Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Horoskop astrologiczny finanse, biznes i praca 26.09 - 02.10.2022

Data publikacji: 2022-09-26

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny finanse, biznes i praca 26.09 - 02.10.2022

Od 23 września rządy na Niebie sprawuje piękna i wyniosła Waga, będąca pod wpływem planety Wenus. Symbolizuje ona cechy żeńskie, wrażliwość, emocje, zdolność człowieka do miłości. Jest symbolem afektacji, romansów, sentymentów, przyjaźni, piękna, przyjemności, sztuki, muzyki, atrakcyjności, uroczystości, zmysłu estetycznego. Rządzi znakiem Byka i Wagi.

26 wrzesień - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem mocnego trygonu Wenus z Plutonem. Tranzyt ten szczególnie sprzyja biznesowi związanemu z rozrywkami, światem sztuki, wyrobami luksusowymi. To korzystna pora na transakcje finansowe, inwestycje, spekulacje, na podejmowanie ważnych decyzji, pracę twórczą, współpracę, poprawę relacji rodzinnych i uczuciowych.

 

27 wrzesień - wtorek

Bardzo korzystna aura dnia. Koniunkcja Księżyca do Marsa, trygon Księżyca do Saturna oraz trygon Merkurego do Plutona nastawią wszystkich bardzo pozytywnie. Można dziś dużo zrobić dzięki konsekwencji i planowaniu. Wszyscy pogrążają się w pracy, ściśle wypełniając swoje obowiązki.

 

28 wrzesień - środa

Kolejny, pełen energii, dzień, wypełniony obowiązkami. Sprzyjać temu będzie wkroczenie Księżyca do znaku Skorpiona oraz trygon Marsa do Saturna. Dzień sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć i kończeniu starych spraw. Upór, wytrwałość, konsekwencja, przemyślane działania pomogą osiągnąć cel i otrzymać oczekiwany rezultat.

 

29 wrzesień - czwartek

Wenus wkraczając dziś w znak Wagi znajdzie się w doskonałej pozycji dla spraw uczuciowych i związanych z życiem osobistym. Aura sprzyja licznym kontaktom towarzyskim, randkom, ciekawym spotkaniom, organizowaniu różnych imprez kulturalnych Trudno będzie dziś utrzymać zainteresowanie pracą. Załatwiajmy dziś zagadnienia, które nie wymagają specjalnego wysiłku ani umiejętności.

 

30 wrzesień - piątek

Kolejny sympatyczny dzień. Księżyc wkracza dziś do znaku Strzelca, w trygonie do Jowisza, w sekstylu do Wenus i Słońca. Tranzyty te wzmocnią nasz optymizm, nastroją na sukces. Poprawi się samopoczucie, wzrośnie forma fizyczna, potrzeba ruchu, spotęguje intuicja, nasili poczucie sprawiedliwości. Dobry czas na rozpoczynanie nowych spraw, planowanie, objęcie nowego stanowiska, nabór personelu, prace naukowe, twórcze, intelektualne.

 

1 październik - sobota

Dzień o niekorzystnej aurze dnia. Odpowiedzialna za nią jest opozycja Księżyca do Saturna i Marsa, opozycja Wenus do Jowisza oraz kwadratura Księżyca do Neptuna. Przy takich tranzytach niektórzy zaczynają występować z pozycji autorytetu, narzucają swoje poglądy, co wywołuje podejrzliwość, niezdrową rywalizację, wrogie działanie. Dziś należy bezwzględnie zachować ostrożność we wzajemnych relacjach.

 

2 październik - niedziela

Kolejny trudny dzień. Przejście Księżyca do znaku Koziorożca oraz kwadratura Księżyca do Jowisza i Wenus nie wróżą niczego dobrego. Spowodują tendencję do irytacji, nadpobudliwość, spory, kłótnie, agresywne zachowanie. Nie będzie to dzień do załatwiania istotnych spraw, publicznych wystąpień czy wzajemnych kontaktów. Najlepsze co można zrobić to schodzić sobie z drogi i przeczekać ten dzień w spokoju. Dziś Merkury, po kilku tygodniach retrogradacji, wkracza w ruch postępowy, co przekładać się będzie na zwiększoną chęć komunikacji, postępy w nauce, planowanie czynności intelektualnych, pozytywne załatwianie spraw w urzędach, awanse, powrót do odłożonych czy nierozpatrzonych spraw.

 

Życzę wszystkim dobrego tygodnia zgodnego z planem kosmicznym.

Pozdrawiam serdecznie

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.