Prognoza weekendowa 24.09 - 25.09.2022

Data publikacji: 2022-09-23

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 24.09 - 25.09.2022

Energia nadchodzącego weekendu zapewni Wam bezpieczeństwo i miłość. Pozwoli Wam poczuć się zaopiekowanymi przez Siły Wyższe. Przyniesie same pozytywne wydarzenia. Zaprowadzi Was dokładnie tam, gdzie powinniście być ze swoimi możliwościami i zdolnościami. Pojawią się nowe pomysły i doświadczenia. Może sprawić, że zapragniecie zmienić coś w rodzinie lub swoim domu. Wyzwoli w Was ogromne pokłady siły. Wzmocni odporność. Będzie chronić – szczególnie dzieci – przed nieszczęśliwymi wypadkami. Panie o wiele łatwiej będą znosić ciążę, poród oraz połóg, a także czerpać będą radość z bycia kobietą.

Będzie to czas dobrych relacji pełen seksualnej energii i aktywności. Równocześnie odnajdziecie w sobie duże pokłady siły, a jednocześnie delikatności. Niektórzy z Was zapragną coś zmienić w swoim domu, coś udoskonalić, przemeblować, upiększyć. Ważne dla Was mogą też być w tym czasie kwestie dotyczące wychowywania dzieci, z którymi będziecie mieli szansę naprawić swoje relacje. Jeśli dojdzie w tym czasie do zerwania relacji, to tylko i wyłącznie z przyczyny niedopasowania charakterów lub niedopasowania seksualnego. Niewykluczone również są zmiany w obrębie partnerstwa i rodziny – przeniesienie relacji na wyższy poziom, pojawienie się maleństwa lub jego poczęcie. Część z Was zdecyduje się na nowy związek lub przeżyje ekscytującą przygodę – jeśli nie planujecie potomstwa bądźcie ostrożni. Pojawia się również zapowiedź poznania dobrego, opiekuńczego partnera/ki, a co za tym idzie spełnienie marzeń i zamierzeń w sferze uczuciowej. Niektórzy z Was mogą w tym czasie wyruszyć w delegację, przy czym możliwy tu wyjazd bardziej o charakterze edukacyjnym w ramach przyznanych środków na rozwój i poszerzanie wiedzy. W sferze zdrowotnej z całą pewnością ustąpią również wszelkiego rodzaju dolegliwości kobiece oraz problemy natury neurologicznej i infekcje. Postarajcie się spędzić ten wyjątkowy czas w spokoju, na łonie natury. Traktujcie miłość poważnie, bo zapowiada się dobry czas na wejście w poważny związek – czas na nowe życie rozpoczęte z inną osobą, lub w innym, odległym miejscu  Zadbajcie o ciepło i harmonię rodzinną, a  zaowocuje to tym, że zapanuje więcej zrozumienia, co pomoże Wam czerpać radość płynącą z pozytywnych kontaktów. Zbierzcie się na odwagę i zawalczcie o „lepszego siebie”. Unikajcie stagnacji, spróbujcie urozmaicić swoje życie i doprowadzajcie rozpoczęte sprawy do samego końca. Wykażcie się większym zaufaniem do życia, w to, że wszystko się ułoży, a wszystkie decyzje złóżcie w opiece potędze Wszechświata. Nie psujcie i nie przyspieszajcie niczego na siłę i nie kontrolujcie za wszelką cenę. Pozwólcie życiu toczyć się we własnym i dobrym dla siebie tempie. Przestańcie się martwić i nie marnujcie energii. Lepiej będzie jeśli zainwestujecie ją w coś dobrego. Nie pozwólcie odebrać sobie radości życia i pogody ducha.  Jeśli zaufacie własnej mocy oraz temu, że życie prowadzi Was  najlepszą drogą to będziecie mieć zapewnioną  ochronę.

 

Życzę Wam pięknego weekendu spędzonego w rodzinnym gronie oraz samych pięknych przeżyć.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.