NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Horoskop astrologiczny praca i finanse 24.10 - 30.10.2022

Data publikacji: 2022-10-24

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 24.10 - 30.10.2022

Od wczorajszego dnia Wenus i Słońce przebywają w znaku Skorpiona. To jeden z trudniejszych miesięcy w ciągu roku. Tranzyt ten wyróżnia wysokie napięcie emocjonalne - ludzie stają się bardziej wrażliwi, namiętni, podatni na zranienie, uczucia przyćmiewają rozum. Każde słowo i działanie przyjmowane jest znacznie ostrzej. Wszyscy chcą kontrolować sytuację, a nawet kierować nią. Występuje skłonność do dramatyzowania, okazywania zazdrości. Pieniądze w tym czasie mają zwyczaj „odpływać w nieznanym kierunku”.

24 październik - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem korzystnych tranzytów Księżyca – trygonu do Saturna oraz koniunkcji z Merkurym. W tym czasie na pierwsze miejsce wysuwają się sprawy finansowe, majątkowe, dziedziczne. Sympatyczna aura dnia, która sprzyja załatwianiu zaległych spraw, kontaktom międzyludzkim oraz podróżom. Możliwy również rozwój intelektualnych zainteresowań sztuką, literaturą, czy muzyką.

 

25 październik - wtorek

Trudna aura dnia wywołana głównie koniunkcją Księżyca ze Słońcem czyli Nowiem w znaku Skorpiona, oraz częściowym zaćmieniem Słońca.

Aspekty te sprzyjają poirytowaniu, niezdyscyplinowaniu. Niestety, mimo silnej stymulacji umysłowej, zbyt szybkie działanie może zaszkodzić w pracy, karierze czy relacjach osobistych. Okres niekorzystny dla podróży, jak i nieprzychylny dla zdrowia.

 

26 październik - środa

Trudne aspekty Księżyca z Uranem i Saturnem zmotywują nas do strategicznych decyzji, wyzwolą energię i zweryfikują dotychczasowe działania. Ludzie mogą być agresywni, krytyczni, niecierpliwi, mogą wzbudzić się żale i pretensje, wystąpić zazdrość, mściwość. Dla niektórych może to być dobry dzień do przeżyć na bardzo głębokim poziomie emocjonalnym.

 

27 październik - czwartek

Sporo mieszanych tranzytów, z których na uwagę zasługuje trygon Merkurego z Marsem. W tym dniu wszystko nabiera przyspieszenia. Pojawi się mnóstwo pilnych spraw, które trzeba załatwić natychmiast. Zagadnienia załatwiane są w biegu: w podróży, na zebraniach, czy na spotkaniu u szefa. Wszystkie kwestie rozwiązuje się energicznie i konstruktywnie.

Należy uważać na wypadki, zranienia, zachować ostrożność na ulicy i za kółkiem.

 

28 październik - piątek

Bardzo korzystna aura dnia. Wkroczenie Jowisza do znaku Ryb oraz sekstyl Księżyca do Saturna zdominują Nieboskłon i nastroją nas pozytywnie. Przyczyni się to do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i energicznych działań zawodowych. Czas dla spraw intelektualnych, uczenia się, promowania swych pomysłów, publikowania a także sportu i wszelkich podróży.

Szybko uporamy się z pracą, która będzie przebiegała składnie, efektownie i efektywnie.

 

29 październik - sobota

Sporo mieszanych tranzytów, niemniej dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Koziorożca. Tranzyt ten obniży nastrój emocjonalny, wzrośnie poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw materialnych. Nasili się dążenie do podtrzymania prestiżu i honoru. We wszystkich sprawach charakterystyczna będzie rzeczowość i lakoniczność. Będzie to dzień, kiedy najmniej naruszane są reguły, prawa i przepisy.

 

30 październik - niedziela, zmiana czasu z letniego na zimowy

Niedziela będzie miłym dniem. Pozytywne aspekty Księżyca ze Słońcem, Wenus i Uranem wygenerują potrzebę dokładnego wywiązywania się z obowiązków. Będziemy analityczni, krytyczni i konsekwentni. Postanowimy nadrobić zaległości w domowych remontach i porządkach. Wieczorem odczujemy zmęczenie i brak chęci na życie towarzyskie.

Będzie to też dzień wzbudzenia ambicji, niezależności, przyjaźni, radości i ciepła. Dobry dzień dla artystów, twórców, pisarzy, poetów.

 

Życzę realizacji swych planów w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

Pozdrawiam,

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.