Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Zaćmienie Słońca 25.10.2022

Data publikacji: 2022-10-24

Kategoria: Wróżby ogólne

Zaćmienie Słońca 25.10.2022

Zaćmienie Słońca 25.10.2022, czyli magiczny portal do zrozumienia, że mądrość to najwyższa forma miłości, także własnej.

Drodzy Czytelnicy!

Około południa 25 października 2022 roku przypada szczególny czas: nów Księżyca w Skorpionie połączony z zaćmieniem Słońca i koniunkcją z Wenus. Długofalowy wpływ tego połączenia będzie tym silniejszy, że przypada na początek znaku Skorpiona.

To się, proszę Państwa, będzie działo! Przede wszystkim w sferze astralnej…

Po kolei.

Zaćmienie Słońca to przede wszystkim wyzwolenie z ograniczeń racjonalnego ego.

Nów Księżyca (czyli Księżyc i Słońce na około 2 doby spotykają się w tym samym miejscu na wyobrażonym nieboskłonie astrologicznym) to czas spoczynku i przygotowania na nowy etap. Zwykle jesteśmy wtedy bardziej wyciszeni, senni i spragnieni wytchnienia. W tym czasie zawsze pojawiają się szanse, by zacząć od nowa. Bieżący nów tylko wzmocni ten wpływ, na oścież otwierając przed każdym drzwi do miłości, kariery, spełnienia pasji.

Jednakże trzeba pamiętać, że archetyp Skorpiona to nie tylko odkrywanie i dotrzymywanie tajemnic. Moim zdaniem duchowe zadanie Skorpiona to nauka zdrowego egoizmu, to przekraczanie toksycznych ograniczeń. Zawsze wymaga to całkowitego poświęcenia siebie, zaangażowania i powagi… jak to Skorpion: niczego nie robi na pół gwizdka, wszystko traktuje jak sprawę życia i śmierci. W tym przypadku oczywiści chodzi o życie duchowe.

Słońce i Księżyc w Skorpionie to energiczny zdobywca i zarazem arcymistrz intuicyjnego wglądu w najprawdziwszą naturę spraw swoich. Teraz mamy szansę odkryć naturę wewnętrznej mocy, swoje przeznaczenie, jak i rozpoznać i porzucić to, co fałszywie za swoje uznajemy.

W tym miejscu pozwolę sobie na wtrącenie. Wbrew ogólnie przyjętej tradycyjnej interpretacji nie dzielę wpływu Księżyca ze względu na płeć. Wszyscy znamy „męskie kobiety” i „kobiecych mężczyzn”… Skorpion zachęca do tego, by porzucić takie stereotypowe i krzywdzące podziały; zachęca, aby spojrzeć na człowieka jako istotę powołaną do duchowego wzrostu i doskonalenia się...

25.10.2022 sprawi, że skrywane emocje i pragnienia wyjdą na jaw. Może to przybrać niezwykle intensywny charakter, niczym erupcja wulkanu podświadomości.

Zgodnie z naturą znaku Skorpiona energetyka kosmiczna może przybrać skrajne formy. Wszystko zależy od stopnia rozwoju ego danego człowieka.

Osoby z silnie rozwiniętym zdrowym ego raczej poświęcą czas medytacji i rozwijaniu kreatywnej strony swojej natury. Wyciszenie i spoczynek na zewnątrz zaowocują głębokim wglądem w to, co należy uczynić, by postępować w zgodzie z naturalnym rytmem wszechświata i najlepiej pojętym dobrem własnej natury.

Tymczasem osoby o niższym poziomie wtajemniczenia mogą doświadczać niepohamowanych wybuchów agresji, podejmować impulsywne działania, bo „tak chcą i tak ma być, teraz, zaraz, natychmiast”… W takim przypadku czekają tylko opłakane skutki i „kac moralny”, że „się głupot nawyrabiło”...

Obiektywnie rzecz ujmując, każdego z nas czekają nagłe przypływu odwagi, by zmienić to, co nam przeszkadza, co nas blokuje, co sprawia, że czujemy się niewolnikami. To mogą być relacje z innymi, ale także - i oby! - blokady wynikające z naszego sposobu myślenia i toksyczne schematy działania.

Możliwe też, że archetypowy Skorpion zechce ujawnić tajemnice. Zatem trudne i bolesne, ale oczyszczające atmosferę, rozmowy także spontanicznie pojawią się w grafiku na 25.10.2022 roku, Ciekawe, że pomimo bólu, jaki sprawią, wszystkie strony dojdą do wniosku, że były konieczne i … dobre.

Warto wspomnieć, że 25.10.2022 wzmocni energetyka Wenus. To czas na ostateczne pożegnanie nieszczęśliwej miłości, toksycznych zależności od innych ludzi oraz własnych słabości, które niszczą. Nie bójmy się szczerości. Jeśli tylko zachowany takt, wykażemy się empatią, to już wkrótce nadejdzie spełnienie w tej dziedzinie życia. Wenus w Skorpionie zachęca do tego, by do siebie podchodzić nie tylko z rozwagą, ale i czułością; by nauczyć się wybaczać przede wszystkim sobie; by zrozumieć, że mądrość to najwyższa forma miłości, także własnej… Wszak wyrządzając krzywdę innym, przede wszystkim krzywdzimy siebie...

Drodzy Czytelnicy, życzę Wam magicznych duchowych odkryć. Bądźcie sobą i kochajcie siebie!

AUTOR ARTYKUŁU

Akia

Akia

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.