Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny praca i finanse 10.10 - 16.10.2022

Data publikacji: 2022-10-10

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 10.10 - 16.10.2022

„Kiedy październik śnieżny i chłodny, to styczeń zwykle łagodny.”

Przysłowie to pięknie oddaje charakter miesiąca i jego wpływ na całą zimę. Niestety, w październiku deklinacja Słońca z dnia na dzień maleje, w związku z czym długość dnia stale się skraca. Zmniejsza się też nasza ekspozycja na światło słoneczne, obniżając wydzielanie serotoniny, odpowiedzialnej za poprawę nastroju, błyskotliwość i koncentrację. Tak więc, mimo rezydencji Słońca w znaku pięknej, kolorowej, jesiennej Wagi, kolejny tydzień października może być dla wielu osób mało kolorowy a nawet bezbarwny. ...

10 październik - poniedziałek

Bardzo dobry dzień dla spraw związanych z biznesem i pracą twórczą. Będziemy porządkować swoje plany, działać wg określonych reguł i schematów. Harmonijne aspekty Księżyca z Saturnem i Marsem wzmocnią jakość naszych działań intelektualnych, co przełoży się na naszą pracę i finanse.

 

11 październik - wtorek

Bardzo miła aura dnia. Przejście Merkurego do znaku Wagi oraz Księżyc w znaku Byka, przyczynią się do dobrych relacji towarzyskich, które wspierać będą nasze działania umysłowe czy ich intelektualny wymiar. To dobry dzień na formowanie się związków partnerskich – od przyjaźni czy biznesu, po mariaże. Dobry również czas na mediacje pomiędzy zwaśnionymi stronami.

 

12 październik - środa

Trudny dzień. Wiele złoczynnych aspektów Księżyca, Marsa i Merkurego do Saturna, Jowisza, Neptuna czy Urana wprowadzi nas w zły nastrój, wyzwoli agresję, przygnębienie, brak chęci do kontaktów z bliskimi, stres i napięcie. Uważajmy na wypadki komunikacyjne, nie inicjujmy nowych przedsięwzięć, róbmy tylko to co jest konieczne i nie wnosi w nasze życie dodatkowych obciążeń.

 

13 październik - czwartek

Dobra, aktywna aura dnia. Pozytywne, wspierające aspekty Merkurego i Jowisza do Księżyca, oraz przejście Księżyca do znaku Bliźniąt, spowodują iż wykażemy się wysoką aktywnością intelektualną oraz dobrą formą psycho-fizyczną. Udadzą się spotkania z przyjaciółmi i rodziną, wypady za miasto, aktywne treningi. To znakomity dzień na sprawy zawodowe.

 

14 październik - piątek

Dzień pełen korzystnych tranzytów. Trygon Wenus do Saturna oraz trygony Księżyca do Saturna i Wenus, utworzą tzw. Wielki Trygon, pobudzając naszą energię twórczą czy duchowy wgląd w siebie. Skierujemy energię na działania, łącząc sprawność umysłu z romantyczną wiarą i uczuciami. Będzie to też dzień wzbudzenia ambicji, niezależności, przyjaźni, radości i ciepła. Dobry dzień dla artystów, twórców, pisarzy, poetów.

 

15 październik - sobota

Jak przystało na weekend – bardzo sympatyczna aura dnia.

Księżyc w trygonie do Słońca oraz w koniunkcji do Marsa pobudzi energię i chęć do działania, wniesie ożywienie i zachęci do sportowej aktywności, spotkań towarzyskich czy wypadów za miasto.

Wieczorną nostalgię rozbudzi przejście Księżyca do znaku Raka. Będziemy sentymentalni, opiekuńczy, rozleniwieni, z potrzebą życia rodzinnego. Nadrobimy partnerskie zaległości, zatroszczymy się o starszych członków rodziny.

 

16 październik - niedziela

Niedziela upłynie pod wpływem wyciszającej energii kwadratury Księżyca do Merkurego. Dodatkowo Słońce w znaku Wagi a Księżyc w znaku Raka nie będą działać na nas pobudzająco, wręcz przeciwnie - będzie to dzień marzeń, uduchowienia, wielkiej wrażliwości i rozbudzenia wyobraźni. Zatem koniec dnia może być sympatyczny i miło zamknie tydzień.

 

Życzę wszystkim udanego miesiąca w zgodzie z aspektami kosmicznymi.

 

Pozdrawiam serdecznie,

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.