Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 17.10 - 23.10.2022

Data publikacji: 2022-10-17

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 17.10 - 23.10.2022

Jesienne chmury znów pędzi wiatr,

W dalekie strony, w daleki świat,

Zielone drzewa, które chroniły nas,

W żółte kolory zamienił czas...

 

Te słowa pięknej piosenki Czerwonych Gitar oddają sens i wizerunek październikowej aury. Kończy się czas panowania Wagi, Słonce przechodzi w znak Skorpiona, którym włada Pluton. Natura schodzi do podziemi...

17 październik - poniedziałek

Niesympatyczne tranzyty nie wprowadzą miłego nastroju.

Kwadratura Księżyca do Wenus i do Słońca, oraz opozycja Księżyca do Plutona

podwyższą pobudliwość emocjonalną, wprowadzą ostre zmiany nastroju i dużą impulsywność. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych nieprzewidzianych okoliczności i kłopotów. Zamierzone sprawy mogą zostać zerwane, trudno o koncentrację, wzrasta ilość błędów, pomyłek, urazów. Nie zaleca się zaczynać nowych spraw, dokonywać transakcji finansowych. Należy szczególnie uważać na zdrowie.

 

18 październik - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem Księżyca w znaku Lwa, nasilając u ludzi

aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Łatwiej będzie ubarwiać rzeczywistość, pojawi się silny pociąg do przyjemności, świętowania i rozrywek. Łatwo będzie można odnieść sukces, pozyskać przychylność osób z autorytetem, otrzymać stypendium, dotację, korzystny kredyt. Wykorzystajmy dzień do skutecznego i konstruktywnego działania.

 

19 październik - środa

Na aurę dnia nałożą się dwie przeciwstawne energie – sekstyl Wenus do Marsa, który wywrze pozytywny wpływ na intensywność przeżyć emocjonalnych, sprzyjając również biznesowi, szczególnie związanemu z rozrywką, światem sztuki, handlem towarami luksusowymi, renowacją starych rzeczy. Po południu i wieczorem dobry nastrój może zepsuć kwadratura Słońca do Plutona, kwadratura Księżyca do Urana oraz opozycja Księżyca do Saturna.

Tak wytworzona energia sprawi, że towarzyszyć nam będzie impulsywność, drażliwość, skłonność do gniewu, nadmierna aktywność. Nie wszystko będzie szło idealnie.

Unikajmy sporów, konfliktów czy wybuchów gniewu. Zachowujmy także zasady bezpieczeństwa technicznego zarówno w pracy jak i w domu.

 

20 październik - czwartek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Panny, nastrajając ludzi krytycznie i rzeczowo. Marzycielstwo zostanie zastąpione koncentracją, dążeniem do wprowadzenia porządku, zasięgania i korzystania z informacji. Dobry czas na pracę naukowo-badawczą, opracowywanie planów, kalkulacje, redagowanie tekstów, analizę faktów, pracę w ogrodzie, generalne porządki.

 

21 październik - piątek

Tranzytem, który wpłynie na dzisiejszą aurę, będzie kwadratura Księżyca do Saturna. Mogą pojawić się trudności w kontaktach, wzrośnie liczba spóźnień, praca słabo ruszy do przodu. Na skutek roztargnienia i trudności z koncentracją wrośnie prawdopodobieństwo błędów. Szczególną ostrożność powinni zachować dyspozytorzy, brokerzy, notariusze i ci, którym w pracy potrzebna jest szczególna uwaga i szybkie reakcje. Plany mogą się zmienić z powodu choroby starszej osoby w rodzinie czy nagłych obowiązków w pracy.

 

22 październik - sobota

W pierwszym dniu weekendu liczne mieszane tranzyty wprowadzą zamieszanie. Opozycja Księżyca do Neptuna i kwadratura Księżyca do Marsa, przyniosą napięcia w relacjach, nieporozumienia i poczucie wyobcowania. Pozytywne aspekty, natomiast, w postaci trygonów Księżyca do Urana i Plutona oraz koniunkcji Słońca z Wenus, wniosą ukojenie, radość,życzliwość, chęć do pracy twórczej i artystycznej. Nasilą się uczucia przyjaźni, wspólnoty z innymi, wzmocnią więzy rodzinne.

 

23 październik - niedziela

Dzień upłynie pod silnym wpływem przejścia Słońca oraz Wenus do znaku Skorpiona, pod władanie Plutona. Konfiguracja ta sprzyjać będzie wszystkim znakom wodnym: Skorpionom, Rakom i Rybom. Tranzyt ten niezwykle mocno pobudzi poczucie godności osobistej, niezłomność czy upór. Można liczyć na powodzenie w sprawach związanych z szeroko pojętymi finansami jak i realizację dalekosiężnych i ambitnych planów. Łatwiej będzie łagodzić konflikty drogą pokojową. To znakomity czas na odnowienie kontaktów towarzyskich, reklamę, prezentacje, otwieranie wystaw, działalność społeczną.

 

Życzę dobrego tygodnia i realizację planów zgodnie z Planem Kosmicznym. Pozdrawiam,

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.