Horoskop astrologiczny praca i finanse 19.09 - 25.09.2022

Data publikacji: 2022-09-19

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop astrologiczny praca i finanse 19.09 - 25.09.2022

Nowy tydzień września to krótsze dni i dłuższe noce. To jesienne zrównanie dnia z nocą.... Równonoc występuje gdy centrum tarczy słonecznej obecne jest tyle samo czasu pod i nad horyzontem, a promienie słoneczne padają na równik pod kątem 90*. Podczas równonocy dzień i noc trwają po 12 godzin. Dzieje się to dwa razy w roku - około 20 marca i 22 września i zbiega się, na naszej półkuli, z początkiem wiosny i jesieni.

19 wrzesień - poniedziałek

Bardzo dobra energia dnia. Pozytywne aspekty Księżyca – sekstyl Księżyca do Wenus i Urana oraz trygon Słońca do Plutona, skoncentrują nasze działania wokół pracy. Można dużo zrobić dzięki konsekwencji i planowaniu. Łatwo o stałość emocjonalną, uprzejmość i uczciwość. Ludzie ściśle wypełniać będą swoje obowiązki, staną się bardziej uważni i zdyscyplinowani. Dobry dzień na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, czy rozważanie budżetu. Dzień sprzyja księgowym, finansistom, pracownikom urzędów, dyspozytorom.

 

20 wrzesień - wtorek

Dzień zapowiada się wyśmienicie. Energia i potencjał dnia wzmocni się dzięki przyjaznym tranzytom Księżyca z Uranem, Neptunem i Słońcem, co dopomoże w nauce, pracy i interesach. Odczujemy wsparcie i zrozumienie przyjaciół, kolegów z pracy, grup naukowych czy organizacji. Możliwe otrzymanie prezentu lub nagrody.

 

21 wrzesień - środa

Kolejny dobry dzień. Sekstyl Księżyca do Merkurego oraz trygon Księżyca do Jowisza wniosą dobry nastrój a nawet entuzjazm. Wzrośnie pewność siebie, życzliwość, chęć pomocy innym. Dobry dzień na zmianę miejsca pracy, na zaczynanie nowych przedsięwzięć, nowych spraw, pomyślny rozwój planów, sukcesy we współpracy i sprawach zespołowych.

 

22 wrzesień - czwartek

Ostatni dzień astronomicznego lata to czas dokonania bilansu, jaki rodzi się z końcem wakacji. Dodatkowo kwadratura Księżyca do Urana oraz opozycja Księżyca do Saturna może spowodować pogubienie myśli i zwątpienie w możliwości. Praca może się nie kleić, mogą wystąpić błędy, opóźnienia, czy zahamowania. Możliwe nieporozumienia z przyjaciółmi, kolegami z pracy czy z kierownictwem. Należy zachować wyjątkową uwagę związaną z pieniędzmi, gdyż możliwe są straty, zgubienie czy kradzież. Najprawdopodobniej nie wystarczy środków na realizację wszystkich planów.

 

23 wrzesień - piątek

Początek astronomicznej jesieni. Jesienne zrównanie dnia z nocą. Słońce wchodzi dziś, na miesiąc, do znaku Wagi, pod władanie Wenus. Sprzyjać będzie urodzonym w tym znaku jak i pozostałym znakom powietrznym - Bliźniętom i Wodnikom. W tym czasie możliwe jest nawiązywanie różnych, korzystnych znajomości, ułatwiających awans czy zaistnienie na forum publicznym. Korzystny czas dla minimalizowania sporów, konfliktów, sprzyjający mediacjom.

 

24 wrzesień - sobota

Trudny emocjonalnie dzień. Opozycja Wenus do Neptuna oraz kwadratura Księżyca do Marsa i Plutona spowodują brak cierpliwości, niemożność spełnienia zamierzeń, trudne przeżycia. Możliwa kłótnia z najbliższymi z powodu nadmiernych oczekiwań, nieuczciwości czy zarozumiałości.

 

25 wrzesień - niedziela

Dzień upłynie w energii Nowiu Księżyca, w znaku Wagi. Pojawi się delikatność, nasili miłość, wysubtelni smak estetyczny, wzrośnie apetyt i potrzeby kulinarne a także podatność na piękno otaczającego świata. To znakomity dzień na planowanie przyszłości w sferze uczuciowej a także nawiązywanie nowych kontaktów, łagodzenie konfliktów drogą pokojową, wyjazdy, deklaracje, wyznania. To także zmiana roku numerologicznego z 6 na 7.

 

Życzę wszystkim dobrego tygodnia zgodnego z planem kosmicznym

Pozdrawiam,

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.