziewać się sukcesów finansowych, zawodowych, spadków, nagród i premii. To będzie dobry tydzień!

7 listopad - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem przejścia Księżyca do znaku Byka. Ludzie staną się łagodniejsi, spokojniejsi, bardziej zasadniczy i ostrożni. Złagodnieje dusza, pojawi się delikatność, zwiększy miłość, wysubtelni smak estetyczny, nasili wyczucie spraw materialnych. Dobry dzień na kontynuowanie i kończenie wcześniej rozpoczętych spraw, szczególnie związanych ze stanem konta.

 

8 listopad - wtorek

Zróżnicowana aura dnia. Trudne momenty to Pełnia Księżyca w znaku Byka, połączona z zaćmieniem Księżyca w opozycji do Merkurego i Wenus, w kwadraturze z Saturnem oraz w koniunkcji z Uranem. Ufffff... Łatwiej będzie wyczerpać siły niż rozwiązać problem.

Sytuację poprawi popołudniowa koniunkcja Słońca z Merkurym, która dopomoże stworzyć fundament pod przyszłe sukcesy zawodowe. Wzrośnie pewność siebie, zdecydowanie, przenikliwość. Możliwe otrzymanie informacji, które do tej pory były niedostępne lub ukryte.

 

9 listopad - środa

Dzień zdominują dwie opozycje - Merkurego do Urana i Słońca do Urana, przynosząc nieprzyjemne i nieoczekiwane wydarzenia. Naruszy to rytm pracy, trzeba będzie zmieniać plany i rozwiązywać pojawiające się problemy. Możliwa drażliwość a nawet kłótnia i chaos. Może zdarzyć się zagubienie czy uszkodzenie dokumentów, awarie komputera, uszkodzenia środków łączności czy transportu, zrywanie umów i spotkań.

Nie rozpoczynajmy dziś niczego nowego. Uważajmy na zdrowie i wypadki komunikacyjne.

 

10 listopad - czwartek

Księżyc w znaku Bliźniąt oraz trygon Wenus do Neptuna zapowiadają sympatyczny dzień. Tranzyty te nastawią nas życzliwie, staniemy się bardziej tolerancyjni i towarzyscy. Wzrośnie zaangażowanie w pracę, potrzeba wymiany informacji, aktywność umysłowa a także ilość korespondencji, telefonów, kontaktów, tak związanych z pracą, jak i prywatnych. To czas przypływu sił, energii, aktywności, inicjatywy i chęci do działania.

 

11 listopad - piątek, Święto Niepodległości

Dzień zdominują trzy kwadratury - kwadratura Słońca do Saturna, kwadratura Księżyca do Neptuna oraz kwadratura Księżyca do Jowisza. Dzień upłynie w złym nastroju, niepokoju wewnętrznym a nawet agresji. Łatwiej będzie wyczerpać siły niż rozwiązać problem. Nie rozpoczynajmy nowych spraw, zachowajmy szczególną ostrożność tak w kwestiach zawodowych jak i prywatnych. Unikajmy publicznych wystąpień i dużych skupisk ludzkich.

 

12 listopad - sobota

Kolejny dzień długiego weekendu przyniesie bardzo miłą aurę dnia, do której przyczyni się trygon Merkurego do Neptuna oraz przejście Księżyca w znak Raka. Tranzyt ten wyostrzy pamięć, intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Uda się w sposób serdeczny i delikatny rozwiązać najtrudniejsze zadania, nasilą się możliwości pracy umysłowej.

Dobry czas na twórczość artystyczną, dobry film, spotkania z przyjaciółmi, wszelkie sprawy domowe i rodzinne.

 

13 listopad - niedziela

Miły dzień z pozytywnymi aspektami Księżyca do Urana, Słońca i Neptuna a także z sekstylem Wenus do Plutona. Księżyc oświetli głębiny podświadomości i rozwiązanie problemów przyjdzie naturalnie i bardzo szybko. Wzrośnie przedsiębiorczość dobry nastrój i optymizm. Gwarantowany niedzielny wypoczynek w gronie najbliższych przy dobrym winie, filmie czy książce.

 

Życzę spokojnego tygodnia, pełnego korzystnych aspektów kosmicznych.

 

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.